bugün

adaletin bu mu dünya?
görsel
sanırım babam depresyonda. günün çoğunu uyuyarak geçiriyor, sadece arada birkaç saat tv izliyor. bunun nedeni kardeşinin ölümü olabilir, araları o kadar iyi gibi görünmüyordu ama çok üzülüyor belli. babamın bu kadar uzun süre üzüldüğünü hatırlamıyorum. bir de kaç gündür hasta, aslında ailecek hastayız, geçmiyor. 10 gün oldu, geçmedi. neyse söylemek istediğim şey; babamın bu durumuna üzülüyorum.
Geçmişten gelen bir insan var.
Yine hissettirdikleriyle gelecek diye çok korkuyorum. Gelmesini önleyemem ama umarım hissettirdiklerini önleyebilirim.
Rahatlıkla bazı şeyleri dile getiriyor oluşu canımı sıkıyor. Insan duygularından bahsederken bu denli cömert davranmamalı. Çünkü bir yerden sonra inandırıcılığını, değerini yitiriyor.
napcaz bu şıpsevdiliği aq. yok mu bunun doktoru, tedavisi, ilacı falan. önüme gelene kapılmaktan, her seferinde üzülmekten perişan oldum. her şarkı başka birini hatırlatıyo yıldım aq hayatından.
Böyle kepaze hayatı sürüklemekten yoruldum.
çevremdeki insanların iş yapması ve başarmasından rahatsız olmuyor, aksine memnun oluyorum.

Ve yapamayacağım sözler vermiyor, beklenti yaratmıyor, insanları kullanmıyorum.

Aynısını çevremdeki insanlardan bekliyorum.

Ne saçma!
Hayata yeni bir başlangıç yaptım sözlük. Bugün ilk günüm. Allah utandırmasın.
bazen sadece yorgun hissedersin.
Herkes kendine dikkat etsin ya biraz.
Milleti uğraştırıp durmayın yeter lan ne bu insanlardan çektiğimiz.
Soymadan sevin.
Spordan geldim. Biraz bi seyler yedim ve doymadim aciktim canim menemen istedi. Umarim hemen uyurum ve sabah olur kahvalti yaparim. Oluyorum aq. Bi de burdan bana vakit ayiramayan kisinin amina koyayim bunu okuyosan. Bi de obur instami soran cocuk evet o benim instam sen o amina koydugumsan tekrar konusabiliriz bu koyma muhabbetini ama heyhat kafa iznindeyim. Beyin bedava instami bilen ordan mesaj da atar yerse. Neyse sinirliyim sana kardesim. Bak kan sekerim dustu valla cok aciktim ya.
iyi ki 60-70-80 yaşında falan ölüyoruz. zamanla, tanıdıkça insan bıkıyor lan. illaki birileri de bizim yüzümüzden hayattan soğuyordur. karşılıklı.
kendimi önemli biri zannederdim ama kimse için öyle olmadığımın farkındayım.
iyi ki esnaf olmamışım hemen batardım.
bu sözlük bana iyi geliyor yahuuu . iki gün önce pespaye geldim şimdi başlıklara güler oldum . ya hayatım acınacak kadar sıradan ya da bilemiyorum .
söylemek istediklerimi söyleyebiliyorum neyin kafası bu.
nisan ayının gelişinden midir nedir, bi bokluk var gene he.
Niçin iyilik üstüne, güzel, yüce şeyler üstüne anlayışım derinleştikçe batağa daha çok saplanıyorum? Neredeyse boğulmama ramak kalıyor..
1 yıldır flörtüm bile yok. öncesi çok kalabalıktı sonra ne oldu bende anlamadım.
aklınızdan geçenlerin hızına diliniz yetişemiyorsa susabilirsiniz.
(img:#1826801)
gün ışığını gördükçe suratım, yakında daha da çirkinleşecek. gecenin içinde şeytan yaşlıdır ve onu anlayabilmem için benim de yaşlanmam gerek. her gece kafamın içinde eriyen kanlar, meydana gelen yeni bir dere gibi ortalığa taştı. uçmak istiyorum fakat yükseklerde başımın dönmeyeceğine emin değilim. yer verin, kenera çekilin, ruhum artık bana geliyor gibi, ona kavuşuyorum galiba, fakat ne yazık ki onların da insanlar gibi faydasız olanları var.yeni günün kararsız bakışlarına geceden yılgın kerpetenlerimle güvenmeliyim. keşke suyu sonsuzluğa uzanan, içildiğinde insana geçmişini unutturan lete ırmağına ulaşabilsem. belki de böylelikle; ayaklarımın üzerinde yürüyemediğim için, başımı ayak yapıp yürümeye çalışmama gerek kalmaz. etrafımda en aşırı derecedeki öfkeyi ve kötülüğü temsil eden gazap perileri, arkasından. 
yaklaşan tisifan cehennemdeki katilleri cezalandırmakla görevli. ben katilim her sabah ışıkla kendi kendimi öldürüyorum, sürüler tanrı' sı pan'ın önünde. var olmaya çalışma duygusunu içirmeliyim insafsız pan'a. ben bir deliyim ve ikiye katlanmış olarak doğmuşum. onlar ise hayatlarında hiçbir şey taşımamış karnaval budalaları. kim takip edecek öfkelendiğinde kocası ve çocuklarını öldüren megara'nın günahını. hangi tanrı elini sürebilir ki herkül'ün karısına? kadının gücü azametinden mi, yoksa öfkesinden mi? özür dilemek dünyâ'yı istemektir, fakat bizim yastıklarımız bile rehin kimi taşıyabilelim ki rüyalarımıza? eroin cinsellik duygusunu köreltir, gözleri renk seçemeyen köpekler gibi, öfkemi de köreltir mi? öfkeme mükemmel dokunuşumu sağlayacak avucumda bir silye. güdümsüz güç bu da benim evrimim. ellerimde kendi kendine 
ihanet eden paranoyak ihtilâller. dünyâ'nın en çok kirletilmiş gölü karaçay'dan çıktı bu eller. hayatımda bir bermuda üçgen'i atlantik kadar serkeş ve esrarengiz duygular. pentegon büyük depremlerimi, küçük depremlere dönüştür. cebimde gözlerime sığmayan tektonik silahlar. üçgenimin içinde kayboluyorum... usun gerçek bozulması; sonucu nedenle karıştırmama sebep. yargılanmış olanların yargısıyla tanrı'yı memnun eden her aziz ideal bir iğdiş edilmiştir. yüce orfeos çaldığın müzik parçalarıyla vahşi hayvanları etkileyip sakinleştirdiğin gibi tanrı'ya da çal. 
evrende, bilinç kazanmış karbon yığınlarından başka bir şey olmadığımızı kabullendiğiniz gün aynada gördüğünüz patatese çok fazla anlam yüklediğinizi fark edeceksiniz.

şimdi uslu çocuklar için uyku vakti.