bugün

blog sitem çok popüler olsun, ziyaretçi patlaması yaşasın, yorumlar aksın istiyorum ama olmuyor. işte, olsun o dediğim şeyler. hani görünür de taze bir blog gibi gözüküyor ama önceki 2 yıllık blog sitemi sildiler, ben de hayata yeni bir sayfa açar gibi yeni bir blog açtım. keşke herkes okusa falan filan.
Okulu birakip tekel acmak istiyorum,herkes mutlu olur aslinda.
ne umutlarla geldim lan buraya, lakin %80 inizin sıfatına sıçayim. (ilk defa küfür edicem artık sikerler!)

sözlük başlıkları oranları,

1-) (%50 kadın ne sever, erkekten beklentileriniz bla bla - siktirin gidin kızlarsoruyara takılın. en azından amaca daha fazla hizmet ediyor. sex umuduyla gelmişsiniz amk yerine, serbest düşüşte soyunmadığınız kaldı. sözlük değil; sanki mesir macunu şenlikleri...

2-) (%40) kürt şöyle, türk böyle. faşist söylemleri geçtim, şovenistliğe davetiye çıkaran söylemler mevcut. adam akıllı yorum sayısı, bir elin parmağını geçmez. yiyin birbirinizi ete para vermeyin. sikin birbirinizi göte para vermeyin. davranış biliminden, psikolojiden 2 gram bilgi edinmemiş denyoların, kendini kanıtlama çabası bu ne lan?!?!
cehaletinizi at sikse dibine erişemez!

geriye kalan %10 luk oran, bildiğin popüler kültür. facebook seni bu konuda fazlasıyla tatmin eder arkadaşım...

güncel uludağ sözlük durumunun özeti ------> Siki altın ele koymuşlar, yine amcık demiş.

p.s. şurda muhtemelen büyük kısmı kezban olan şahısların götünü kaldırmaya devam edin. sizin sayenizde, 10 gram organlarıyla, beyninize hükmediyorlar. adam akıllı 3-5 entry girdik diye, özelden "merhaba bayan" , "tanışalım mı? " formatında mesajlar alıyorum. erkeği, kadın sanmak da nedir anasını avradını sikeyim !!!! anlıyorum sizi ama, gerçekten... evde tek başınayken sürtünmeden yangın çıkarmaya korkuyorsunuz.!

dangalıklığınızın çapı o kadar büyük ki ölçmeye kalksam ömrüm biter.
Yorgunum, hastayım hiç kıpırdamadan 24 saat dinlensem geçmeyecek gibi üstelik.ki dinlenmek gibi bir fırsatımda yok zaten.fırsatım olsa dinlenecek kafa yok ki bende.
Neyse, diyeceğim şu bu durumda iyi gelen bir şey var o da kitap okumak. ama onu da okurken olmayacak bir cümle hastalığın sızısından ağır sızılar salıyor beynime belki de kalbime.öyle işte...
Ya sen kimsin amk yerinde pacoz kari demek istiyorum, lakin ingilizceye ceviremiyorum.
Arayıp konuşmam gereken bir kişi var fakat konuşmaya da pek yüzüm yok bu bahane ile kaç gün geçti belli değil.
Edit:2 oldu.
Birinin beni gerçekten ve sorgusuz sualsiz sevmesine ihtiyacim var.
Bugün anladım bunu, ihtiyaç duyduğum şey buymuş.
Ve asla elde edemeyeceğim..
Hayatta ne kadar kazanırsam kazanayım satın alamayacağım tek şey de bu.
insanlık bitmiş. Eto bitmiş.
hello mada faka.
Çok canım yanıyor. Hele o halde düşündükçe...
oyuna gelme türkiyem.
Japonya'da doğmuş olabilirdim..
gaz salındı, şimdi vatandaşa diyorlar ki ateşle yaklaşın..
Pkklılara: http://galeri2.uludagsozluk.com/358/kamon_467299.jpg
zeynep. babasının süsü. kim katilinin süsü olabilir ki?
bu ülke adam olmaz.
Derdin, kendindendir.
gerçekten kaybedenlerden olmak istemiyorsan deneyenlerden olmayı dene...
Canımın çok sıkkın olduğunu söylemek istiyorum. Çikolata yemek bile gelmiyor içimden. Cem adrian dinleyim ağlayıp rahatlayim bari.
saatlerdir ders çalışıyorum, haftaya anatomi sözlüm ve vizem var. kalbim zaten sürekli beni meşgul ediyor, bir de aklım meşgul oldu kadro tamamlandı. bir şey hissedemiyorum; öfke yok, üzüntü yok, sevinç yok... zaten yıllardır ağlayamıyorum iyice biriktim emeka. neyse gidip biyokimya-patoloji çalışayım bari.
Sohbetine doyamadigim bir yazar var burda.
Cok şeker.

Nihehehe.
bir canta aldım Besiktaşlı allahım öle bayıla ayıla aldığım çantaya herkes igrenç dedi sensin lan igrenc göt. eski sevgilim instagramda beni takip ediyor 'le ilah velle alemin deccur' az önce cin çağırma duası okudunuz iyi geceler yazdığım için bana küfür etti. (umrumda değil) aynı malın müptelası olduğum için ondan vazgeçemiyorum. lanet olsun bu hayat lanet olsun bu sevgim..
bakire kadınlarla gurur duyuyorum saygı duyuyorum, bakire olmayanlardan utanıyorum.
gidecegim diyor ya ben nasıl bırakırım onu? nasıl izin veririm böyle bir şeye? asla, asla olmayacak bu! beni bir başıma bırakamaz!.. gitmeyeceksin anlıyor musun? bu böyle bitmez!...
Hicbir sey bilmeden ideoloji savunanlardan nefret ediyorum.

Siz olsenize olm hayat daha guzel olur.