bugün

geceleri odamın camı açık oluyor genellikle. pc ve tavandaki ışığa ise minik sinek (cimin midir nedir), kelebeğimsi böcekler falan geliyordu. operasyon yaparak ışığın oralara falan ilaç sıktım. şimdi gelmiyorlar ama kötü hissediyorum. özledim mi ne ?
Günde 100 sayfa kitap okuyorum.

Finaller de bitti, rahat rahat okuyorum artık. Üstüne fransızcaya da başladım.

Kızlar beni eklemeyin.
içime bomba atılmış gibi hissediyorum. inatla patlamayan bir bomba atılmış gibi. Yine de, bir şekilde hayatdevamediyor .
Vicdan yoksunu yöneticilerim bana yarın için 12 saat yazmışlar. Hangi akıl mantıkla yazdılar bilmiyorum. Ofis işi de değil bu, gün boyunca ayaktayım. Asansör de bozuk kaç haftadır yaptırmıyorlar. Onca işim gücüm arasında müşterinin öylesine bakacağı bi ürün için beş kat çıkıyorum her seferinde, Salak saçma kapris çekiyorum ama müşterinin haberi bile olmuyor, tek yaptığı istemek.

Yarın geceye rahmetliyim gençler.
ben bir yazara mesaj atıyorsam sadece sözlük içinde sohbet etmek amacıyla atıyorumdur, tanışmak-buluşmak falan istemiyorum yani.

mesaj gönderdiğimde bu yönde bir yaklaşım içine girmeyin lütfen sayın yazar arkadaşlarım.

sözlükten karşı cins kovalayana bir lafım yok ama benim amacım bu değil.
Sozlukten bi tane kiza bile yurumuslugum yok. Zaten yuruyen yeterince yuruyodur diye tahmin ediyorum. Zaten bir seyleri merak edip mesaj attigim ve sonradan kiz oldugunu farkettigim yazarlarin da geneli 4 5 kelimeden uzun cumle kuramiyor. Cikin dolasin, herhangi bir yone dogru 50m giderseniz daha makul bir aday bulursunuz, burada "bilmemnesibilmembeolankiz" nikli ne idugu belirsiz kimselerdense.
üsttekilerin hicbiri sike sürülcek bisi yazmamış.
Hayat çok garip..
görsel
Eski yazarlardan bi biz kalmışız. 2 sene önce hesabımı kökten silmiştim gaza gelip. Sonra aklıma bu yedek hesap geldi. iyi ki açmışım dedim ve tekrar sahalara döndüm. Özlemişiz. Ne kadar boş insanlar olsa da bu sözlük bir süre sonra aileniz gibi oluyor arkadaşlar. Boşsunuz filan ama seviyorum hepinizi.
Twitterda hatunun teki yazmış: "erkek olup çirkin olmayı nasıl başarıyorsunuz ya? Suratın yarısı sakal yarısı güneş gözlüğü zaten."

Twitter kullansaydım ona vereceğim cevap içimde kaldı amk: sizin Suratın tamamı fondöten onu nasıl yapacaz?..
püskevit reyiz

bu gün akabeye

verin la misketlerimi ben gidiyorum

dedi sanki.
Dünyalılardan tiksiniyorum, tiksiniyorum.
Evi özleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama evde oturup istediğim şeyleri yapmayı çok özledim. Sanırım eve aşığım.
Uykum var ama sigara istiyorum.
bir şeyleri çok yanlış yapıyorum.
Ben burada yapamıyorum eve geri dönmek istiyorum dediğim memlekette yarın itibariyle mesleğimin ikinci yılını bitirmiş olacağım ve bu iki yıl nasıl böyle çabuk geçti anlamlandıramıyorum.
Zaman su misali akıyor ve sen tutamıyorsun onu. Biliyorum geriye kalan 4 yıl da su gibi akıp gidecek. ömür geçiyor, 4 yıl mı geçmeyecek?
Daha az şikayetçi, daha çok mutluyum. Kanıksadım sanırım.
(bkz: Yeter artık sex istiyorum)
Huzur benden kopmasın. Keyfim her daim yerinde olsun. Bulanık günler geride kalsın. Adalet kendi görevini yapsın. Her şey dilediğimce olsun.
Düşüncesiz insanlardan nefret ediyorum, Bu benim için hiç önemli birisi olmasa da nefret ediyorum.
Gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan midir hüzünlenmek için geceyi bekleyen?gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen ?
Erdoğansız bir Türkiye istiyorum.
Tamam artık. Bitti.
büte bırakmaktan zevk alan, öğrenci düşmanı hocam. senin ben ta yedi ceddini seveyim...
Dünyayı bırakıp ülkelere,
insan ırkını bırakın milliyetlere,
Bilimi bırakın dinlere,
Sığınıldığı sürece, savaşlar ve ölümler devam edecek.