bugün

yine bekleriz, her zaman buyrun gelin tatliiim..
ya yazardım çaylak a düştüm yazar yapın tekrar.
Yine yarın ne giyicem sorunsalı.
mesafeler batsın. Teşekkürler.
olsundu, yine de yaşasaydı benimle..
ilahi adalet gerçekten var mı yoksa koca bir aldatmaca mı?
katil olucam az kaldı.
şuan sinopun güzel ilçesi ayancıkta iskelenin ucunda tek başıma özgürce gökyüzündeki yıldızların birbirilerine kur yapmalarını izliyorum.

Tabi böyle olsa iyi olurdu. Yanlız değilim iskele bilader balık tutmaya çalışıyor. Bende köskös onu bekliyorum. Havada kapalı zaten yıldız falanda gözükmüyor.
Cok karaktersizsin coook.Benim arkadasligimi ve dostlugumu da haketmiyorsun .Git gide soguyorum senden.Nerde bi kendine guvensiz varsa beni bulur zaten töbe töbe.Hadi git baska yerde oyna .
şu saçma ağlamalarıma bi son verebilir miyiz artık lütfen? peki, teşekkürler.
Burdan bütün kürtlerin amına koyiyim.
görsel
hayırlısıyla başlasın artık şu sezon!
göçmen kuşlar bile döndü yuvaya. herkes döndü, sen dönmedin bir tanem. aşıp aşıp gittin karlı dağları, dön yârim dedim de döndüremedim. o vefasız yâri kandıramadım.
uyarlama klipler emek hırsızlığı.
Araştırmak istemiyorum tecrübeleri olan ve kız olanlar şunu söylebilirler mi insan sevgilisine nasıl davranır? Yani onu çok mu önemsemeli yoksa kankası gibi mi davranmalı iltifat mı etmeli sürekli hiç tartışmazsa bu bir sorun mudur? Durmadan mesajlaşmalı mıdır? Ve de mümkünse hiç aşkım demezse olur mu?
Şu erkekler çıplak poz verip, siyah beyaz efekt yapınca hakkaten beğenerek mi koyuyolar? Beğenilceklerini mi düşünüyolar?
seviyorum ulen.
bir adet bayan tıpcı yarim istiyorum.

cümleye bak amk.
Bu kadar çok konuşmayı nasıl başarabiliyorsunuz? Kendinizi öve öve bitersiniz zannediyordum ben. Elim ayağım titriyor bu derece bialakadar cümleleri sakinlikle kulağıma sıkıştırırken siz. Bir yerde sıkılıyor musunuz? bir doyum noktası var mı bu olayın? Sizi dinlerken tek kurguladığım; o sürekli şekil değiştiren ağzınızı, aşağı yukarı oynayan çenenizi kocaman ellerimle tutup ayaklarımın basmayacağı bir kaldırıma fırlatmak oluyor. Bir durun ya. önemsiyormuş gibi yapmadan önce bir durdurun kendinizi. dinleyin önemseyin demiyorum ciddiyim. susun, kafi. egonuz zaten sizinle sohbet edebilecek kadar büyümüş, boşluğunuzla orantılı olarak. Bakın ben susuyorum çünkü söyleyeceklerim bu kadar.
Güzellik de bir dehadır, hatta dehadan daha yücedir Çünkü aÇıklama gerektirmez.
eski sevgili ile ilgili başlık görmekten ciğerim soldu be. bırakın eski sevgili sorunsalını artık.
Amk böyle hayatın.
offfff offff şu ay sonu gelsede üni kayıtlarını halletsem.
Omuz ağrısına iyi gelen ne varsa söyleyin amk.
Kemiklerim ağrıyor.
Geberdim lan yalnızlıktan.