bugün

Aslında kalbimin kırık oldugunu mutlu olmadıgımı zayıf oldugumu kimse bilmiyor. Çok kırıldıgım anlarda bile onların yanında gözyaşlarımı tutuyorum. Anladım ki düştüğünü görmek onlara iyi hissettiriyor, onlara bunu vermemek için her şeyi yapıyorum ama bunu yaparken sanki kendimi bıçaklıyorum binlerce kez.
Mutlu anları Yavaş çekimde yaşamak çok güzel olurdu.. doya doya..
bugün facebook üzerinden çok sevdiğim birinin doğum günü olduğunu gördüm, ama 6 ay önce vefat etti.
kendisi beni galatasaray'lı yapan adamdı, eniştemdi. hayatımda tanıdığım en koyu galatasaraylıydı.
yeniden aklıma gelince bir kötü oldum. keşke son bir şampiyonluk daha görebilseydin de beraber kutlasaydık.
sana hırladım hepinize hırladım bütün dünyaya hırladım ulen.
yok abla tabiki otursun otobüsteki koltuğa 5 yaşındaki oğlun. Ben 9 saat ayakta dikilmisim,işten çıkmışım hiç önemli değil!!
küçüğüm daha çok küçüğüm bu yüzden bütün sacmalamam

yenilmem buyuzden bu yuzden kendime hala güvensizliğim.
Tüm entrylerimdedir.

Nedense bu başlık bana çok saçma geliyor.
bazen yazmaktan çok susmak istiyor insan.
gaza gelip saçımı eski rengine boyadım. mezara girene kadar bi daha değişiklik istemiyorum.
ya ben gece gece yine niye buraya girip sinirlerimi hoplattım ya?
Merhaba sozluk ben geldim seneler sonra.
Ozledim amk sizi .
aysel git başımdan ben sana göre değilim!
mutlu oluyoruz sonra bu sana fazla diyip bozuyorlar. işte o an bu an.
Yine fellik fellik gezdim bir pazar günüm daha böyle gecti. Off guzel olan hersey niye cabuk bitiyor.
görsel
Şey ayrı yazılır.
görsel
Fener’e bir yedi daha atsak da konuşacakları bir şey kalmasa. 7-0 yada 8-0 lık bir hezimet susturur.
Bazen bir şarkıda bulursun tüm yaşanmışlığı bazen sadece küçük bir çocukta bulursun mutluluğu ben hiç ümitsiz kalmadım ümidim yitince olurda bende vazgeçersem diye korkmadım kendimden emin bi şekilde ümitle dolu içim şimdi her zaman bi anlam aradığım her zamanda bulduğum eşsiz gökyüzüne bakıyorum sadece bir bulut olsam galiba huzurlu olamazdım yine güneşin batışının turuncusu ben bulut olunca beni mahvederdi sanırım baharlar gelsin değil derdim derdim gökyüzüne baktığım zaman mutluluktan gözlerim yaşarsın yıldızlar sallansın.hepsi bu.
Evde digitürk var ama mutlu değilim şu an ev doldu amk.
Derlerdi de inanmazdim. Burdakilere güvenme. Ne kadar iyi olursan o kadar üzülürsün diye. Ben yine de iyi olmaya çalıştım hep. Ne denirse sırf olay büyümesin karşımdakinin kalbi kırılmasın diye alttan aldım. Zaten sen alttan aldığında karşındakinin biraz beyni varsa senin karşında daha fazla laf edemiyor. Taş atana gül uzattım kısacası. Bir sure sonra farkettim ki ne kadar iyi olursam olayım insanların içinin kötülüğü yüzünden sorunlar çıkıyor. Benim iyi olmam bir şeyi degistirmiyormuş kısacası. Sozlukte olduğum su 3 4 yil içerisinde inanın cok sey duydum. O ona şunu demiş, o onun arkasindan şunu yapmış, o bunla yatmış, sunun mesajlari paylaşılmış vs vs. Bir sürü zırvalık. Insanlar neden bu kadar kotu anlayamiyorum. Sonuc olarak burasi sanal bi platform olsa da muhattap olunanlar robot degil, insan.
Kibrinizde bogulacaksiniz ulan. Bu ne hırs? Neyi kanitlamaya calisiyorsunuz? Bu populer olayim, ilgi sadece benim uzerimde olsun cabasi niye? Tek tıkla silebilecegin bir aplikasyon bu. Samimi söylüyorum çıldırmışsınız siz. Oldugu ortama girip sevildim diye bana kin besleyen insanlar gordum ben burda. Sırf ilgi sadece onun ustunde olsun ben o ortamdan gideyim diye olan şeyleri çarptirip benim kuyumu kazanlari gordum. Ustelik yuzume guluyordu bu insanlar. Gozunuzu seveyim bu kadar basit olmayin ben gotumle guluyorum size. Asosyallikten öleceksiniz. Hayatiniz burasi olmus. O kadar kaptirmissiniz ki kendinizi, hayal edip gercek hayatta olamadiginiz karakteri burda yasiyorsunuz. Hayal ettiginiz hayati burda yasayip kendinizi farkli tanitmak degil marifet. Neyseniz o olun. Biz de daha fazla sinirlenmeyelim.
görsel
Bugün bir arkadaşımdan sen en güzelini hak ediyorsun her şeyin diye bir cümle duydum.
Daha öncesinde yakın arkadaşlarımdan da bu cümleyi çok kez işitmiştim.
Sonra düşündüm, Neden bana böyle diyorlar diye. Kimseye bir zararım yok, belki bu yüzden olabilir diye düşündüm. Sonrasında beni iyi tanıyıp, objektif yorum yapabilecek olan ev arkadaşlarıma bu soruyu yönettim.
“Çok temiz düşünüyorsun, masum düşünüyorsun” gibi cevaplar aldım.
Sonra yine düşündüm, insanlar o kadar güzel rol yapabiliyor ki, ben o rolü yapamadığım için böyle oluyorum belki de.
Ben mi safım, yoksa olması gereken zaten bu mu onu da anlamadım.
Düşündüm düşündüm bulamadım kendime bir cevap.
Söylemek istediğim çok şey var ama anlayamıyorum işte bende.
sözlük beni güldürdün çok yaşa..
Sevgi denilen şey sizin sandığınız kadar basit ve ucuz bir şey değil.
ilişkim varken rüyada eski crushı masumane bir şekilde görmenin herhangi bir yaptırımı yoktur değil mi vicdan nezdinde? ona yandığım zamanlardaki gibi arayıp duruyor, onun için uğraşıyordum rüya boyunca.