bugün

manuş baba benimle derdin ne? ilginç ilginç çarpışmalar yaratiyosun bana.. bak simdi birami yudumlarken, mekandan bi anda kulagima girmene ne gerek vardi ki?
https://youtu.be/dirfPYZyTXw
görsel
Sen unutulacak adam değilsin.
Eh, yani ne çıkar siz bizi anlamasanız da?
Bir ton şey birikir de içinde dudakların duvar olur çıkmaz diyemezsin ya,
niyeler nedenler nasıllar...hepsi birleşir de ürkek bir "bitti"ye dönüşür ya,
Diyemediğim niyeleri nedenleri ezercesine dolu dolu bir: bitti.
Kaka leite yine attı golünü.
Yine kaka leite yine kaka leite.

Keşke erken yaşta bırakmasaydı futbolu.
Bu dünya kimse için yaşamaya da ölmeye de değmez.
itirazım var, sürekli tekrarlayan ağrılarıma ve beni bitiren zihin bulanıklığıma itirazım var.
peşimi bırakmayan alışkanlıklarıma, bir saplantı hatta ötesi sapkınlık gibi tekrarladıklarıma da itirazım.
beni ele geçiren, direnmeme karşı çıkan, beni günden güne bitiren bedenimde dolaşan virüslere de itirazım var.
bana kendini arzulatıp kaybolan, ara ara kendini gösterip benle dalga geçen dışımdakilere de itirazım var.
beni kötü anan ve bunu yaparken bundan zevk alan dost denen kahpe evlatlarına da itirazım var.
her şeye itirazım var ulan!
Bir adam psikoloğa gider ve der ki:kardeşim hasta, kendisini tavuk zannediyor.psikolog neden tedavi ettirmediğini sorar.
-çünkü yumurtalarına ihtiyacım var.
Anonimliği bir kenara bırakanların ilgi çekmek istediğini sananlar olmUş.

Herkesin anonim olmayış sebebi farklı olabilir.

Ben, saklanmamı gerektirecek yazılar yazmadığım için anonim değilim mesela.

Sonuçta Trollük yapmıyorum; yazdıklarımda küfür yok; kimseye bulaşma, sataşma amacı yok.

Sadece içimden geleni yazıyorum; içimden gelen fotoğrafı paylaşıyorum.

Dolayısıyla saklanmamı gerektirecek Bir davranışta BULUNMUYORUM. BU YÜZDEN ANONim değilim.

Bunu bahane ederek benimle uğraşanları da anlamıyorum.
Ya amına koyduğumun salağı. Hepimiz izliyoruz o diziyi evet ben bak ilk çıktığı günden beri izliyorum cnbc e vardı. Hiç senin gibi embesilcede davranmıyorduk. Herkes edebiyle izledi. Neymiş hadi bakalım Beynini siktiğimin salağı biz de 1 yıldır bekliyoruz bugün gelse de izlesek got u diye. Ya valla yakın makın dinlemedim bastım blocku. Bana ne amk izliyosan kime neyin artisliği. Sırf ben izliyorum bakın ilk ben izledim demek için bile açıp çekip oraya buraya koyan var. Neyseki önceki güzel dizilerde yoktu bu amk salakları düzgünce izledik.
Güzel insan olmak için çaba vermenize gerek yok gerçekten. Sokakta gördüğün kediyi tekmeleme, bir insan susayıp su istediğinde nasıl su veriyorsan isteyemeyen canlıy ver. Sokak köpeği görünce başını okşa pis olduğunındüşünmeden sarıl ona...
insanlara hayır demek mühim. Yapıyorum, mutluyum. Hem otomatik olarak filtrelenmiş oluyorlar.
buralara yeni düştüm. ama uludağ daha güzelmiş. helal olsun dedim. tebriks. bu da çaylaklıktan kurtulma entry'im.
Guzelim bodrumu geride birakip istanbula geri donup is basi yapacagim icimden hic gelmiyor bunalacagim o kasvetli sehirden.
iyi akşamlar sözlük, an itibari ile kendimi bir yere atmak istedim ve bunu yazmaya karar verdim. Cüzdanımda saklı kalmış bir sinema bileti buldum az önce. Sonrasında tahmin ettiğiniz gibi anılar gözümde bir bir canlandı. içimi acıtan şey ise yaşattığı onca acıdan sonra şuan ona dair hiçbir şeyin beni etkilemiyor olmasıydı. Yıllarımı, çocukluğumu verdim ona ama bugün baktığımda iyi kötü yaşadığımız her şey iyi ki dünde kaldı. Ben onu çok sevmiştim, şuan bir başkasının elini tutuyor. Hayallerimize göre bu sene evlilik hazırlıklarımızı yapacaktık, o şuan başka bir kızla neler neler yapıyor... Beddua etmek istemiyorum, Allah gönlüne göre versin.
keşke su samuru olsaydım.
inşallah burayı okumuyordur. Nereden okuyacak. Az önce hoşlan.. Ay söyleyemedim. Az önce hoş...şey yaptığım kişinin hayatında biri olduğunu öğrendim ve kalbimin kırılışını duydum. Resmen kırılma sesi çıktı. Ufak parçalara ayrılışının sesi duyuldu. Bence o da duydu.
evet insan bazen gerçektende sevilmekten çok anlaşılmak istiyordu.
15 Temmuz sonrası her şeye zam mı geldi nedir? Komagene çiğ köfte dürüm 4,00 TL, ekmek ise 1,25 TL olmuş Bursa'da. Bu nedir böyle arkadaş!
Sözlükte bütün içimdeki pisliği saçıyorum dışarda bir meleğim.
görsel
Ben gibi konuşkan adam onun bir kelimesi için takla aticakken şimdi böyle sessizlik olması of offf ulan.
bir kez daha o hastalığa yakalanıp,
bu sefer ölmek isterdim.
Her sabah parlak fikirler tasarlar, gün boyu budalalık ederim.

(bkz: Voltaire)
garson masayı toplarken ona yardım eden insanları severim. dağda bayırda rızkının peşinde koşturan hayvanları severim. evcil hazırcı hayvanları sevmem. popüler olan hiçbir şeyi sevmem. 23 nisan şiirleri gibi hutbe okuyan hocaları sevmem. kışı severim çünkü dışardaki hanzo sayısında mutlak düşüş vardır. gömleğinin üstten ikinci düğmesi açık olan esnafı ciddiye almam. yaşlı insanlarla konuşmayı severim. yemek yemeyi severim. uyumayı severim. yeni nesil gençler midemi bulandırır. mazot ve barut kokusunu severim. instagramcı türbanlı karılardan tiksinirim. nargileci internet cihatçılarını sevmem. olabilecek en kusursuz cinayeti tasarlamayı severim. yemek yerken birinin beni izlemesinden nefret ederim. uykumun bölünmesinden nefret ederim. sigaradan ve futboldan nefret ederim. şirinler'den nefret ederim.
güncel Önemli Başlıklar