bugün

Fok balıkları çok yalnız.
seval halam bugün niye bu kadar mutluydu ?
inancı için oruç tutuyorlar allah kabul etsin ama restoranın dışında oturan yaşlı teyzeye aç mısın diye sormuyorlar.Inançsız ben olayım tamam ama senin adaletin nerede ?
70 yaşında bir insanın bir dilim ekmeğe muhtaç olduğu bir dünyaya hangi sınav için gönderildik ben merak ediyorum ve bunları sormak istiyorum varsa öyle bir yer.
güzel insanlar çaylak edilmiş madem bize de gidip zıbarması düşer söylemidir. herkese iyi geceler kendinizi kollayın reel de 3 harfli ve şürekası sanal da mod tayfası yakalamasın..
Bu ülkede yaşamak neden bu kadar zor?
Şuralara bir yere havuz yaptırın be.
Madem konusmak istemiyosun neden mesaj atıyosun gerizekalı mısın?
Bu ülkede yaşamak neden bu kadar zor?
Moderatör olursam olimpik havuz, spor tesisi, gölet ve piknik alanı yaptıracağım.

Durmak yok, hizmete devam. *
kafama sıkarmısınız ? Lütfen.
illa toplumda koyun olacaksanız postunuzu maviye boyayın ve beyazların arasında dikkat çekin.
her şey insanı oyalamaya yönelik. vakit bozuk para gibi harcanıyor. çünkü insan meşgul oldukça düşünmüyor, düşünmedikçe fark etmiyor, fark etmeyince endişelenmiyor, bunalmıyor, kafaya takmıyor..
benim mesajlar da hacklendi mi lan acaba?
Gecenin şu saatinde kalktım ışığı yaktım benim için dünyanın en güzel şiirlerinden birini üç dört kez okudum. O kadar güzel ki bir mısrasını bile yazıp kimseyle paylaşamam, ama paylaşmak istemediğimi de söylemek isterim işte bu kadar bb.
daralmak ve bunalmak, iste tum sebebi bulutlu ve boktan bir hava...
Amacın ne evladım? Popi olmak mı? 3-5 erkeğin yavşak yavşak mesaj atması mı? Kezbansın işte... Gelecek 3-5 mesajla mutlu olacak salak salak gülümseyecek "benimde giderim var ha" triplerinle aynaya bakacak sonra göbeğini fark edip yatağa uzanacak bir kezbansın hemde. Gb...

O yüzden tatava yapma. Sen giderken çoğumuz geliyorduk.
Ciddi manada asik oldum.
Dokunmadan,sevismeden ilk goruste.
Allahim bu sefer yuzumu kara cikarma ne olur.
Hevesim yine 9 dugumde kalmasin.
iyi uykular tatlı rüyalar.
artık ilk taşı ben atsam yeridir.

tribünde oturup bu sayede kazanmak... çok bilindik fakat kazanmak için şaşmaz bir strateji.

edit: o değil de fena ifşa olduk yalnız.
Kendimi şu aralar yaşlanmış artık unutulmaya yüz tutmuş ünlüler gibi hissediyorum. Hatta işin kötüsü o ünlülere nazaran unutulmayı hakettiğimi düşünüyorum. Hatta ve hatta öz eleştiri olayını son zamanlarda o kadar abarttı ki bünyem utanmasam başkalarının haklarını sorup kendimle küsüceğim.
Abi belli ramazan dolayısıyla sigara içemediğin gerginsin belli ama 70 yaşını annene herkesin içinde öyle bağırmak nedir? Hani senin adamlığın adamlığını geçtim hani evlatlığın? O kadının düştüğü durum? Ayıp. Ve bilip bilmeden şu teknoloji konusundan ahkam kesmeyin rica ediyorum,bizde size hizmet sunmak için ugrasıyoruz burda tüm iş yerleri kazık atacak diye birşey yok.
Canim sikilio.
Ne ümitler yaşlandı gel zaman git zaman.

(bkz: unut)
(bkz: sezen aksu).
sanırım sosyal medyadan tüm hesaplarımı silme vaktim geldi. sen hariÇ uludağ krdş.
Seri katille selfie çeken polisin olduğu ülkede kimse adaletten bahsetmesin.bir de ben bütünlemelerle uğraşırken Göçek' e, Bozcaada'ya gidenler istanbul'a geri dönmesin.