bugün

asıyolardı beni bildiğin urganı filan boynuma gecirmişler sallandiracaklardı beni ayrıca (bkz: çıplak uyumak)
ruyamda kızın birini kovalıyorum * ama kız çok hızlı bende yılmıyorum uzun uzun o kaçıyor ben kovalıyorum neyse aradaki farkı bayağı bi kapatıyorum bunu gören kız dönüp bana taş atmaya başlıyo ama hala koşuyor bende niye bu kadar azimliysem bilmiyorum ama taşlara aldırmıyorum sonunda kız durup büyük bi taş alıp öyle bi atıyor ki tam burnuma denk geliyo ağzım burnum kan içinde kalıyor elimle durdurmaya çalışıyorum aynı zamanda koşuyorum sonra birden uyanıyorum ve ellerime bakıp şok oluyorum ellerim kanlar içinde önce şaşkınlıktan biraz duraksıyor ayağa kalkıp koşmak istiyorum sonra kendime geldim lavaboya gittim 10 dakika boyunca burnumdan kan geldi ve dönüp yastığımı kanlar içinde görünce en az bi 10 dakika önce kanamaya başladığını düşündüm. o değil de kızı yakalasam ne yapacaktım acaba ?
teşekkürler makina
kerim tekinle sahilde sarılarak yürüyorduk.
rüya tabirlerine ihtiyaç yok. Kabus tabirlerine ihtiyaç var.
Nedir bu uyku esnasında görülen ters dönmüş kobra peki köprünün altında çığlıklar koparan kuyruklu şeytanların nedir fonksiyonu. mecburmuyuz ışıklar sonuna kadar açık yatmaya uyumaya.
O Kadar ilginç ki daha yazmaya meylederken unutuyorum.
rüyamda küçüğüm daha. şöyle 6-7 yaşlarındayım. dışarda oynuyorum, hava kararmış. annem beni eve çağrıyor. annemi dinlemiyorum. küçükçekmece'deki evin oradayız. ben bir çukurdayım. annem yanıma gelmeye çalışıyor. atlıyor yukarıdan. düşüyor ve bir daha da kalkmıyor. ben de teyzemlere haber vermeye gidiyorum. teyzemler de hasköy'de oturuyor. teyzemin yanına çıkarken çocukluk arkadaşımı görüyorum ve onunla oyun oynuyorum. sonra da uyanıyorum.

kafaya bak sözlük.
Çok saçma volkan demirel bizim eve geliyordu çay içmeye.
bölüm başkanına formasyonumu geri ver diye fırça atıyordum.
Son yapılan yds'de beraber gözetmenlik yaptığım çocukla evleniyordum. La 5 ay geçmiş aradan çocuğun yüzünü hatırlamıyorum ama rüyama girmiş..
eki eki...
dün degil lakin bir kaç gün önce sevgili aragorn'cum ile birlikte bildigin orta Dünya'da idik. bi gizli gecit keşfetmiş , sauron ordusu fark etmesin diye kapatmanın yollarını arıyorduk . ordan elf lerle at sürmeye başladık ki hagaten huzur ehli varlıklarmış. abla olanları ciddi ciddi mukemmeldi . beni bir yerlere göndermezler inşallah mutlu mesut yaşarız falan diye düşünürken kendimi onların vermiş olduğu bir görevi yerine getirirken buldum . hüzne gark oldum .orta dünya dediğin çile dert . aragorn'cum kayboldu zaten sonra .Ah bilinçaltım .
nehirden su içerken timsahın kafamı ısırması.
şöyle bir rüya vardı.
icindekiler kısmını anlatayim yeter:
1-erdoğan.
2-gülen.
3-hastane.
4-cenaze.
5-camii.
6-f-16 savaş uçağı.
7-ısveç.

bütün bunların hepsi aynı ruyadaydi.
rusların Tupolev Tu-95 ler ile konya 3. ana jet üssünü bombalaması. baya da kalabalıklardı hani. açıkta kaldıysa demek ki.
üç dört gündür rüyamda hep odamdaki eşyaların yerlerinin değiştiğini görüyorum. konu farklı ama olay aynı, rüyamda da anlıyorum ulan bu masa burada olmamalıydı diyorum mesela.. bi gariplik var.. rüyaya yansıyor heralde.
Bi cenaze var okuldan biri ölmüş. Sonra okul müdürü geliyo beni uyandırıyo diyo ki hadi kalk cenazeye gidiyoruz seni almaya geldim sonra ben de kalkıyorum hazırlanıyorum tam çıkıcaz diyor ki benim arabamda yer yok sen otobüsle gel. Ben de tamam nerede cenaze diyorum Lozan'da diyor... Lozan...
iki gün önce bakır elementi ilen kavga ediyoruz. şu an küsüz. sebebini hatırlayamıyorum ama kendisini çok özlüyorum sözlük.
afyon'a uğramış olan bilir, afiumda geçiyor rüya.

o mağazaların arasındayız iç kısımda, biri bağırıyor ''tracebuuut'' diye hassiktir diyorum ne oluyor ? sonra bizim aoe attığımız arkadas grubundan oktay çıkageliyor, abi sarecens sikecek belamızı çabuk keselim şu tracebuları diyor. bi bakıyorum paladiniz amk, koşturuyorduk en son tracebutların üzerine orda uyandım sükürler olsun.
rüya icabı sevgilim var idi. Sagolsunlar sevgilimin kafasını kesip elime verdiler.
üç gün önce doğurdum rüyamda. hem de çok pis bir doğumhanede. özel hastane neyin yok mu diyom, gülüyolar bana. bu ilçe bu kadar işlemiş ruhuma. çişimi yapıym önce diyorum, hemşire eliyle gelip şeyimi tutuyo bebek düşmesin tuvalete çişini yaparken diye. nasıl bi bilinçaltı ben de bilemedim.

yazarların gördükleri rüya/kabuslardır.
uçuyordum lan.
daha bu sabah gördüğüm rüyadır. biricik köpeğim canımın içi boranın elini ayaklarını bağlamışlar rehin almışlardı silahla. biriyle evliliğe zorluyorlardı illa ki evleneceksin diye.* etrafımda şu sıralar evlilik muhabbetleri dönüyor ondan bilinçaltıma işlemiş zaar.
kedi kafama patisiyle vurdu. o değil de, bu ne cüret.
Arkadaşla biyolOji sorusu tartışirken soruyu tartisan 20 kisi oluyoruz bir anda. Her kafadan bir ses geliyor felan.

Kan ter icinde uyandim.

Evet ygs'ye hazirlaniyorum.
Hep bavulumu kaybediyorum bu aralar.