bugün

havalar gibi karanlık fırtınalı yağmurlu gazellerin dökülüp savrulması gibi. ama umutla ve sabırla bekliyorum herşey güzel olacak diye ama gün geçtikçe herşey daha kötü oluyor.
Gündüz enerjik gece ruhsuz.
Bir günlük neşemi aylarca kederle taksitlendiren hayatın taa amına koyyim.
görsel
görsel
görsel
Ellerim zayıf ve çelimsiz. Yine de ellerimi beğenirim. Hiç çalışmamiş bir insanın elidır bu. Bu ellerle cinayet işlemek istemiyorum. Bu eller resim yapar piyano çalar ama cinayet işlemez. Arkasından pusu kur bayılt meme uçlarını kes... saçma geliyor bunlar. Duygularımı tuvale aktarabilirim. Gereksiz geliyor yine de. Çok defa yazdım neler hissettiğimi. Biliyor musunuz kimse yazılarımı ciddiye almadı. Hep içime atmaya başladım son zamanlarda. Sonra bu ellerin bir insanı bogdugunu göreceksiniz. Sözlük kalbi kırılmış hissediyorum son zamanlarda. Bir cinnet bir deli cesareti tek istediğim bu.
Dingin hatta mutlu yok mutlu değilim o başka bi nane. Galiba huzurluyum ya da huzurdan zevk alacak durumdayım. Sanırım ben emin değilim. Evet ruh halim bu
iradem dışında oluşan durumlar, iradem dahlinde oluşturma çabasına girdigim durumları bastırıyor ve beni bir karadelik gibi içine çekiyor...şartlar her seyin temel belirleyicisi ve bu şartların çok büyük kısmına hiç bir şekilde mudahale edilemiyor çünkü sigara dumanı ya da bulutlar gibi spontane ve kaotik bir şekilde kendiliğinden oluşup kayboluyorlar. Kısacası ruh halim yok çünkü sanırım ruh diye bir şey yok ama onun yerine psikolijik durumumu şöyle ifade edebilirim, tekinsiz..
ayağımın altındaki zemin pek de sağlam değilmiş gibi hissesiyorum. Sonra da diyorum ki, zaten öleceğiz. Herkes ölecek, herşey yok olacak, gökyüzü falan hep kırmızı olacak...hersey sadece süreç meselesi, devamlı, sabit ve sağlam hiç bir sey yok, entropi hiç bir şeyi bırakmıyor geride.
Kısacası, burası tekin degil.
gök gürültülü, çok bulutlu.

edit: ruh halimi niye eksliyorsunuz ya ben çok memnunum bu ruh halinden sanki.
ishalken osurursun da altına sıçarsın ya aha öyle bir hal.
şöyle bırakayım köşeye doğru.

(img:#2104605)
görsel
iğrenç bir ruh hali içindeyim.beynim bulanık, burda ne işim var diyorum.
Çok canım sıkılıyor..
görsel
Aşırı stres yüklü ve baskı altında.

Bu stres yönetme işini öğrenmeliyim.
görsel
görsel
görsel
keyifsiz. yarın işe gidecek zorunda olmaktan dolayı canım sıkkın.
görsel
Harabe gibiyim.
gümüşlüğün kapağına sıkıştırılmış fotoğraf gibi rengim solmuş belim bükülmüş ama yerimi çok benimsemişim.
iyiyim aslında ama bir arkadaşım var ona yazicam yazicam elim gitmiyor yazmıyorum neyse hata yapıyorum herhalde. Ben WhatsApp a geçeyim yazayım bari.
görsel