entry'ler (186)

herkezin sevgilisi olması

Olum sevgilisi olmayanlar evde masterchef izliyor Ondan sevgilisi olmayanları görmüyonuz.

sözlük tipsizlerinin fotoğrafları

Gayseri mi la ora *

bahar candan ın bakireyim ve hamileyim demesi

Oksimoron bir durum.Ulan ne zamandır diyordum bu kelimeyi boşa öğrenmiş olamam.Sonunda kullandım bee.

cahillerin oy kullanma hakkının kaldırılması

Ricky gervais abimizin bu konuda bir önerisi var.Çamaşır sularının üstünde yazan içmeyiniz uyarılarını kaldırıp seçimi öyle yapalım.Haklı

uludağ sözlük moderasyonu

Çok tepkiliyim.

şenol güneş

Filozofmuş....Mandıra filozofu iSTiFA.

kaslı erkekleri itici buluyorum diyen kız

E ne diyelim aq beni bul yiğidim.

herkes aşık olduğu yazarı açık oylasın

Vee başlamadan bitirelim.

doktor vs subay

Ya iyi de senin bahsettiğin şey meslek değil.Tutuyorsun kötü doktor gördüm diye bir genelleme yapıyorsun.Madem öyle bu ülkede yıllarca subaylar darbesi olmadı mı? insanların özgürlüklerine ve demokrasiye ket vurulmadı mı? Adolf hitler bir asker değil miydi?Nedir yani ben de tutup büyün askerler böyledir mi diyeyim.Bu mudur yani.Bakın katagori hatası yapıyorsunuz.Benim açımdan bu konu burada bitmiştir teğmen bey.

doktor vs subay

Kral birinci konu şu subaylık ile doktorluk çok farklı icraatlardır,elma ile armutu kıyaslayıp armut elmayı döver diyemezsin.ikincisi herkes tıp yamak zorunda değil tabii ki kararına saygı duyarım.Üçüncüsü fikirlerinin bir dayanağı yok.Sadece söylüyorsun.Bunlar artık araştıran ve sorgulayan toplumların kanmayacağı komplo teorileri.teori dahi diyemeyiz gerçi de.Yani kardeşim konuya bakar mısın?

doktor vs subay

Gençler buraya kim Trump ı davet etti ?

doktor vs subay

Hastalığı çıkaran doktorlar mı ?Ulan bu nedir dark mizah felan mı?

doktor vs subay

Pandemi olur,doktorlar aşı bulurlar.Kanser olursun.Seni tedavi etmeye çalışırlar.Madem bu kadar doktor karşıtısınız.E gelmeyin kardeşim.Sarımsak suyuyla kanseri tedavi edersiniz artık.

teğmen vs aile hekimi

Ulan yıllarca okuyup aldığımız muameleye bak.tıpçı darbesi istiyorum.

4 yıllık sevgililer sevişmiş midir sorunsalı

4 yılda Real Madrid ilk 11 ini dizebilecek insanlar var hey yavrum hey.Bu ne biçim başlık.

aylardır sevişmemiş olmak

Türkiye de yaşıyoruz.Sanki normalde her saat sevişiyormuş gibi kendinizi kandırmayın.Hollanda mı la burası.

hayatta en önemli şey

ViCDAN.

türk kızlarının ilk adım atamama hastalığı

Cinsellik kırılması gerek bir tabu.Bu kadar doğal bir şeyi ayrıca zararsız bir konuda bu kadar korkak olmamız yanlış.

iphone ve macbook larımızı parçalıyoruz kampanyası

Oo apple ı batırmışsınız kardeşim.Apple çok üzgün şuan.

sonsuza kadar mutlu yaşadılar

Cümlenin hiç bir yeri doğru değil,ne sonsuza kadar yaşayacak;ne de mutlu olacaksın.