bin atlı akınlarda çocuklar gibi şen ve de rönesans tablolarındaki ablalar gibi hissediyorum; tombik ama huzurlu...
görsel
uçan filler görüyorum dört bir yanda uçan filler.
Şu fotoğrafı açıp tüdanya dinleyen bir hal.

görsel
marşa basıyorum ama motor bir türlü çalışmıyor.
bel ağrısını açma-germeyle hafifletmeye çalışırken cem yılmaz izleyip konuyu başka yöne çekip o sayede ağrıyı unutup egzersizin iyi geldiğini zannetmeye çalışan bi ruh hali.
görsel
görsel
görsel
https://www.youtube.com/watch?v=xCEED4zjH1o
(img:#1544591)
Sunumlar, ödevler..
görsel
Siri bile beni sevmiyor..
görsel
akşam yemeği olarak sallama çay ile eti gong yiyorum.

öyle sınır tanımaz, öyle asi, öyle kuralsız ve serkeş bir ruh hali. *
görsel
klavye delikanlıları diye hoş bir dizi izliyorum. Ama bir yandan da geçmişi düşünüp cips yiyorum. Babam kitaplarımı aldı, mutluyum ama nedensiz mutsuzum. Yataktan çıkmayıp öylece 7/24 durmak istiyorum ama bir yandan da yoga yapmam gerekiyor. Sigara içmek istiyorum ama küçücük odada koku çıkmaz gece rahat uyuyamam diye içemiyorum.

"""Normal olduğumu söylemedim."""
görsel
Ara ara kendini yerlere atmak istemeli.
görsel

tam olarak bu.
aslında hiç iyi değil ama mutsuzluktan çok sıkılıyorum.
mutsuzken nefret ediyorum kendimden, katlanamıyorum, ağzımı burnumu kırasım geliyor.

bu yüzden, ruh halim kanalizasyon çukurundan hallice bile olsa hemen telkine başvuruyorum.

ben aslında deliyi oynuyorum.
honki ponki torino.
Sabah 7 de uyanıp suan Ogle yemegini soylemis olmama ragmen mesaiye baslamamisim gibi. Sanki bugün tatil. hafif huzurlu sakin bir ruh hali. Sessizlik ne guzel sey.
şu sıralar çok karamsar ve gerginim. aslında şu sıralara özel bir durum değil genel olarak karamsar ve gerginim.. bu durumdan bir türlü kurtulamıyorum gerçi pek kurtulmak istediğim söylenemez, içime işlemiş.
Şuan bir izmirli olarak istanbul'un hiç bilmediğim bir semtinde otururken, " acaba havaalanına nasıl gideceğim" sorusunda ki o boşluğa düşme hissi modundayım.

Ahanda saldım yani herşeyi, gel hele sen gel gel...

Oğlum gayrettepeden Atatürk havalimanına nasıl giderim lan?
Kardeşim kadar yakın olan arkadasım bikaç gün önce annesini kaybetti. Gittim geldim, sınav var kalamadım 2 günden fazla yerimde duramıyorum bu kadar uzakta. Öyle içi içine sığmaz bi ruh hali.
Bir insanın yokluğunu geriye kalan bütün insanlarla doldurmaya çalışıyorum. Dolmuyor. Yetmiyor.