bugün

çocukken, ergenken, halen yapmış ve yapmakta olduğu psikopatlıklardır. misal ben çocukken '' ninja kaplumbağlar '' ı izlerdim ve hayalimde 4 tospağ alıp, asit kazanına atmak geçerdi.
elimi yem makinesine sokup resmen doğramak. sonra hiçbir şey yokmuş gibi davranmak.
elimi yem makinesine sokup resmen doğramak. sonra hiçbir şey yokmuş gibi davranmak.
bugün karıncalara şeker ve lahmacun parçaladım. mutluyum.
sokakta yakalandığım deprem esnasında yere çöküp, elimle yön gösterek "önce kadınlar ve çocuklar" diye bağırmak.
prille kuru fasulye yıkamak.
ölü balığı suya sokup "konuş ulan, konuuş!" demişliğim vardır. pişmanım.
sinirliyken otomobil kullanmak psikopatlığın son noktasıdır.
küçük bir bebek olan kardeşinin ağzına, ciğerlerini full hava ile doldurup üflemek ve onun panik halini izlemek. (ne sapıkça, iyi ki ölmedin canım kadeşim, affet beni.)
evi basan kanatlı karıncaları yakalayıp kanatlarını koparttıktan sonra çakmakla cayır cayır yakmak.*

edit:sineksever seovi elime geçirirsem senide yakıcam lan.
en son üç sene evimi karıncalara bastığında sprey sıkıp ateşe vermiştir karıncaları. (bkz: vurmayın abiler ablalar)
kediye her gün bant yapıştırmak yamuk yamuk yürürken izlemek saatlerce gülmek.
yatağıma biri oturunca psikopata bağlıyorum. kişiyi kaldırıyorum ve çarşafları değiştiriyorum... evet tam bir psikopatım!
çocukken bir muhabbet kuşumuz vardı. küçük bir şeydi. bir gün kanepenin üzerinde dururken üstüne yastığı bastırdım ve 5-10 saniye bekledim yastığı kaldırdığımda ölmüştü ama çocuktum.
bir yaşındaki karnı aç olan yeğenime yemek tarifi kitabındaki yemeklerin resmini göstermiştim. canım benim parmağını önce resimlere sonrada ağzına götürmüştü. hala daha hatırladıkça üzülürüm.* ha birde bu o zamanlar daha yürmüyordu emekliyordu. elleriyle koltuğa yada kanepeye dayanarak ayakta bekleyebiliyordu, taa ki birisi onu ordan kucağına alıncaya dek. bende onun ellerini koltuğa koyup odadan çıkıyordum ve gizlice bakıyordum. canım benim birisi gelip kurtarsın diye attığı bakışları hala daha unutamam. *
gecenin birinde leblebi tozu yapıp, şekerle karıştırıp yemek. *
(bkz: gecenin birinde leblebi tozu yapan manyak)
sürekli reset atan bilgisayar kasasına uçan tekme atmıştım.. büyük bir çukur oluşmuştu..
-sivrisineği tekme atarak öldürmek.
-tavanda duran sivrisineği öldürüp ibret olsun diye leşini tavanda bırakmak.
bazen yorgun oldugumda veya daha degisik hissettigimde
sutlu cay yapip o sutlu cayi yavsca gozlerime suruyorum pamuk veya mendil ile.
yediyorum yani goz kapaklarima.
bi nevi cayla yuzumu yikamis oluyorum. illa sutlu cay olacak.
gozumun cevresinede suruyorum bazen.
bazen omuzlarima kollarima.
evet biliyorum nornal degil.
hard seksten hoşlanıyor olmam. hatta o kadar ki yatak odasının kapısının önünde sedye bekletiyorum, iş bittikten sonra bindiriyorum ambulansa dogru hastaneye.
birisi yanıma yaklaşıp boğazıma bıçak dayasa neden yapıyorsun diye sormam, sormamak. aynı şey silah dayayan kişi için de geçerlidir. korkmuyorum hiç bir şeyden. kendime karşı soğukkanlı olmak.
trafikte, içinde ailesi olan bir arabaya yapılan saygısızlık içeren davranışları gördü mü illaki müdahale edip kendini riske atmak. yahut bir bayan tek başına araç içindeyse ve karşıdaki sürücü kadın diye ona saygısız davranış sergiliyorsa, direkt şoför koltuğuna giderim bir şey mi var amca derim. var derse ben de varımdır, yok derse illa toplumsal bir mesaj veririm, lafımı sokar belaya atlar giderim.

edit.
ilkokula giderken her yaz evin ilerisindeki dereye gider kurbağaları taşlardım. Bir kaç kez kurbağa öldürmüşlüğüm var.
Ben bir psikopatim sozluk.
aralik ayinda dondurma yiyorum.
Ben bir psikopatım sözlük.
176 lık kıza laf ediyorum.