bugün

kararsızlığımı daha nasıl anlatabilirdim ki?
biri sevdiğim, diğeri sevmediğim iki beyazdan oluşuyor. Bu ikisinin buluşmasında kendimi karmaşık hissederim ve insanlar karmaşıklaştıkça mükemmelleşir bu da nickimin sonunu getiriyor.
etrafimdakilerden yuksek puan almama ragmen bir turlu felegin o cemberinden gecipte atanamayan bir hatun oldugumdan bu nicki aldim. Cuk oturdu bence.
isminin koyulacağı sırada babası tarafından gamzeli olması nedeniyle de karara bağlandığı addır. bu nedenledir ki gamzeliymiş.gülücük gülücük.
fikret otyamın can arkadaş adlı kitabını okumuştum küçükken. orada üç köpek vardı: ferte lortop tek...birgün köpeğim olursa ona fertek ismini koyacaktım. köpeğim olmadı , ben de nick yaptım bunları.
guys guys listen to me!

valla nickimin öyle boklu falan olduğuna bakmayın. boktan kasıt, hayatımdaki insanlar. bok gibi insanlar. bunlarla durmadan kavga eden ben. doğrudan kavga olmasa bile dolaylı yoldan.
GENELDE YATAKTA, MUM ISIGINDA VE ORGAZM SIGARASINI ICERKEN ANLATTIGIM BIR HIKAYE. KIZLAR... (GOZ KIRPMALI SMILEY) EDIT: 1 DAKIKADA 5 PM. NE KADAR MERAKLI KIZ VARMIS.
league of legends ' den gelir nickim. (bkz: bilen bilir)
ales için matematikte eşitsizliğin her iki tarafına sayılar atarken akla gelmiş bir nicktir.
bes evlilikten 11 cocuk(7 oglan 4 kiz)(ikiz oglanlar ve ikiz kizler hesaba dahildir);
http://www.youtube.com/watch?v=VQCmHA8gCuA
ya ne olacağıdı ?
yok. hikayesi olmaması da bir hikaye midir?
chucky the in laws.. bir translate göndermesi yaptım. Zira translateye Chucky'nin kaynası yazdım. karşıma çıkansa bu baştan ayağa mantıksız şey oldu.
bir kedi düşünün, evin penceresinden dışarı bakıyor, özgür ruhu dışarı çıkmak istiyor, miskin ruhu ise evde öylece kalmak. kedi ne var olanlardan kopabiliyor, ne de var olmayana sırtını dönebiliyor. işte böyle.
bir zamanlar silkroadda ilk çarımın ismi. Translate ile bayağı haşır neşir olmuştum.
bir gün yarış motoruma kösele ile binmemden kaynaklanan arkadaş yorumu.
lakabım Meto. çok sevdiğim müzik grubu metallica. bir nevi birleşimi.
mükemmeliyetçi olmaya çalıştığımdan arkadaşların bana taktığı isimdir. ne bekliyordun yani kompozisyon mu yazacaktim.
(bkz: #13339166)
ben bir sözlükten üyelik almak istiyordum arkadaşın hesabını aldım sonra o sözlüğü bıraktım nicki beğendim buraya da bunla kayıt oldum tamamen yaratıcılık eksikliği de olabilir.
aslında açıklasam nick'imin hikayesini, bütün sihiri kaçacak. en iyisi anlatmamak...
ha, çok da şeyinizdeydi sanki...
gece rüyama giren bi dededir işin garip tarafı dedenin ben olmamdır işte bu yüzden kendime bademdede derim ben bi filmden aklımda kalmıştı oda. rüyada kendini görmek iyi bişey değil derler ama hiç kötü bişey yaşamamıştım o günlerde, ismimide severim garip bişey kendine böyle demek bende sorun var sanırım.
baba tarafıma verilmiş isim ya da lakaptıp.
bir vampir var.. adı da draco'ymuş..
arkadaşım beni heterojen sivi sabunum diye severdi, canım ya.