sözlükteki adam gibi yazarların trollere ve am göt meme yazarlarına yenildiklerini sanıp pes etmelerinden ve sözlükten kaçmalarından korkuyorum ki onlar gidince kalmanın bir anlamı var mıdır ki?
-yükseklik
-büyük köprülerin altından geçerken 'ya yıklırsa' diye tereddüt etmek.
-aynı şekilde boğaziçi köprüsü gibi köprülerden geçerken de 'ya yıkılırsa' tereddüt etmek.
-yalnız kalmak *
-yılan, akrep...
-elektrikli aletlerin olur da çarpması...
konuşmayan kadınlar. hep seri katil olduklarını düşünmüşümdür nedense.
(bkz: allah) yetrlidir.
yalnızlık.. yalnızlıktan falan korkmuyorum yanlış anlamayın, benim korkum yalnızlığıma alışmak.
gerçi şuan en yakınım kendisi. of be sözlük çok dertlendim şimdi. 3 kişilik grubumda iki en yakın arkadaşımın da aynı dönemde sevgilileri var ve çift çift takılıyorlar. ben resmen yancıları gibi oldum, utanmasak birbirimizi facebookta anne baba ve kız üçgeni şeklinde kaydedeceğiz. müdavimi olduğum bir cafe var ev gibi çok sevimli ve bir aile işletiyor, oraya tek başıma gidip kitabımı okumaktan falan keyif alır oldum. tek başıma alışveriş yapıp tek başıma yemek yiyorum. işin kötü kısmı ipodum ve kitabım yanımdaysa zamanın nasıl geçtiğini dinlediğim şarkı sayısını 3 dakika ile çarparak anlayabiliyorum..
korkuyorum sözlük. bilinçaltıma ne attıysam önüme bu yalnızlığı serdi, birinin gelip karıştırmasından ve bilincimin altında kalmaktan korkuyorum. beklemekten de vazgeçtim artık, olacağı varsa kader.
sözlük yazarkarının korkularıdır efenim ben ise karşıma pat diye çıkmasından korkuyorum*
kaybetmek....
en korkuncudur bu, kendini,yada elle tutabileceğin bir şeyi,belki de duygularını iradeni,.yani herhangi bir şeyi kaybetmenin getirdiği korkuyu bile..yani,sanırım öyle birşey...
merdivenlerden çıkarken (buraya dikkat! inerken değil!) düşüp merdiven basamaklarına ağzım açık vaziyette ön dişlerimin çarpmasıyla beraber, dişlerimin kırılmasından çok korkuyorum hakim bey. takma dişlerle kim uğraşacak sonra?
böcük. *
(bkz: ptt)
internetten sipariş verdiğim ürün gelene kadar kafayı yedirtiyorlar.
ingiltereden 1 günde uçakla gelen postam, istanbul topkadıan ümraniyeye 10 günde geldi.
bazen posta kaybetme gibi huylarıda var. o yüzden çok korkuyorum sözlük.
berber koltuğunda önlük takılırken o iğne enseme saplanacak diye ödüm kopuyor sevgili okur...
yürüyen merdivenlerin bitiş noktasında takılıp düşmekten ve üstüne saçlarımı o dişli yere taktırmaktan korkuyorum bu yüzden hep bir gerginlik olur yürüyen merdivenlerde.
O'nu kaybetmekten, gittiği günü görmekten çok korkuyorum.. O gün hiç gelmesin. *
guzel bi hatunla ciktiktan sonra ilk gece sevisirken erken bosolmadan korkarim elimde degil.
kaybetmek unutulmak.
muhtaç olmak.
Ygs, lys... Kısacası Sınavların her türlüsü.
dişçiler ve köpekler... buca sağ olsun köpeklere az çok alıştım, aldırmıyorum. erkek adam korkar mı bunlardan demeyin çocukluktan kalma travmalarım bunlar benim. ayrıca bir kızı yeniden görmekten korkuyorum şu an. 3-4 gün önce ismini bir kere andım ve yetti. bünye ona geri dönmeye çalışıyor. bilinç altım her zaman ki şerefsiz*.
(bkz: Allah)
(bkz: anne babayı utandırmak)
sadece palyaço.
kesinlikle yanmaktır. ama öyle su dökülmesi, sigara değmesi felan değil.

harıl harıl yanan bir ateşin içinde, yanan bir evin içinde kalmak gibi... çok korkuyorum ulan, yangın çıksa evde allah korusun camdan atarım kendimi... yanlış ama, yaparım.
annemi, kardeşimi ve o'nu kaybetmek... hiç göstermesin Allah bana o günleri.
(bkz: yalnız kalmak)
balık burcu kızı..
Beğenilmemek. Hangi kompleksle açıklanabilir bilemiyorum.