bugün

metamfetamin kullanan bir hamam boceginin beni sabahtan aksama kadar evin icinde kovalamasi.

benim boyle degisik korkularim var herkesten farkli cok ozel bir insanimdir.
Ben hani sürekli bipolar olduğumu yazıyor, neler yaşadığımı paylaşıyorum ya hani? Esasen tam anlatamadım şimdiye kadar.

Benim bir halam da bipolar. Yıllar yıllar evvel bir gün merdivenlerde hem yukarı doğru kaçıyor hem de arada arkasına dönüp tekme ve yumruk savuruyordu ama arkasında kimse yoktu. Sonra gördüğü ilginç yaratığı ve konuşmalarını anlatmıştı. O kısmı anlatamayacağım korkarsınız. Doktor benim için de şizofreni ile paralel ilerleyen bir bipolar demişti. Atak geçirdiğimde ilaçlarla düzelmem tam 6 altı ay sürüyor. işte ben ilaçlarımı bırakmaktan çok korkuyorum ; halam gibi korkunç şeyler görürüm diye. Oğlumu başka bir şekilde görüp ona bir zarar veririm diye. O aylarda düzelmeyi beklerken her gün umudumu yitiriyordum ve intihar etmek istiyordum bu sebepten; yani yalnızca oğluma bir zarar veririm diye. Bu yüzden ben ne cin, şeytan, büyü gibi şeyler konuşup düşünürüm ne de korku filmi izlerim. Halisünasyon görürsem de korkunç şeyler olmasınlar diye. Bağcılar'daki cinayet bu yüzden belki de en çok beni etkiledi. O salak çocuk annesine çok düşkünmüş. Bu haberlerde beni çok etkilediği için haber izlememek daha yerinde diye düşünüyorum.

Bipolar da bir nevi madde etkisi yapıyor anlayacağınız. Benim sınavım da buymuş.

(bkz: neyleyek)
Buraya yazacak kadar aklımı kaybetmedim.
Sokakta başı boş pitbull görünce korkarım.
biraz yükseklikten korkarım düşeceksem diye ancak gene de yüksekten aşağıya bakabilirim.
Gece uyurken kapının çalması.
Yükseklik korkusu.
evlenmek.
korkum falan yok.
balon.
balondan korkuyorum.
- yanlış anlaşılmak.

- yapmadığım bir şeyle suçlanmak.

Yaşadık, hepsini yaşadık.
Buraya yazıp dillendirmekten bile korkuyorum ama şöyle bi listeledim kafamda ciddi mana da psikolojik sorunlarım var galiba. Normal değil çünkü bu kadar korku.
uzun yaşamak.
uzuv kaybı.
Babamla bazen o kadar ters düşüyoruz ki, bir gün biz küsmüş ve barışamamışken ona bir şey olması.
Narkoz almak.

Korkum uyanamamak değil, uyanıp saçmalamak.
yaşlanmaktan çok korkuyorum. yaşlanmak; takatinin kalmaması, sevdiklerinin tanıdıklarının bir bir ölmesi, sıra bana da gelecekmiş hissi ve de en önemlisi yalnızlık. insanlığın bence en büyük kabusu.
Düdüklü tencereyi açmak için çok acele ediyorum. Bir gün o kapak havalanıp bogazımı kesecekmiş gibi geliyor. Kafam halıya ucarmış, kan lekesi de cıkmaz simdi.
(bkz: yılan)
yükseklikten korkuyorum. bırakın yüksek bir yerde bulunmayı yüksek bir yerde olduğumu düşünmek bile yetiyor.
görsel
(bkz: ölmek).
Gerçekleşmeyen hayallerim.
arda turanın bana özelden yürümesi.
Metrobuste otobüste falan biri oksurunce ya da hapşırınca bi yerimde bi ıslaklık hissetmek.
(bkz: ölmek).

Gerisi halledilir bir şekilde. Ama ölüm. Son.
güncel Önemli Başlıklar