bugün

Düne kadar içten içe inkar ediyordum. Dünden beri kabullenme sürecine girdim. 1. Basamaktan nasıl 5. Basamağa zıpladığımı ben de bilmiyorum tabi. Ama tabiri caizse yas sürecini tamamlamak üzereyim.
kardeşim beni gördün ya. Unutulacak adam mıyız.
gücüm tükeniyor.
ailem lanetli gibi sanki.
9 kişiyiz.
her gün evde tartışma ve kavga oluyor.
bu sabah kavga sesiyle uyandım yine.
ailem dağınık oldu resmen.
kronik rahatsızlığım nedeniyle işe girip çalışamıyorum. lanet olsun. kurtulamadım evden.
yarbay podolski kardeşim hayatın kürk mantolu Madonna'da ki Raif efendiye benziyor.
bu kadar benzerlik beni düşündürmüyor değil açıkçası.
mahalledeki bir kadınla bir kedinin ayağı hakkında toplam 1 saatten fazla konuşmak.kedi ufak erkek 2 yaşında.
ortak bakılan uysal bir sokak kedisinin ayağına ne olmuş basmıyor hafif yukarda tutuyor.
çocuklar taş mı atmış otomatik kapıya mı sıkışmış.ne tarafta gezmiş dün olmuş yapanı bulmak gerekmiş arka soķaktan mama getiren kadına sormak lazımmış.yumak diye sevdiğim kedinin adının sarı çıkması. sarı deyince iplemeyip yumak deyince koşup gelmesi.
uykum falan kalmadı kahveden daha etkili bir konuşmaydı.
kadın tam bir manyak betiboblu(adını tam yazamadım) bir toka takmıştı.
Benim zayıf noktam şefkat görmekmiş, onu anladım. Adam iyi niyetinden üstüme montunu örttü muhtemelen. Ben nasıl da etkilendim, daha önce böyle bir şey yaşamadığım için. Bir de şu günlerde böyle şeylere ihtiyacımız olduğu için herhalde benim için farklı oldu.

Her neyse, biz yine tekiz.
Bdsm eğilimim var. Daha önceden var gibi hissediyordum. Artık eminim.

Dominasyon ve sadizm yanlarım ağır basıyor.

Bu da böyle bir itirafımdır.
zihnimi, tüm bedenimi, ruhumu her şeyi unutmak istiyorum.
Küçükken burnumu karıştırıp koltuğun yanına yapıştırırdım.
bilgisayarı kendi kendime öğrendim.
Bilgisayar dışında beni rahatlatan bişey yok ama bazen bakasım gelmiyor üşengeçlik duygum beni ele geçiriyor bir otursam 8-9 saat kalkmıyorum.
Bilim kurgu
nanopunk severim ama düşük bütçeli salakça olmayacak.
bazen herşeyi bildiğimi zannedip aslında hiçbirşey bilmediğimi düşünüyorum.
Gülüyor gibi dursamda sıkılıyorum.
Ev dışında başka bir yere gittiğimde iyi hissetmiyorum.
Daha iyisini yapacağım dediğim şeylerde bir kusur çıkıyor.
Müstehcen bişeye baktığımda üşürüm dizlerim titrer ama herzaman olmuyor.
Fark ettirmesemde bazı oyunculara aşık oluyorum.
Kendi halime üzülüyorum astım olsaydım doğarken en azından böyle olmasaydım diyorum.
Kendi kendime fazla konuşuyorum.
Bazen fazla uykusuz kalıyorum.
Fazla uyumaktan rahatsız oluyorum yattığım yeri yadırgırıyorum.
Zihnimi boşaltacak genel olarak bişey yok kafam çoğunlukla bulanıktır,dalgındır.
Uyuyamadığımda hayal kuruyorum.
tek cümleyle özetleyemediğim bütün günlerimi özledim.
Bir sene içinde çok yakınım olan kişilerden soğudum, insan kanindan canindan olan kişilerden bir anda soğuyormuş. Zaman geçtikçe ne kadar yalniz oldugumu görebiliyorum.
Bu şehre neden geldim diye soruyorum. Benim Kütahya da olmam gerekiyordu. iki şehir seçeneğim vardı, Kütahya doğru olan seçenek gibi geliyordu. Ben burayı seçtim. Geldim, hiçbir şey istediğim gibi olmadı daha ilk günden nolacak, alışırım dedim. Geleli iki hafta sonra deprem oldu, bu kez yeni sorunlar meydana geldi.

Bu şehre gelmeyi gerçekten neden seçtim?

herkese tam tersini söylesem de sırf onun yüzünden. Zalimin memleketi bile zulüm dolu.
Sıçarken götüm yanıyor.
Arada atasım geliyor kendimi sinir ediyorlar sabah sabah.
Çok günahkarım. Çok. Hangi günahıma tövbe edeceğim...
Sıkılıyorum, daralıyorum, isyan ediyorum isyan!
Yatakta böyleydim geç yattım.

görsel
Uzmanlar sürekli Göksun hattı üzerinden Kozan Kozan diye uyarıp vurguladıkça korkuyorum. Saklamayacağım.

Hayır napalım onu da bilmiyorum.
üzerimde aşırı bir boş vermişlik var.
Memnuniyetsizlik tavan yapıyor gece.
gizli anksiyetem vardı 1-2 ay önce.
deja vu oldum gene ya.
ÜLkede küfürsüz yaşamak iyice zorlaşıyor.
geçen yaz arkadaşın eşinin yaşadığı gerçekten çok talihsiz bikini kazası ve ona şahit olmamız çok mahçup edici ve garip bir andı.
itiraf ediyorum,
An itibarıyla karşı apartmandaki hatun pencereden beni röntgenliyor.
online kumara düştüm bu aralar. hafta bir 100 tl ne çıkarsa bahtına.
5 yıldır hayatıma düzenli birini almadım sözlük. Sürekli kısa süreli kısa süreli yoruldum. Biraz düzenli ilişki moduna girmek istiyorum.