bugün

Ayrıldıgım erkek arkadaşımın neler yaptigini merak edip ismini araştırırken bu sözlükteki hesabını buldum. Yazdıklarını okudum sonra sözlüğün gündeminde bir süre anonim vaziyette takıldım vs derken sözlüğe üye olmaya karar verdim.
Zaman geçtikçe onu daha çok seviyorum. Yıllar geçince hani aşk azalırdı? 8 yıl geçti hla çok seviyorum. Artarak seviyorum. O iyi ki var.
Beni neden böyle mutlu etmediniz ???? Mutluluk bu kadar yakınımda ama ulaşamamak üzücü ...
görsel
itiraf edecek çok şeyim var. Sanırım ahireti beklemem daha hayırlı olacak.
günlerdir gözüme uyku girmiyor. sürekli yarı uyanık bi haldeyim. hiç bişey yapasım gelmiyor. işin kötü yanı 12 dersim var ve 1 hafta sonra sınavlarım başlıyor. ve ben ders çalışamıyorum. sürekli onu düşünüyorum. ve sürekli rüyalarımda onu görüyorum. bi iyi bi kötü. ne yapacağımı şaşırdım.
itiraf ediyorum, küçükken hiçbir zaman sırf temel reis ıspanak yiyince alemin kralı oluyor diye ıspanak yemedim.
böyle yüksek sesle oynak işveli cilveli şarkı türkü dinlediğim vakit derdimi tasamı unutup izole oluyorum boktan hayattan. müzik susunca başa dönüyorum ama olsun ehe.

"neriman, dolan gel!"
görsel
Tek isteğim biraz soluk almak.. konuşmadan.. düşünmeden. Lütfen allahım.. biraz huzur istiyorum. Parasında pulunda değilim.. çok para verme. Verdiklerine binlerce şükür.. fazlasında gözüm yok. Sadece biraz huzur.
ben hayatımda iki kadını gerçekten sevdim. birisinden hala şüpheliyim. diğerlerinden sadece hoşlandım, vakit geçirdim, gönül eğlendirdim.

birincisi toy zamanlarımdı. 3-4 yıl önce evlilik fotoğaflarını gördüğümde başımdan aşağı kaynar sular döküldü, 1 haftaya geçti. arada aklıma gelmesini, bazı şiirlerde ve şarkılarda onu anımsamamı ve rüyalarıma girmesini saymıyorum.

çoğu insanın çocuk ev, iş, araba sahibi olduğu yaşa geldim. 2-3 hafta önce de diğer kadının nişanlandığını kendi ağzından bir gece vakti öğrendim. başımdan aşağı sıcak sular döküldü bu sefer. iş, güç, sorumluluklar derken 2-3 gün sonra geçti. arada aklıma gelmesini, bazı şiirlerde ve şarkılarda onu anımsamamı ve rüyalarıma girmesini saymıyorum.

bazen gerçekten işin, gücün, saygınlığın, paranın; sevgisiz hiçbir anlam ifade etmediğini daha iyi anlıyorum. belki de bu saatte uyumak yerine bir duble daha bir şeyler içmeme sebep olan şeydir bu. ve şunu anladım ki, gerçekten benden bir bok olmaz. belki zengin olurum, belki yüzlerce insanın imrendği şeylere sahip olurum, belki binlerce insanın kıskanacağı bir hayatım olabilir, ama kendim bunlardan asla tatmin olmayacağım sanırım.
her kaka yapışımdan sonra, eserime güzelce bi bakarım. ne kadar heybetliyse o kadar gurur duyarım.
cuma günü dedemin kabristanlığına gittim. tam dua edecektim ki, gözüm hemen yandaki mezarın üstünde yetişen yabani menekşelere kaydı. gittim kopardım bi tanesi ve başladım üflemeye. ses çıkmadı. kısa bir süre uğraştım ama nafile.. ikinci, üçüncü derken, altıncı menekşeden "füüytt" diye ses çıktı. oturdum yerime gerizekalı gibi bir saat menekşeye üfledim. yabani menekşelere üflemeyi çocukluğumda da çok severdim. dedem o halimi gördüyse eğer iyi taşak geçmiştir.
öyle muazzam derecede inançlı olmayan ve bu tip şeylerden çok da etkilenmeyen biri olarak hava kararmaya yüz tutmuş, rüzgar da ılık ılık eserken okunan akşam ezanını duyduğumda ciddi manada huzur doluyorum.
Ben bu aşk işlerini asla beceremiyorum ASLA.
Onu sevmediğimi düşünen eski sevgilime 7 ay sonra mesaj attım ve sadece okudu. cevap vermiyo, delirmek üzereyim.
Yeni insanlar bana pek cazip gelmez. Köşemde oturur izlerim. Çok güzel bir arkadaş ortamım olduğunu hayal ederim sessiz sedasız. Çünkü utangacım.her ne kadar o ortamı istesem de elde ettiğimde köşeye bir yere geçer yine sessizleşirim. Birileriyle sohbet ettiğimde her zaman "seninle konuşabileceğimi düşünmezdim çok sert duruyorsun." Cümlesini duyuyorum. Sonra ben de onları önyergılarıyla yalnız bırakıyorum. Doğum günlerimde hep düşünürüm acaba ciddi bir arkadaş grubum olsa ya da sevgilim o zaman nasıl geçerdi doğum günüm diye. ben arkadaşlarımla geçirmek istemiyorum doğum günümü. Köşeme çekilip düşünmek tartmak kefeyi sağlamlaştırmak istiyorum. Onlardan kaçıyorum onlar havalı diyorlar. Bugün benim doğum günüm. Tek bir şey istiyorum. Ama olunca da telaş yapıyorum. Her şeyden önce akıllanmak ve cesur olmak istiyorum 19 yaşım. Kendim olabilmek kendime yetebildiğimi bilmek istiyorum. Doğum günüm ve ben utanıyorum. Doğum günüm kutlu olsun.
aseksüelim ama güzel birini seyretmekten çok hoşlanıyorum.
Dun bulundugum yemekli toplantida elimden bir kase corba sosu gelen iki misafirin uzerine doktum . Ben sakar degilim nazar
ne bok yiycem bilemez haldeyim.
Haftada en az 2 3 kere Birisine aşık oluyorum ve sonra Kezban gibi hayalini kuruyorum. Fiziksel aşktan bahsediyorum ve tabii max 1 gün sonra son buluyor skjs.
görsel

Kasten adam yaralama sucu Türk ceza kanunun 86 madde ve fıkrasına göre kasıtlı olarak bir başkasının vücuduna zarar vermek, sağlığının ya da algısının zarar göreceği davranışlar yapmak 1 yıldan 3 yıla kadar hapis yoluna götürür. silah ise yaralamak ise 3 yıldan 5 yıla kadar çıkar. dambılı silah sayarlar mı bilmem *

edit : yaş 18 den küçük ise indirim uygulanır. daha önce suçunuz olmazsa mahkeme ertelenme durumu olabilir. tam bilemiyorum.

alternatif : rahat bir spor için orospu çocuklarının veya karşı cinsin olmadığı yerler tercih edilebilir.
Kızlar boşuna açık oylama yapmayın. Ben öyle beni bir kız oyladığı için langırt diye size mesaj atacak değilim. Havanızı alırsınız.
çok yorgun, yalnız ve hasta hissediyorum sözlük. keşke beni bu durumdan çıkarabilecek bir şey veya biri olsa. hiçbirinizin yaşamamasını dilerim bu durumu.
Bugün benim doğum günüm sözlük. Teşekkürler...
insanın uyumak için gözlerini kapattığında canı sıkılır mı ya? Sıkılıyor işte. Sorsan at koşturmuş gibi yorgunum.
bazı geceler sabah olmaması için uyumuyorum. ama nr kadar kaçsam da er yada geç sabahlar beni buluyor.
sevgilimden ayrıldım sözlük onun için gözüme uyku girmiyor ...