bugün

yine anlatacak çok şey var, anlatamadığım.
Koyu bir chp liydim sözlük.
Ancak sonra araştırdıkça ak partili oldum.
bugün bir itirafta bulunamayacak kadar yorgunum.
babalar da ağlarmış sözlük.
peki babalar ağlarken evlatlar nasıl gülebilir?
canımı sıktıkları zaman etrafa cemkiriyorum.baya süre de susmuyorum.karşımda ki tepkisiz kalınca daha da canım sıkılıyo daha çok cemkiriyorum.
Konusup kendini savunmaya çalışması da deli ediyor ve yine cemkiriyorum.
sözlükte ki bazı yazarların yavaş acılı bir ölümle ölmelerini istiyorum.
buraya hep bişeyler yazmak için geliyorum, sonra vazgeçiyorum.
10 saatlik yolculuktan giliyorum otura otura göt kanseri oldum bir daha kullanamam her halde.
Cok aciktim sabah uyaninca hem sucuklu yumurta hem de melemen yapicam. Ayi gibi yicem.
Sabah gelen edit: ac uyanmadim ilginc sekilde sutu icip yallah gune basladim.
Sanırım sarhoşum bu gece.
yalanlar söyledim,onu hiç hak etmedim...
iki yılın bir hiç uğruna heba olduğunu görmek gerçekten çok can sıkıcı. ama zamanı geriye alamıyorsun ne yazık ki. eğer sadece bir kez öyle bir hakkım olsaydı son iki yılı silmek isterdim.

eternal sunshine of the spotless mind.

saygılar.
Kardes napiyon korktum ya.
Üzgünüm kızlar ama gayım.
itiraf ediyorum aklıma buraya yazacak hiç bişey gelmiyo.
çok güzel kazık yerim. insanlara güvenip sırtımdan vurulurum malım ben
Yeni bir şehirdeyim ve acayip yalnızım lan.
Ayrıldık zordur ama olmasi gerekir...
22 yaşında bakir bir erkeğim aramızda kalsın ama.
yoruldum. s.s
+hiç sevgilim olmadı.

+ailemi ve maddi durumumuzu kafama takıp akşamları uyuyamıyorum 2 sene'dir felan (yaşımın 17 olmasına rağmen.)

+kızlara karşı çok kibar olmam uyuzuma gidiyor. ve kendi kendimi itici olarak görüyorum çok kibar olunca. ama sevgili olmayınca sonuç bu, yani sevgilim olsa idi normal bir insan olma ihtimalim olurdu gibime geliyor.

+kekemeliğim'den çok sıkıldım.

+bir fikir geliştirdim ve 2, 3 kişiye bu fikrimi anlattım. bu fikri anlattığım kişiler'e hocam benden adam olmaz felan diyorum, çevremde okumuş kimse yok diyorum. yazdığım kişilerin hepsi bilim adamları hep zorlu hayatlar'da çıkıyor demeleri, benim çok uyuzuma gidiyor. çünkü malın tekiyim. hani tek benmi mal olduğumu düşünüyorum diye'de düşündüm. hayır başkalaro'da var, ama iyi yönde düşünen'de var.

herhalde 1 günüm 1 günüme uymuyor. yani sebebi bu olabilir.

+insanları mutlu etmek için espiri yapıyorum fakat ben mutlu değilim ve olmuyorum.

bu kadar itiraf yeter.
üçüncü defa gerçekten geçmişte yapmadığım bir şey için pişmanlık duyyorum sözlük. gerçekten moralim bozuldu.

keşke dememek için önümüzde ki iki sene sıkı tutacağım. gerçekten bak bunu da buraya yazıyorum yoksa 4. bir pişmanlık yaşayacağım kesin.
Sevgilime doğum gunu icin saat almayi cok dusunmustum. Hatta bikac tane bakmistim da. Sonrasinda vazgecip baska bir sey almistim. Bugun babasi sebebini bilmiyorum ama saat hediye etmis sevgilime. 500euroluk. Benim su an icin yanindan bile gecemeyecegim bir meblağ. Yani eğer alsaydim cokta pahali bir sey alamazdim en fazla 200-300lira olurdu. Merak ediyorum. Acaba ben ona saat almis olsaydim bugun babasi ona o saati hediye ettikten sonra benim aldigim saati mi kullanirdi yoksa digerini mi. Bunu gercekten cok merak ediyorum. Benim icin bir insan maneviyata maddiyattan daha cok deger vermeli. Ama bunu hep merak edecegim.
duygularımı, hislerimi asla tam olarak cümlelere dökemedim. insanların beni yanlış anlamasından yahut anlamamasından bıkmış durumdayım. kimseyi kıramadığım için her gece kendimi paramparça ediyorum ve nasılsın sorusuna iyiyim demekten çok yoruldum.
trollük de bir sanatmış. ben bunu anladım bu gece. saçmalamak ile trollük arasındaki o ince çizgiyi çok az kişi tutturabiliyor. evet.
güncel Önemli Başlıklar