bugün

Aslında çok düşünceliyim ondan ondan.
Ortaokulda sabah okuldan kaçıp ders bitimine doğru gelip bide üstüne yoklama fişlerini çalıp yırtan bendim ehehehe.
hayatım sırf trolleme üzerine kurulu,çok boş bir insanım.
Komşumu kızını düşünüp 31 çekiyorum.
Canım çok sıkkın sözlük, bir anda gülemez oldum. Herşey birbirine girmiş bir durumda yaşamaya çalışıyorum, inanın bir saat sonrasına bile planım yok bu hayatta, ot gibi yaşayıp öleceğim anı bekliyorum.
7 senedir aynı kıza platonik takılıyorum.

saplantı mı oldu nedir, kız da korktu haliyle, muazzam bir güzellikle gitmemi istedi.
cok saglam aldatildim ben de artik kotu birisi olucam.
Canım yufka ekmek istiyor şimdi şu an. Isıtıp tereyağı sürecen peyniri ufalayıp dürüm yapıcan, çay eşliğinde indiricen gövdeye.
Sabah ezanlarında uyanıyorum ve korkuyorum.
içimde sebepsiz ve çözemediğim bir ankara aşkı vardı behzat ç izlemeye başladığımdan beri daha çok arttı. Para olsada gitsek.
kandırdılar 23 lira 10 kurusumu aldılar iki kadehe.90 kurusu da ben tutup garsona verdim.
kafamda intiharı 'tanrının nimetlerini elinin tersiyle itip, bu aptal oyununa da son vermek' gibi ego dolu bir kılıfa uydurup, tasarlayacak kadar egoluyum.
geçen senelerde şöyle bir şey demişim başka bir platformda rastgeldim ve yinelemek istiyorum söylediklerimi.
(bkz: #32308445)

kendi hatalarını asla kabul etmeyen, kendinde suçu aramak yerine hep başkalarını suçlayan, içini rahatlatmak için canavarlar efsaneler mitler yaratan, tamamen savaş stratejisi güder gibi yaşadığınız ilişkilerinize hayatlarınıza sıçayım sürüngenler gibisiniz.
Edit:sizin tekrar tekrar amınıza koyayım.
*siyasetçilerin bir zamanlar savunduklarını, bir süre sonra karalamaları insanı aptal yerine koymak değil midir?

*benim kendimde sevmediğim bir yönümü keşfetmiş ve üstüne o özelliğimi sevmiş. çaktırmıyorum ama çok hoşuma gitti. *
Toplumun psikolojisi bozulmuş. Şimdilik kas gevşeticilerle, antidepresanlarla, alkolle, otla kendini uyuşturuyor. Ama bozulan akıl sağlığı.
Kolun ağrır ağrı kesici alırsın, kalbin tekler ameliyat olursun, miden ağrır hap alırsın, ama akıl sağlığının tedavisi yok.
Mevcut ülke şartları, herkesin gırtlağına kadar borçlu olması, 5 yıl sonrasını değil, günlük düşünmesi hep bunların emaresi.
Diyecek söz yok. Ben ki itikatı sağlam olan biri değilim fakat allah bu toplumu birşeylerle sınayacak. Yoksa bu kokuşmuş leş sistem kolay düzelmeyecek.
Mutlu olmak haram ulan bu aq dünyasında.
gönül senden hal hatır sormanı bekler, kaç para ulan bir mesaj!
Beynim acı içinde kıvranıyor garibime çok yüklendim bugün,weberler maxlar derken. Bide düşüncemin beynimi kemirdiği ne yapmayalım düşüncesi selametle.
takip ettigim, arada sohbet ettigim epi topu 3-4 yazar vardi, hepsi hesabini kapatmis(silik yemis olamazlar). kadere bak. onlar gibi hem anlayisli hem de hossohbet yazarlari bulamicam sanirim

issizim evet
Ailem burda her gün okula gidip geldiğimi sanıyor ama haftada bir gün gidiyor 6 gün yatıyorum. 7 dersin 5 tanesinin vizesinede gitmedim. Bokum ben.
şırnak gabbar dağında 3 şehit haberini okudum ya bugün o an içim kor gibi yandı. ellerim titredi,oturuyordum ayağa kalktım yazamadım arama motoruna isimleri diye nasıl kötü bir duyguymus bu allah kimseye yaşatmasın...
itiraf ediyorum. çok mal var.
Sanayide çalışırken ustam bana hakaret etmişti. Ben de çayına tükürüp verdim, lıkır lıkır içti.
eriyorum gün geçtikçe ve yakıt bitmek üzere fitil yandı yanacak.kısaca tepkisizliğimin kokune kibrit suyu dokeyim.
içtikçe güzelleşen insanları bırak, içtikçe güzelleşen fotoğraflar var be.