bugün

gergedanlar uçamaz, gibi salak lafların olduğu bir levent kırca olacak o kadar bölümü vardı. sonradan aklıma gelince aradım, bulamadım. bilen varsa yazsın
Bizim kimyacı hiç gülmüyo. Adam tepkisiz anlayacağınız. Sürekli birilerine laf çarpıp duruyo. Bizim onu güldürmeye çalışmamızı istiyo gizliden gizliye. Bizde de çaba yok tabi. Bu gün kendi espri yaptı biz gülmeyince kendisi güldü. Adamın kafasında bir ampul yandı, çünkü kendini güldürmenin yolunu bulmuştu
Beni olur olmadık yerde gözlerim daldığında bile gülümseten kim varsa onu seviyorum. iyi ki varsın cümlesi senin için kurulmuş.
Kirpik kıvırmayı beceremiyorum.
Eye liner çekmesini beceremiyorum. Gıprışık çizgi oluyor.
Allah'a şükür kişiliğim bozuk, tipim değil.
hayatımdaki önemli insanların hepsi hasta, yaşlı, dertli...

onların sorunlarıyla uğraşmaktan, üstüne kendi hayatımla cebelleşmekten çok yoruldum. yorgunum ben.
Bıktım.
Her gece atomumu parçalasam uzay bilimiyle mi uğraşsam derken kendimi bi şekilde gerçek kesit izlerken buluyorum.
tüm yaralarımın tedavisi affetmekmiş meğer, büyürken anladım.

Affettim, iyileştim.
Bazen şarkılar daha iyi anlatır kimilerini...

"Ben bu dünyaya bir türlü alışamadım
Bu yüzden insan içine karışamadım
Bana mı sordunuz adımı koyarken
Bir küstüm bir daha barışamadım

Uyumlu faniler bana uyumsuz derler
Delirttiniz beni ey ehven-i şerler
Uzlaşırsam namerdim ateşe verseler
Garanti muhabbetlere yılışamadım

Sürüden ayrılanları kurtlar yer
Arkanı sağlama al ey akıllı beşer
Ben çatlarım kurallara uyarsam eğer
Ruhumu şeytanla bölüşemedim

Herkesin münasip bir dayısı var
E insanoğlu bu iyisi, ayısı var
Benim zarar bildiğim elaleme kar
Adamını bulup da uyuşamadım

Ben seni de sevmedim adem
Doğruyu duymak istiyorsun madem
Alt tarafı bir elma yedik beraber
Zehir-i zıkkım oldu bize bal badem"

(bkz: Sezen Aksu)
Pedere yalan soyledim...
1 yıl boyunca aynı evde 2 kızla evde kaldım...

Lanet olsun KADIN CiLVESINE...
sz önce whatsapptan 3 kişiye uyudun mu yazdım 3ü de uyumuş. kıskandım.
Bir ilişkide daha çok seven olmak çok zor. Hele ki iki sevgi arasında dağlar kadar fark varsa.

Neden yapıyorum bunu kendime?
Herşeyi o kadar kafaya takıyorum ki hele ki bir de bunu kimseyle paylaşmıyorsam..
Uyuyamadim...
Yok bu yaptığım yanlış. Sen bir şey diyene kadar ben burdayım ama benim böyle stalk vs yapmaya hakkım yok. Olmamalı.
Özür diliyorum.
Ve yemin ediyorum burada yazmak dışında hiçbir şey yapmayacağım takip vs etmeyeceğim.
Beklerim sadece...
Aski yakalamaya hazirim. Sadece hangisini yakalayacagima kararsizim. Bazen beraber uyumanin bile buyuk bedelleri oluyor. Kokusunda bogulmak icin keske odemem gereken bedel beni bu kadar cok dusundurmeseydi.
Seni hala unutamadım...
psikiyatristime anlatmaya korktuğum bazı şeyler var.
1- uyku sorunu çekiyorum
2- kalbimi doldurucak bir bayan bulamadım yıllardır.
Bekar olduğum halde Bu gece evlat edinebilmenin koşullarını araştırdım. Bekarlar da evlat edinebiliyormuş.

Oldum olası çocukları çok seviyorum hep çocuğum olduğunu hayal etmisimdir ama maalesef kısmet olup da insan gibi insan sevip öyle bir şansa eremedik. Bu saatten sonra hiç kimseyle gerçek birşey olmazmış gibi geldiğinden eskiden esprisine söylediğim şeyleri oturup ciddi ciddi düşünüyorum. Olabilir mi? Neden olmasın? Kafam aşırı karışık çünkü çocuk sahibi olmak hayal gibi ve olmamanın nasıl bir pişmanlık getireceğini tahmin edebiliyorum. Hayırlısı diyelim.

Selia duymasın aman diyim..
Daha önce hiç bu kadar kibarca reddedilmemiştim.
Bir zamanlar bende radikal olmasamda islamcıydım.
Elleri çok güzel. Bugün yüzümü koydum ellerine. Bir insanın her uzvu huzur verir mi insana! veriyor iste sozluk. Ellerindeki tüylerin bi güzelliği var. Iyi ki var.