bugün

Dünkü derste bir anda kalbim hızlı hızlı atmaya, dişlerim ve ellerim titremeye başladı. Yüzümü kıpkırmızı görünce arkadaşlarım camları açtılar. Okulun medikosuna gittim. Doktor tansiyonun düşmüş dedi. Aynı şey bu sabahki derste de oldu. Titreme, kalp atışlarının hızlanması, yüzün kızarması vs... Panik atak belirtilerine sahibim. Bu durumda okula nasıl devam edeceğim bilmiyorum. Daha önce bu tip sorunlarım yokken bir anda belirdi. Kendimi ilk kez bu kadar çaresiz hissediyorum.
1-2 sene önce tuvalete uyuya kalmışım.
Kendimden bile saklasam da, içim paramparça.
içim şişti..

bütün manyaklıklarımı bastırmaya çalışmakla meşgulüm..

hiç kimsenin bilmediği ve hiçbir zaman varolmamış bir dil ile yazmak istiyorum..

yazdıktan sonra ikinci defa okuduğumda ben bile anlamayayım..

o derece..
irem'i seviyorum. irem de beni seviyor. canım sevgilim iremcim sözlükte takılmamı istemiyor. ben yine de takılıyorum. neden ki? ben de bazen davranışlarıma anlam veremiyorum.
Sevdiğim kız, sözlükte fake hesap açarak beni sınadı sözlük.

Kendim kadar güvendiğim kız, başkasına yavşayacağımı düşünerek beni sınadı.

Bir de inanmıyorum güvenmiyorum sana diyince ben sana yalan söylemem demez mi.

Yanlışım nerde bana söyleyin.
hayatımda ki bütün fırsatları elimin tersi ile itiyorum arkasından çok üzülmem umarım.
sahilde 6 bira içtik sonra evine götürdü. dizi actı makarna yaptı ton balıklı. yedık bıraları actık biraz içtik sen artık git dedi. gitttim . bu günde sevişemedim.

edit: makarna güzeldi
hani bir olay oluyor, birilerinin felaketi ve duyduğunda kanını donduran türden. işte o olayın kahramanları zaman zaman aklıma gelir benim. acaba şimdi ne haldedir diye merak ederim. sanki bişey yapabilecekmişim gibi. az evvel de çocuğunu otomobilinde unutan üniversitede öğretim görevlisi olan hanım düştü aklıma. dilerim rabbim o olayı atlatabilme gücü verir. yargılamak çok kolay, insanların en çok ve en kolay yaptığı ve gelişimine mani en büyük zaafı bence bu. bir acı olayda faili suçlayıvermek ne basit bir iştir. oysa empati insan olmanın en müşkül işidir. zoru sevmeyen beşer hep yargılar, hep eleştirir.
her nerede ve ne haldeysen rabbim ruhuna şifa versin kardeşim. acı bir sınav seninki ama atlatırsın, yara bereyle de olsa. insan olmanın gereği bu demek isterdim kendisine.
yaklaşık 18 saattir molalarla birlikte hem öğrenci hem öğretmen olarak derslere girip duruyorum. kalan vakitlerde de beygir gibi yürüyorum. şimdi son sigaramı söndürüp uyuyacağım ki yarın 6 da kalkabilip koşturmaya devam edebileyim. neden peki? zayıf bir ihtimalin peşinden gidebileyim diye. ben böyle düzenin özünü çekirdeğini sikeyim.
sözlükten sıkıldım artık bırakmaya karar verdim. hoşça kalın arkadaşlar. evet.
sözlükteki bütün erkekleri dövebilirim.
Yumuşak ellerim fairy ve çamaşır suyu kokuyor.
bu şehirde çok yalnızım.

bi saattir de buraya paragraflar döşedim ama sildim hepsini şu an. çünkü gerek yok.
Uyuyamamaktan yoruldum. Psikolojimin içine eden herkese derin nefret duyuyorum.
artık ruhsuz duygusuz ona buna çatan.işsiz güçsüz biri oldum.
anan. bu kadar basit.
Bekleyecek kimsemiz yoktu, biz de geceleri Brezilya liginden maç bekledik.
üç sene önce bugün sorsaydın muhtemelen evimizde senin doğum gününü kutluyor olacağız derdim.
umarım doğum gününü eşinle kutluyorsundur. o kadar oldu 3 sene ben bile şaşırıyorum bir gün mesajlaşmasak konuşmasak yıllar gibi geçerdi sanki ama 3 sene bir an gibi geçti.
umarım eşin doğum gününü hatırlayacak kadar seni seven biridir ve senin umurunda bile değilimdir umarım.
çok sinirliyim sözlük. bazı insanlar çok salak
(#34376521)
bir ofis günü daha sona erdi, iyi akşamlar takım elbiseli güzel adamlar.
kendimi yanlız hissederim hep.halbuki yanımda ailem ve iki kedim var. bazen arkadaş ararım yanımda, birine gel birşeyler yapalım derim kız ya da erkek farketmez benim için. kızlar beni beğenmez erkekler onlara yavsadigimi düşünür her iki cinste saçma sapan triplere girip salak saçma yalanlar söyler ve beni ekerler. bugün 25 yaşıma girdim sözlük ve bir tane bile arkadaşım yok bu durum beni uzuyor ne yalan söyleyeyim bendeki yanlış ne diye düşünürüm sürekli. şu 25 yılda Allahın bir kuluna yanlış yapmadım sözlük yemin ederim kırmamak için hep kendimden ödün verdim yinede yaranamadim. bazen iki insan görünce içimdeki yalnızlık çeneme vuruyor çok konuşup daraltiyorum onları. onlarda beni ya yanlış değerlendiriyorlar ya da deli bu deyip kaçıyorlar. Allahın bir kuluda gozlerimdeki yalnızlığı görmüyor.
Bu başlıkta yavaş yavaş yok oluyor ya ölsem de gam yemem.
sırf güvenlik şefin den lâf yememek için traş oluyorum. yoksa militan gibi dolaşacağım.
güncel Önemli Başlıklar