bugün

entry'ler (160)

evren bize bir şey anlatmaya çalışıyor

an itibariyle sanirim evren bana orta parmak cekiyor dedirten hede.

tecavüzün sebebi açık kadınlardır

4-5 sene evvel evine modem bağlamaya gittiği üniversiteli kapalı bir kıza tecavüz etti ve öldürdü hayvanin biri . istanbulda oldu bu olay belki hatırlarsınız o kizcagizin suçu neydi diye sorarım ? bide damacana mevzusu var. arkadaşım bence sen başlık açma hatta sus konusma.

erkeklerin zeki kadın sevmemesi

sozluk bırak bu işleri devlet su işleri! su yazılanlara bakiyorumda ne çok kültürlü ve zeki kadın sever varmış arkadaş bana niye denk gelmez böyleleri. su zamana kadar kiminle ne ilişkim olduysa siyasetten, sanattan ne bileyim kuantum fiziginden, felsefeden konu acsam heriflerin ya hep uykusu geldi ya üç beş güne beni koca memeli hatunlara degistirdiler bal gibide aptal hatun seviyosunuz hepiniz. akıllı kadın yok diyipte burda tribünlere oynamayın vardi da koca memeler için uzdunuz o kadınları. not: ne çok kulturluyum sozluk ne de çok akilliyim amma velakin kendimce olan bilgimi sohbet esnasında karşımdaki er kisisiyle paylasinca pek de güzel donutler almadım sonuçta.

sevgilinin üzerine ne yazılmalı sorunsalı

"made in china" olabilir zannımca.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

baba yeter artık internetin anasını bilmem ne yaptığın bir gintama izliycem izlettirmiyosun amk (evet sozluk. babam online oyun oynuyor knight online tarzında. kaosmudur nedir ona girince internetin a@#$'na koyuyor saolsun)

edit: anamı mı salsam üstüne bilemedim

hoşlanılan kızı 1 tl lik lahmacun yemeye götürmek

1 tl lik lahmacun varmı gerçekten diye sorarım.

üç kıza aşık oldum ne yapmalıyım

adam sipariş üzerine aşık oluyor,ilginç. kamyonetvekotluadam'ında dediği gibi ucun birini alması muhtemel.

insanları rahatlatan 3 koku

annemin kokusu.

aleyna tilki

sezarin hakkı sezara felsefesiyle diyorum ki geçen klibini izledim ha pek benim tarzım olmasa da kötü de bulmadım tecrübe işi bu işler be sözlük bir kaç yıla bi palazlansin yürür gider bence cok da sey etmemek lazim elestirin ama elestirirken objektif olun.

cumartesi günü evde oturan ezik ve yalnız insan

buyrun bişey mi diyeceksiniz?

türkiye nin en güzel kadını

adile naşit'dir benim için.

insana zevk veren basit şeyler

çekirdek citlemek.

kadın

kadın salak bir et parçası değildir. Sadece bazısı kendini öyle zanneder karsisindakinede bunu düşündürür. Kadın cinsiyetinden önce düşünen ve hisseden bir canlıdır yani insan evladidir, tıpkı bir erkek gibi. Uzun lafın kısası beyler karşınızda et parçası gibi davranan hatun varsa ona bir insan olduğunu hatirlatinda bende size adam diyeyim.

twerk in hiç de tahrik edici olmaması

mia khalifa yapınca baya tahrik edici olabilen hareket. yapabilene denk gelmemissin birader.

dertsiz başa dert edinmek

bugun sabah saat 5 civarı dusanbede yaptığım eylem. yoktan yere kendimden tiksinmeme sebeb olmuştur. neden bütün absurt işlere bulasirim hemde kendi haline takılırken onuda bilmiyorum. dertsiz başıma dert açıyorum sözlük.

sözlük yazarlarının itirafları

kendimi yanlız hissederim hep.halbuki yanımda ailem ve iki kedim var. bazen arkadaş ararım yanımda, birine gel birşeyler yapalım derim kız ya da erkek farketmez benim için. kızlar beni beğenmez erkekler onlara yavsadigimi düşünür her iki cinste saçma sapan triplere girip salak saçma yalanlar söyler ve beni ekerler. bugün 25 yaşıma girdim sözlük ve bir tane bile arkadaşım yok bu durum beni uzuyor ne yalan söyleyeyim bendeki yanlış ne diye düşünürüm sürekli. şu 25 yılda Allahın bir kuluna yanlış yapmadım sözlük yemin ederim kırmamak için hep kendimden ödün verdim yinede yaranamadim. bazen iki insan görünce içimdeki yalnızlık çeneme vuruyor çok konuşup daraltiyorum onları. onlarda beni ya yanlış değerlendiriyorlar ya da deli bu deyip kaçıyorlar. Allahın bir kuluda gozlerimdeki yalnızlığı görmüyor.

kopenhag

Sogugu fena soguk olan sehir. Gotum dondu resmen gidecek olan arkadaslara duyrulur sıkı giyinin orada zaature olursunuz valla bide paralarinin alim gucu bi degisik 1000 danimarka kronu cok da buyuk bir para degil orada tek bir kisinin max 2 gunluk gezme ve yeme icme masrafini karsilayabilir alisveris yapcam diyorsaniz tedarikli gidin derim kehribar tasi mesur ama acayip pahali sonra yeme icmeye ornek vereyim biz bir kafede oturup iki irish coffee ictik 130 dkk odedik burgerda yedik 80 dkk ya yakin bisey odedik onun disinda gezilmesi gorulmesi gereken bir sehir

sözlük şirinler köyü olsa siz ne olurdunuz

gargamel olurdum.

mini etek giyen kızın tecavüze karşı olması

bu başlığın açılmasına sebeb olan zihniyetten bırakın süper güç, kuru fasulyenin yanına cacık bile olmaz ki has be has salatalık olmalarina rağmen bir cacık olmaz diyorum sayın okur. kaldı ki 3/4 yıl önce evine modem baglamaya gelen bir adam tarafından tecavüz edilip öldürülen türbanlı bir kızın haberiyle sarsilmisti bu ülke. hiç şöyle düşündünüz mu sayın yüksek salatalık sosyetesi dışarıya kapalı sözde dini bütün ıslam devletlerinde tecavuz oranının gavur dediğimiz herşeyi özgürce yapan yaşayan ülkelerden daha fazla orana sahip oldugunu. bu dini bütün ülkelerde kadınlar burnunu çıkaramıyor o kara carsaftan da gene de tecavüze uğruyor. şimdi sorarım kara çarşafa bürünmüş olan kadın ne yapmistirda tecavuzcusunu azdirmistir önce buna bir cevap verin sevgili salataliklar. durun sizin algı yonetiminiz zayıf evet haklısınız calismadiginiz yerden sordum. sizin yerinize ben cevap vereyim keramet ne mini etek giymekte ne çarşafa girmekte keramet sizin o hastalıklı beyninize bir silah doğrultup topluma daha fazla zarar vermenizi engellemenizde zira siz ne rehabilitasyondan ne de eğitimden nasibini alamaz etrafa zehir sacmaya devam edersiniz en iyisi mi bizi kurşun masrafından kurtarıp kendi kendinizi yok etmeniz olacaktır.

sevgilisine begendigi kizlari gosteren erkek

neyin tribinde veyahut neyin peşinde olduğu merak edilen erkek kişisi.

erkek kisi sinin doğası gereği birden fazla dişi kişisini beğenmesi normaldir ancak bunu sevgili kişinin bilmesine gerek var midir? diye sordurur adama. neden sevgilisini tribe sokarda durup dururken başını agritir bu erkek kişisi onu da anlamış değilim doğrusu.

not: ulan ne saçma sapan işlerle uğraşıyoruz millet uzaya gitti Mars'da su buldu biz hala 250 gram hala 250 gram.