Jason momoayi bulduğum yerde dudaklarindan öpmek istiyorum. O adam için mahvoluyorum...
itiraf etmeye birşey bulamadım. Lanetolasılar.
Uzun zamandır sözlüğe girmiyordum. Girip eski entrilerimi okudum. Ne atarliymisim.
uzun zamandır ne agzımdan ne de mesajla kufur ıceren soz cıkmıyor, bırı kufredınce de ıyy dıyıp soguyorum.
Hayrına biri beni öldürse ne güzel olur.
Memleketim insanından nefret ediyorum sözlük.
Gözüm toprağa bakıyor.
Metro çok kalabalıksa, son anda kaçıran yetişemeyen olunca içten içe çok seviniyorum lan. Oh be bu gelmedi bari iyi diyorum. Çünkü her yeni binen beni kapıdan daha da uzaklaştırıyor, inmem daha da sıkıntı oluyor. Beni hayatta en çok strese sokan olay bu. inmem yaklaşıyorsa kapıdan gittikçe uzaklaşmak.
Bu gece son gecesi. Birlikte kaldığımız apartmandan taşınıyor. Artık üst komşum olmayacak yani. Son gecesi diye onun ev arkadaşları benim arkadaşlarım oturuyoruz. ikimizde de bir hüzün. Aslında ne sevgiliyiz ne de arkadaş. Geçmişte çok olay olmuş ama hala beraberiz. Neyse. Alkolün gırla olduğu gecede bir tek o deli gibi sarhoş. Mutsuzluk hat safhada. Omzumda yatarken kalktı birden. Evine gitti. Geri geldi. Telefonuyla dışarı çıktı. Peşinden gittim. Kız sesi geliyordu. Nerdesin diye sordu. Ne yapıyorsun dedim. Bir dakika dedi bana. Kızla konuşmaya devam etti. Geri geldi. Oturdu. iki dakika geçti. Evine çıktı. Öylece bırakıp. Hiçbir şey demeden. Sanki onun için orada oturup üzülmüyormuşum gibi.Çekti gitti. Bunu niye buraya yazdığıma gelirsek. Kimseye anlatamadığınız ama içinizden taşan duyguları düşünün.
Bu başlığı çok itici buluyorum.
Buralarda bi ara hbbia vardı. ilk piyasa çıkıp yazmaya başladığı zaman, adamı ciddiye alıp uzun uzun mesajlaşmıştım. Ama herif sonradan asrın trolü çıktı.
Acliktan telefonu isiriyorum ve bir o kadar miskin oldugumdan kalkip da bi seyler hazirlamiyorum.
Nasil bi adamım lan ben..
yeni başlıyorum ve buralara çok uğrayacağım sözlük.
N'apacağımı bilmiyorum. 7 aydır uyuşturucu kullanmayan abim 3 gündür bonzai içiyor. 7 aydan öncesi dendiğinde hatırlamak dahi istemiyorum demiştim. Şimdi yüzleşmek zorundayim. işinden ayrılacak veya kovulacak sonra çocuk gibi para para diye bizimkilerin ömründen ömür çalacak. Maddi manevi yıpratacak. Ona tekrar bu laneti bulaştıranı bulursam çok fena bir oyun yapacağım.
Şu on birinci nesili eleştirip duranların derdi ne sorununuz neyse çözelim. Yerilmekten sıkıldık.
Baba olacakmış allahsız.
Çalacak bir kapım yok
mutluluga hasretim.
Aşırıya kaçan itiraflardır.
Erkeklerden de hoşlanıyorum.
Resmen her şey hakkında fikir beyan etmesem ölürüm sanki. Çok yaşamış çok görmüşüm de sankii. Böyle bilgiçlik taslamalar filan. Bazen neden diyorum ama duramıyorum. Kendimi boğasım var~
Hiç iyi değilim sözlük, hiç iyi değilim. Sınav diye bir bela yapışmış sülük gibi tüm enerjimi emiyor, Şerefsiz eniştem yüzünden halamla aram bozuluyor, Yapamadıklarımın, yapmadıklarımın pişmanlığını yaşıyorum. Şimdi sen söyle, ne yapayım ben? Az önce bağıra bağıra ağladım. Hayatıma yön veren çakralarım bozulmuş durumda. Ciddi ciddi midem bulanıyor. Ne yapacağım ben? Kalbimi sıkıyolar gibi hissediyorum. O kadar berbat bir ruh halindeyim ki bugün durup dururken ağlamaya başlıyorum. Koşasım var yine her şeyden kaçar gibi, arkama bakmadan, kalbim acıyana, ciğerlerim yanana kadar.
Vize lere çok az kaldı ve ben doğru düzgün çalışmadım bile bute kalırsam hiç şaşırmam.
en aktif nesil 11. nesildir. biraz saçmalayabiliyorlar bazen ama yapacak bişey yok. internet çağında normal.
iddaa'dan, hayatım boyunca, sadece 2 defa para aldım.
diğerleri hep fasafiso çıktı.

haftada 800-900 TL kazanan adamlara ayar oluyorum.
ahh sözlük..

saçma düşüncelerim var, çalışan bir kadın hem işinde başarılı olup, hem çocuk yapıp, hem evinin hanımı, hem de eşine kadınlık yapamaz..

ve bu düşündüklerimden dolayı anlaşılamıyorum.. annem bile kızıyor, ne kadar yanlış gereksiz düşünceler bunlar diye. ama böyle degil mi ??
uykum var sözlük, saat 2 olsa da eve gitsek.

not: bunu yazarken bile evdeyim amınakoyim.