bugün

Bugün bi film izlerken tecavüz sahnesine sahit oldum.

Nasıl bi insanliktir bu diip o kadar derinlere daldim ki

Bi insani sex objesi olarak gören insanlarin acizliğini düşündüm.

Nasıl bi hayatları olduğunu düşündüm.

Bu düşünceler eşiğinde insanligimdan utanarak filmi kapattım.
Ilk kez sokakta elimde cicekle dolasirken utandim ya da sanirim duygu durumumdan kaynakliydi bilemiyorum bir de bu ne lan ben papatya severim ayi diyemedigim icin cidden uzgunum.
kiloluyken, ''memen var lan ehehe'' diyen tipler, kilo verdikten sonra ''çok zayıflamışsın, kemiklerin çıkmış. kilo al biraz'' diyor. kiloluyken de sikime takmadım. şu anda da takmıyorum. siz de takmayın.
En cok istedigim seylerden biri cevremde sevilen sayilan olmak.
Eski sevgilimin yeni sevgilisi ile konuşmak isterdim. Aramasını bekliyorum. Arayacak bence. Nasıl bir ruh hali bu bendeki, delirdim galiba.
Belli etmemeye calis.
Bazen oyle bazen boyledir.
mesajıma cevap vermeyişin var ya.. Ondan sonra fabrikada hiç bir şey olmamış gibi yüzüme gülümseyişin..

Nasıl karıştırıyorsun kafamı bir bilsen..

Bilinmeyenli denklem gibisin hatun..

Nereye baksam, yoksun.
23 saattir içmiyorum bir garip hissediyorum.
Cok kotuyum be. Ben ne kadar alcak, acinacak,kotu bi insanim. Sevmeyi birak hic kimse hayatinda istemiyor beni. Kimi sevsem kacti kimi sevsem hakir gorerek uzaklasti benden. Hepsi postaladi hepsi hayatinda dahi istemedi bi kere bile sevmedi. Ne de guzel sevilmedik. Yalvardigim yakardigim zamanlarda bile en teselli edici cumle,'kalbini kirmiyim git' oldu. Bu kadar mi kotu bu kadar mi zavalli biriyim ben. Bunlari hakedecek naptim.inan yaradilisimdan tiksiniyorum kendimden tiksiniyorum. Suan tek istedigim sey dizlerimi karnima cekip hungur hungur aglamak. Ama artik gozyaslarim bile ciktigi yeri unuttu.
şu an acayip bir şekilde sakız çiğnemek istiyorum.bildiğin sakız aşeriyorum.
çiğneyecek bir şey bulmam lazım.
hiç karşılıklı aşkı tatmadım. ben sevsem karşı taraf sevmedi. karşı taraf sevse ben sevemedim. nasıl bişey lan anlatsanıza :(
şarkım: https://www.youtube.com/watch?v=VC3EGKJKjow
şu an yazacaklarımla hiçbir şekilde alakası yok şarkının.
ama ben eyvah demezdim eyvallahım oldu gerçekten.
hani bazen bir şarkı seçersin eskitirsin dilinde o kadar.
çünkü hüzünden geçtim tıpkı şehirlerden ve insanlardan geçtiğim gibi.
az önce yakın ve uzak tarihli geçmişim yüzüme çarptı. üç ay önceki gülümsememle bir yaşındaki gülümsemem arasındaki kadar bir geçmiş!
çok şey değişmiş. epey hem de. ellerim nasıl büyüdüyse kalbim o kadar küçülmüş gibi.
sevgim inanılmaz büyük. ama açıklayamadığım şeyler var. insanlara katlanamıyor gibiyim.
şu ukalalıklarınız, bencilliğiniz. evet evet, sizin.
ben sizin günah keçiniz değilim.
ben sizin hiçbir şeyiniz olmadım ve olmayacağım.
hayatımın bir dakikasında bile yer almamışsınız gibi.
samimiyetinizin sahteliğinden gram şüphem yok.
ben sandım ki hep iyiki var derim sizin için, koca bir yalan.
iyiki yoksunuz, yokluğunuza minnettarım.
yokluğunuzun tadını bilemezsiniz.
yokluğunuzun karşılığı yüz punto huzur demek.
melankolinizden sıyrılmayı başardım, kalbime sürdüğünüz kara lekeden de kurtulacağım.
kinimi size bırakıp, sevgiye gidiyorum.
dindim efendiiiiiiiiim.
bu geçtiği geçmekse, sokayım öyle geçmeye.
şu kodumun dünyasında beni mutlu eden bi müzik bir alkol var ikisi de yanımda ve ben hala üzgünüm.
Terkedip giden o değilmiş gibi,
Bir anlatmaya başlıyor; sanarsın o Raskolnikov, bense tefeci kadın...
finallere hiç mi hiç çalışmadım.
Uyuyamıyorum. Uykum olduğu halde. Aklımın bir yerini sürekli meşgul edişinden, farkında olmadan sürekli seni düşünüşümden. Neden? Hayatım bu soru üzerine şekilleniyormuş gibi. Seni unuttuğumu söylüyorum sürekli. Herkese. Ama kimse bilmiyor içimi.
bu yaşa geldim içimdeki çocuk benden akıllı. *
naylon poşet gibiyim. otuz bin yıl boyunca doğada yok olmayıp, hayatın verdiği bütün saçmalıklara şahit olacakmışım gibi hissediyorum kendimi.
Komşumun kızı dört buçuk yaşında. Bir kreşe gidiyor. Yani biz öyle biliyorduk. Öğrendim ki dini eğitim veren bir yer. Neyse güzel tabi kendince değerleri öğrenmek vs vs. Anlat bakalım napiyosunuz dedim.cevabı duymaz olsaydim. Cüzle başlayıp öğrenmeye başlamışlar, kuran-i kerim e geçmek üzereymis bildiğin okuyor çocuk. Anlamadığım olay su, erken yaş okula göndermede 'daha çok küçük yapamaz, kaslari gelişmedi, aklı yetmez' derler ama iş din'e gelince ooo 5 yaşında kuranini da okur namazını da kılar tüm duaları ezbere de bilir. Iki yüzlü cahiller sizi.
geçen hafta salı günü arayan arkadaşım hâlâ telefon ekranında "en son arayanlar" da en başta görünüyor. kısacası bir haftadır telefon çalmamış.

insanlar sosyal medyaya değer verdiği kadar sanırım birbirine değer vermiyor. özellikle sosyal medya kullanmıyorum ki çevremdekilerin internetteki hallerini görüp soğumayayım diye. sanki etrafımda bazen kimse yokmuş gibi...
hayatım boyu aşık olduğum ve muhtemelen hala aşık olduğum insan, zamanın da ondan istediğim her şeyi yapıyor. söylediklerimi saçma buluyordu o zamanlar.
dönüştürmek istediğim insana dönüşüp, başkaları ile yatıp kalkıyor.
saçlarını kızıl yapmış, dövme yaptırmış,hayvan sevgisi barındırmayan insan köpek sahibi bile olmuş lan.
benim onun üzerinde ki geliştirmelerimi başkaları kullanıyor şu an.
update i ben yaptım, başkaları download ediyor.
hayatımda böyle dram yaşamamıştım.
Malatyada ilk çarşı iznim. Sivil hayatın değerini bilin...
hastayım. bu bir itiraf değil.
yarın sunumum var. bu da bir itiraf değil.
kavaklıdere'nin marketing actionlarını gerçekten bulamıyorum. sanırım bu da bir itiraf değil.
derslerin bitişine 11 iş günüm kaldı. bu da bir itiraf değil.

ne yapacağımı bilemiyorum. bu bir itiraf.