bugün

geçmişin deli dalgaları vuruyor yüreğimin kıyılarına, susmak çözümmüydü? konuşmak düzeltti mi bişeyleri? sormayın bana inanın bildiğim hiçbişey yok! yangınlar geçmezmiş dostlar, yüreğimi kanatıyorlar, bense sustum küçük bi çocuk gibi pustum, sırtımı sağlamca bi yere yasladım bekliorum fırtınaları, korkmuyorum ne zaman korktum ki ölmekten, beni korkutan yaşamak.
cep telefonumu mesaj geleceği veya çalacağı zaman 2-3 saniye önceden öğrenmek için hoparlörün yanına koyuyorum. * *
itiraflarımı 12'den sonra yazmamın tek nedeni, 3 veya sonrasında kalkıp, kalan süre içinde ya dışarıda olmam ya da modern warfare 2 (veya dota) oynuyor olmam.

bu da bir itiraf ve genellememe dahil, görüldüğü üzere.
başlıkların arasında uludağ üniversitesi'ni görünce bir an onun gerçekte olmayan, sadece uludağ sözlük'le alakalı sanal bir şey olduğunu düşündüm.

5 saniyelik bir şoktu.*
poposunu yalamaya çalışan kedi bacağını havaya kaldırıyo ya evde deniyorum bazen ama olmuyor.
içtim güzelleştim sözlük.
itiraf ediyorum;
birkaç hafta önce chat roulette'e girmiştim. insanlara yardım gemilerine saldırıdan kaynaklanan bilinçaltım sonucu olarak geyiğine israilliyim diyordum. çocuğun biri filistinli çıktı ve nereli olduğunu söyledikten hemen sonra beni yolladı. çok üzüldüm be sözlük. keşke bulup bir iki şey söyleyebilsem o çocuğa.
artık insanlara bakarken "bu adam kesinlikle sözlük yazarıdır, aman bir saçmalık yapmayayım da gidip sözlükte beni yazmasın" şeklinde düşünmeye başladım. noluyor lan?
bugün benim doğum günüm. vay be 61 yaşına geldik. yaşlanıyoruz. mutlu yıllar bana.
sakız çiğnerken daha güzel espiriler yapıyorum.
aşık olmak için tam 21 sene bekledikten sonra -evet bebekliği de kattım zorunu mı gitti? neyse- bulabileceğim en yalancı adama aşık oldum. burdan sana sesleniyorum,tam bir götsün, çık hayatımdan lan yeter!
evet sözlük itiraf ediyorum. kazık kadar adam oldum ama hala bebe bisküvisiyle sütü karıştırıp yemekten vazgeçemiyorum.
itiraf ediyorum; bugüne kadar antrikotu küfür anlamına gelip küfür olmayan sözcüklerden zannediyordum... denyo gibi
itiraf ediyorum..

yavru kedim üzüm ü sokağa attığım için çok pişmanım...böylesi ikimiz içinde iyi olacak diye kandırıyorum kendimi..

itiraf ediyorum..

işimi sevmediğim için bütün gün sözlükte twitter da facebook da finkatıp sonra da işler yetişmiyor çok yoğunum diye sallıyorum bu halimi de çok seviyorum.
kişisel iletimi araklayan arkadaşlarıma acayip uyuz oluyorum, sanki elimden ekmeğimi almışlar gibi hissedip hüzünlere gark oluyorum.
bu itirafı yazarken ne zorluklar çektiğimi bi bilsen sözlük. evde tadilat var. ama tadilat değil sanki evin temeli yeniden atılıyor. tuvalete girsen taş yığını tuvalet deliğini bulamazsın. neyse çişim geldi. allahtan aile apartmanında oturuyorum diye seviniyorum ve babaneme çıkıyorum karı gezmeğe gitmiş. kuzene çıkıyorum o kaltaklar da yok. sıçtım sözlük yok işedim olcaktı. çişim ve ben çok kötü bir durumdayız. kedimin kumuna işemeyi düşündüm lan ve sözlük normalde caminin nerde olduğunu bilmeyen ben camiye işemeye gidiyorum lan. allah affetsin. amin.
yaredir sinede eski sevgili.
eski sevgili... eski günler...
hayata baksana takmıyor kimseyi.
hiçbir şey diriltmez artık geçmişi.

(bkz: maskeli balo)
bugün 2 yıl bilkentte 2 yıl bizim okulda toplam 4 yıl hazırlık okumuş birini gördüm hala nasıl olabileceğini aklım almıyor.
bizim okulda hazırlığa para vermiş tüm insanların karşısına geçip hazırlığı atladığımı söylemekten sadistçe bir zevk duyuyorum.*
çok sıcak sözlük. kıçım terliyor... * *
Daha demin birisi emesende ekledi kimsin falan dedik(hani klasik)adam cevap verdi ben aydın safranboludan buyrun ... hanım.(bu arada bunların hepsini kepslokla yazdı)adamın resmini gördüm görmez olaydım sözlük kendisi bıyıklı bir dedeydi yemin ediyorum çok korktum sözlük yaklaşık 5 dakika kendime gelemedim.Dede bi git ya dedim.Engelledim.Ama iletisi beni benden aldı.Al sözlük al bak. http://i28.tinypic.com/332cs35.jpg

Dedelerden cidden korkuyorum.
(bkz: canim yaniyor sozluk)*
(bkz: ben ulkemi boyle gormek istemiyorum)
(#8606804)
gaipten sesler duyuyorum sözlük. evet. kapı çaldı sanarak kapıyı açıp, aval aval bakıyorum dışarıya. sonra mesaj sesi duyuyor gibi oluyorum, bakıyorum hiçbir şey yok. korkuyorum sözlük. daha çok gencim.
geçen hafta bizim eve gelen 7 yaşında bir kızda gördüğüm şeftali rengi* ojeyi bulmak için bütün gün tırım tırım tüm kozmetik ürün satan yerleri dolaştım sözlük.* nihayet buldum yoksa bu akşam uyuyamazdım.
ne yaptığımı bilmiyorum heralde ben artık. bi açıklaması yok çünkü bu karmaşanın, gelgitlerin.
azalarak bitsin: tüm belirsizlikler!
msn'de online listemdekilerin sayısı azaldıkça hüzünleniyorum bir de, hiç konuşmasam da bazılarıyla listemden çıkıp gitmesinler istiyorum. varlığı varlığıma huzur veriyor sanki.*
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar