bugün

beşiktaşı seviyorum.
gecenin ilerleyen saatlerinde invicta 9 var.bu kadar heyecanlancağımı hiç düşünmezdim.
Yıllardır ona aşığım. Onun sarfettiği son kelime ise yapılabilecek birşey olmadığı idi. Ve o da birisine aşık bu belli. Belki de yıllardır.

Bin günahı olsa da bana bir gün ahım olmadı ona. Inşallah mutlu olur.
Aşık olamıyorum be sözlük. Eğlenmekten sıkıldım. ihtiyacım var artık.
düğünümde kuaförümün yaptığı saç modelini hiç beğenmemiştim ama; olmadı diyemedim adam yıllardır gittiğim kuaför öyle de bir özenmişti ki. abi süper oldu diyip eve koştum on dakikada yıkayıp kendim tekrar yaptım on numara da oldu düğünede yetiştim ooh. kalp kırmayı sevmem sözlük.
Bir hafta sonra askere gidicem ama hala kafama dank etmedi kısacası hala koymadı bu garip bişey belki de bekleyen birisi beklediğim biri olmadığı iÇindir.
Gene borca batacam Sözlük. Benim ne zaman para sıkıntım olmayacak? Tamam çok şükür kazanıyoruz ediyoruz da hala 3-5 Hesabı yapıyorum. Güzel evde güzel eşyalarla oturup dışarıda bira yerine kokteyl içmek istiyorum. Aynı zamanda bol alışveriş ve gezmekle dolu bi hayatım olsun. Bak bi de bunları yazınca kendimden utanıyorum. Allah başka dert vermesin mal diyorum kendime.

Bi de onu bazen özlüyorum Sözlük. Değil sana, kendime bile itiraf etmem büyük bir mucize.
Bi şeyler oluyor sözlük.
bu ara millete çok ayar veriyorum yanlış yaptığımın farkındayım.bazen yanlış yapmak gerekiyo.
sınavlara çalışamıyorum , param yok ve hala istediğim kiloda değilim, bu kara günler bitsin artık.
çok safım. Bazı kişilere gerekenden fazla değer veriyorum.
az önce ıslak hamburger, cheese burger, sandviç döner ve üç bardak kola içtim şaka maka şiştim biraz.
Hazırlıkta bir arkadasimiz var bir buçuk yaşindan beri kulagindan ameliyat oluyormus. Eger olmazsa ölecekmis sözlük. Her ameliyattan sonra en az üç ay acı cekiyormus. Bunu ögrendikten sonra bakış açim o kadar degisti ki kendime karsi. Belki okuyan olursa ona da bir şeyler katar.
Her hafta buraya ihtiyaç listemi girricem belki hayır severler sponsor olur.
Kesin olarak okulu bırakmaya karar verdim sözlük. 3.senenin başında anlasam da eczacılık bana göre değilmiş. Yeniden hazırlanıyorum. Ve bu sefer kendi hayalimin peşinden koşup mimarlık okuyacağım. Her şey için çok mu geç bilmiyorum, zaman zaman umutsuzluğa düşüyorum bu yüzden.
Umarım doğru yapıyorumdur.
Korkuyorum sözlük çok korkuyorum. Ya bu akşam beşiktaşım yenemezse.

(bkz: evet tek derdim bu zoruna mı gitti)
bu sefer de o cıktı. ayran gönüllü müyüm ben ya kısa sürede farklı insanlardan etkilenebiliyorum. üstelik ders çalışmama bile engel oluyor. bu hayalperestlik fazla bize. o zeki bi aptal. beni sevmeyecek. onu sevmemeliyim.
ara sıra açıp hande yener dinliyorum. naber? gelmedi mi senden bi haber merak ettik. *
Bazen sadece Öpüşmek istersin.
o kadar kendimde değilim ki son 15 gündür kitap bile okumadım.
çok şey yapmam lazım ama hiçbir şey yapmıyorum.
ne zamana kadar böyle devam edebilirim bilmiyorum.
uzun süredir ilk kez haberlere bakıyom. yeminlen psikolojim bozuldu sözlük. bu kanallar bize napmaya çalışıyo lan?
Baksana talihe ne güzel bir şarkıdır. Şu şarkıyı dinledikçe aşık olasım geliyo. Ama çok Üşeniyorum. Tanışacaksın seveceksin trip çekeceksin küseceksin barışacaksın doğum günü kutlayacaksın hesap vereceksin ... hiç uğraşamam ben kendime katlanamam ki başkası benim kahrımı çeksin .
Dün akşam ilk kez yalnızlığıma ağladım.
o caddede ağlaya ağlaya yürüdüm, soğukta.
Ya da ağladığım olay yalnız olmam değildi.
Hem ben sadece psikolojik olarak yalnızım.
iyiyim ben.
rutini seviyorum. her gün işten dönünce aynı odayı görmeyi aynı şeyleri izlemeyi aynı şeyleri yapmayı. ev değiştirmek her gün yeni bir yerler görmek güzel değil. illa göreceksem hep tanıdık insanlar olmalı.
canım acayip cappy vişne istiyor.migrosa gitmeye çok üşeniyorum.biri beni migrosa ışınlasın.