bugün

şimdiden dusunmeye başladim hangi şehirde yaşamam gerektigini, ciddi ciddi bu da bi stres.
2009 da yazdığım entryler oylanmış lan art arda. ne oluyor. gene geçenlerde olduğu gibi, birileri bir şeyler mi deniyor napıyor abisi ?
12-13 yaşlarında ergendim. bizim ev müstakil. yanda da apartmanlar falan var işte. orta kattaki dairenin hemen hizasına yan tarafa öğrenciler taşınmıştı. 2 erkek 1 kız. erkeklerden biri uzun saçlıydı, tipleri rock severler gibi falandı. her neyse gelelim konuya. ben tam kafamı koydum yatacağım bi' de ne duyayım? yandan "ahhhhhhhhh, uğhğhğhğhh" sesleri. en az yarım saat uyuyamamıştım amk. sonra kafamda deli sorular oluşmuştu. ardından da geçti gitti...
Sozlugun issizleri bile garip lan. Wassapa gel diye numara verdim adam cevap atmadi bi daha. Hani issizdin yalnizdin lan. Neyse, hala bir adet issiz bos beles adam ariyorum.
aşık olup evlenesim var da. yok.
Belki de mutlu olmak sandığım kadar zor değildir sözlük ha ne dersin ?
bakın buraya upuzun şeyler yazasım var. konuştukça konuşasım var. ama ben direkt olarak şunu söylemek istiyorum: bunalımdayım!
Bazen sadece kendimi oyunlara birakip sevgilimle konusmuyorum bazen ise tam tersi. dusunuyorum da dengesiz miyim ben?
Sizi tebrik ediyorum bu süper ötesi hareketlerinizden dolayı.
Durupdururken uydunun frekanslarını değiştiren adamın geçmişini sikeyim. Götü başı dağıttım frekans ayarlayacağım diye. Peki ne için; Samanyolu tv'deki küçük gelin için.

Beynimin içindeki küçük gelinler sikildi.

Not: Bilgisayarı pişmaniye gibi dağıtıp topların ama bu uydu işi bi başka AMK.
şu an cebimde sadece 5 lira var ve bir arkadaşım kapak fotoğrafına bmw'sinin resmini koydu. sanırım nazardan da korkmuyor * . arkadaşlarımın ne kadar gösteriş meraklısı ne kadar reklamperver insanlar olduklarını gördükçe göynüm bulanıyor sözlük.
ah sozluk. tum oturma odasina bira sigara kokusu sinmis. annem babam ne bu koku diyolar. garibim bilmiyolarki hic hayatlarinda bu kokuyu, bira desem olmucak, anneme fisildadim icki kokuyo. tum bina namazinda niyazinda. acaba icen kim merak ettim.
çalışmak için kariyer.net den yaklaşık 20-30 ilana başvurdum bir tanesi bile geri dönmedi.
ayrıldığım sevgilimle hala konuşuyoruz fakat "arkadaş" gibi. en azından o öyle diyor.
Sevdiğim tüm insanlar canımı yaktığı için çevremdeki herkesten nefret etme kararı aldım.
penis büyütücü için sipariş verdim, kıydım 69 tl'ye girdim riske, neyse bir hafta sonra geldi sipariş.

amına koyayım tam bir hafta !

açtım kutuyu heyecanla, içinde bir kutu daha onu da açtım, içinden çok süper bir büyüteç çıktı.

not yazmışlar bir de orospu çocukları, bununla bakarsan büyüdüğünü göreceksin diye !

kimselere diyemedim, geri de gönderemedim, size yazıyorum, itiraf ediyorum, rahatladım lan !
Bütün işim gücüm derdim yetmezmiş gibi dün balıkesir gs maçını izledim sinirlendim, bugün de fb antep maçını izledim ayrı bir dellendim.

Sonra sözlüğe bir gireyim dedim, aynı ve ayrı şeylere sinir oldum. Boş vakitlerimi değerlendirmek için yeni şeyler bulmalıyım sanırım.
yeminlen bunaldım evde işsiz takılmak hiç bana göre değil.
Ulan amına kodumun yerinde kaldım böyle sıfır. Patates gibi. Manevi olarak.
Zorlu bir süreçten geciyorum. Hayatimin en zor dönemini yasiyorum belki de. Birilerine ihtiyacım var içimi dökmek için. Derdimi anlatacak birlikte içip birlikte ağlayacak birilerine ihtiyacim var. Hayat çok zor. Aci çekerek yasiyoruz resmen. Mesela sali günü benim doğum günüm ama içimde hic heyecan yok. Hayat çok bos. Uzmeyin sevdiklerinizi. Mesela anneniz su istediğinde of demeyin. Belki de son kez istiyordur sizden o bir bardak suyu. Neyse sözlük. Geç oldu sen de yat uyu artik.
Zaman zaman acımasızlığıma kendim bile şaşırmak.
ahh sözlük, ben kesinlikle ilerde yani evlendigimde, cocugum oldugunda vs apartmanda yaşamicam. bunun icin de şimdiden ne gerekiyorsa yaparim. gidip doguda veya babamin koyunde dahi para biriktirebilirim bu sebeple. yok arkadaş ses gitti gidicek falan, cekemiyorum bu işkenceyi artik !
Az önce sözlükten bi hatuna hunharca yazıldım sözlük.Twitter'dan takip ettim geri takip etmedi hatta.Bu aralar çok yalnızım lan harbiden..
Hayirli geceler beyler ben iptalim.
bilgisayar, internet, oyun konsolları ile büyümüş nesiller yaşlanınca neler olabilir diye düşündüyseniz buyrun şöyle...

-- torun sahibi dedeler ve nineler.. evet biz.

-- düşünsene abi cs oynarken sis atma pek muhterem oç diye bağıran dedeler.

-- fifa oynarken benim dedem senin dedene güzel soktu diye bağıran torunlar.( fifa 65)

-- tabi o zaman kinect, move falan baya gelişmiş, oyunun içindeymiş gibi koşturarak oynanan oyunlar var falan.

-- 92 li dede yaşını unutup saatlerce sanal gerçeklikte koşturunca kalp krizinden gitti diye haberler.

-- uludağ sözlükte dedeler gelince 60. nesillerin hizaya girmesi.

-- cs go da klan kurup uluslararası turnuvalara katılan dedeler.

-- playstation 50 almak için geceden kuyruğa girip kavga çıkaran psikopat dedeler.

-- yeni iphone 48 alıp kamera önünde şov yapmaya çalışırken yere düşüren nineler.

-- cia veritabanını hackleyen dedeler.(yabancı bunlar)

-- online arkadaşlık sitelerini hackleyenler, işte bunlar bizimkiler. allahın abazaları.
-- vs vs.

-- yaşlılık güzel olacak beyler. şimdiden torunlarımın diğer çocuklara benim dedem koyar abii diye atarlanması geldi de aklıma ne mutlu oldum.

-- bekle bizi gelecek nesil, bekle bizi teknoloji, bekle bizi yaşlılık ortam yaratmaya geliyoruz...

___yihuuu dedem ne koydu olum headshot... *