bugün

lan bunu bana neden yapıyorsun?
canım yanıyor ulan öyle bir yanıyor ki anlatamıyorum ne yapsam geçmiyor içim çekiliyor sanki canım çıkıyor.
öyle bir yalnız hissediyorum ki amına koyim öyle bir yalnız ki koca evrende bir toz tanesi gibi amına koyim ruhum bedenimden ayrılmış o bile yalnız bırakmış gibi boşluk gibi ulan hiç yokmuşum gibi yalnız o kadar dibine kadar yalnız hissediyorum
ne arayanım var ne de soranım.
Hissizleşiyorum lan şaka maka. Vurdumduymazlıkta son noktalara geliyorum.

Sevin beni.
hayat seni de tuhaf ikilemlerde bırakıyor mu sevgili sözlüğüm???
bu başlığa bu saatte entry girip 00.00 dan sonra entry girme yavşaklığını yapmayan yazarlara daha çok saygı duyuyorum.
Bugun kiyamet kopcak.
itiraf ediyorum bu entryi günün ilk entrysine sokmak için girdim.
ayak tırnaklarımı kesmeyi hep unutuyorum.

hiç kesmiyorum, demek değil bu.
sokaklarda yatıyorum artık.
en büyük dostlarım, eskiden oldukları kadar güzel olmayan sararmış üç kitap.
yalnızlık anlatıyor zaten, bu kitaplar da.
tek tek yalnız,
yalnız insanlar kucağında.
yahut yalnızlar parkında yalnız bir bank.
soğuk öfke bulvarında boğazıma kelimeler düğümleniyor hele sımsıkıca.
tıslamayla karışık bir harf çıkıyor şarapla ıslanmış dudaklarımdan,
ağlamak ve gözyaşı dökmek için yalnızlığa.
yalnız insanlar tanıyorum benim gibi.
sokaklarda başları dik ve yorgun.
yıllar yıpratıyor olmalı onları da, tıpkı beni yıprattıkları gibi bir zamanlar.
ama bir aşk görüyorum, bir kadın. bir sitem sanki yalnızlığa, Çek kurtar beni bu yalnızlıktan kadın,
Çünkü attığım her adım.
Çok üşüyorum yalnızlar parkında.
şuraya bir şey yazmak istiyorum herkes deli gibi entry kasıyo, uzuuun uzuun yazıyo başlıkta sonra hevesim kaçıyor anasını satıyım ....
Uzun itiraf yazmayın okumak zaman alıyor amk.

Entry burda.
Saniyeler icinde nasil bu kadar uzun yazabiliyorsunuz?
iste o guzeller guzeli kizi kendisiyle tanistirmak istiyorum. Asil gercek haliyle yani yaninda beni, hepbisozlugeuyeolmakistemistim i olan haliyle tanistirmak istiyorum. Onu yalnizca bir kisiyle tanistirmak istiyorum aylin. Bilemiyorum anlatabildim mi? Bilemiyorum nasil olacak bu is. Bilemiyorum cunku heyecandan nerede oldugumu dahi unuttum. Ama artik vakti geldi onu tanistiriyorum su an. Kendisiyle..

seklinde bu kiza acilacam sozluk! yeter artik.
miğde mi mide mi?
bazen en bilindik kelimeler çok yabancı geliyor sözlük. böyle zamanlarda double plus aptal hissediyorum.
mide olmalı.
du bakıyım adımı yazabiliyor muyum? peh.
destan gibi uzun entryleri okumuyorum.

bir de hiçbir zaman günün ilk itirafını giremeyeceğim sanırım.

bunların hepsinin nedeni benim üşengeçliğim malesef.
ben bu değilim sözlük, en acısı insanın kendini tanıyamaz hale gelmesi, kuruyorum sözlük, her olası senaryo mümkün beynimde , yeni bir şehir kuruyorum yepyeni bir insanlık kuruyorum.Hayatta imrendiğim en büyük sahne geliyor sonra, ceketimi bıle almadan çıkıp gitme sahnesi, orda uyanıyorum işte , yürü git kızım işine diyorum bu dünyayı sen doyuramazsın, yürü git!
ve sonunda acildim lan. dunya sikimde degil su an! hocalarima teker teker kufur bile edebilirim su an.
sürekli entrylerim siliniyor sözlük. hayır o zaman o kadar saçma sapan başlık nasıl açılıyor anlamış değilim. şimdi bunu da silin bakalım aferin.
Eski erkek arkadaşım ahmet kurala benzediği için kardeş payını izlerken çok zorlanıyorum.
bazen ruh halim; "Bugün takmıyorsun konu neyse, Geçmişe bakmıyosun bu okeyse" gibi
Uzun zamandır ilk defa içimde bir huzur vardı o huzur da içimde patladı sözlük, sevgilim hamileyim doğuracağım, sende baba olacaksın demez mi resmen içime doğru sıçtım.
O saatten beri kendime gelemiyorum, nasıl manyak bir kadın bu insan benimle değil çocuk kumdan kale bile yapmaz, gerçi umarım benden değildir diye kendimi avutmaya çalışıyorum fakat ya bendense 2 kelimeyle hayatımın içine etti ruh hastası dengesiz biri oldum zaten öyleyim iyice bozuldu kafam. Benden iskele babası bile olmaz, her neyse sigaramda bitti sözlük her şey beni buluyor.
Uzun zamandır hiçbir şeyden korkmadığım kadar korkuyorum yarın olacabileceklerden. Tekrar üzülmek istemiyorum aynı şey için. Bildiğin tırsıyorum lan.
bir zamanlar * axel rudi pell'i bir kişi sanıyordum. bir gün rüyadan uyandım. kulağımda bir ses, "axel rudi pell, axel rudi pell" diyordu. allah allah dedim, açtım pcyi baktım. konser kayıtlarını izlerken "play axel" dedi adam. sonra "anam bunlar 3 kişiymiş, axel, rudi ve pell" dedim. utandım kendimden. ve bir zaman sonra, bu utancın daha büyüğünü yaşadım. meğer gerçekten bir kişiymiş axel rudi pell. 3 ü bir arada tek adammış lan. fena utanıyorum sözlük. böyle bir adama bu yapılır mı idi?

Gelecekten gelen ışık: adam hem grup hem de tek bir adammış abi. Grup kendi adını taşıyormuş. Böyle de saçma bir şey görmedim hayatımda ahah. Sanki Mfö gibi bi şey ama m de o, f de o, ö de o kendisi yani.
Yaşlı insan gördüğümde,
bundan 30 yıl sonra o nasıl olacak acaba
diye düşünüyorum.

Şimdi görünce içimizi titreten adamı/kadını 30 yıl sonra görünce yine içimiz titreyecek mi,

"ışık onun olduğu yere bir başka düşüyor" diyordum ya,

kulağından fırlayan beyaz kıla, yaşlandıkça büyüyen kulaklarına, çillenmiş ellerine, yüzündeki kırışıklıklara ışık yine bir başka düşecek mi?
yoksa "pehh, ölmüş bu," deyip geçecek miyiz...

Mesela o her gün gördüğümüz yaşlılardan biri, hala kendisini görünce içi titreyen biri tarafından seviliyor mudur?

Peki tanrı böyle insan yapmayı nerden öğrendi?
güncel Önemli Başlıklar