bugün

Salağım ben sözlük var ya, hakkaten salak, o kadar kere arkamdan iş çevirenlere rağmen hala akıllanamıyorum.
Daha iyiyim sözlük. Artık en ufak anı da bile gözüm dolmuyor. Plan yaparken iki kişilik düşünmüyorum. En ufak bir olayda o bundan hoşlanmaz deyip kendim olmaktan çekinmiyorum. Önemli olan benim ve nasıl istersem öyle davranıyorum.
Birinci sırada o değil ailem geliyor artık. Yüzlerindeki tebessümün sebebi ben olduğumda her şey geçiyor benim için. Koşulsuz seviliyorum ve farkındayım bunun. Hayatımı güzelleştirmek, daha yararlı hale getirmek için planlar yapıyorum ve ben ne zaman istersem o zaman başlıyorum. Arkadaşlarımla birlikteyim sürekli. Çoğuyla yıllardır görüşmemişim meğer. Hepsinin kırgınlığı çabuk geçti. Onlar da beni özlemiş.
Daha sakin yaşıyorum hayatı artık. Gereksiz kavgalar, anlaşamamazlıklar yok hayatımda. Hatalarımı fark ediyorum. Ders almaya çalışıyorum. insanlarla daha çok birlikte oluyorum. Hayvanlarla ilgileniyorum. Tüm sevgimi onlara veriyorum. Bir evin içinde hiçbir şey yapmadan sadece o olduğu için oturduğum günler geride kaldı. Oturup dinlenmeye bile zor vakit buluyorum.
Sadece bazen çamaşırları makineye yerleştirmeden önce ceplerini kontrol ederken onun bana yazdığı notları bulmayı umuyorum. Yatakta sağa sola dönerken şikayet eden ama sonra dayanamayıp beni sımsıkı saran birini arıyorum. Teselli ediyorum kendimi. O istedi, o bitirdi diyorum. Öyleyse mutsuz olması gereken de o.
Bir aşkın daha sonuna geliyorum. iyileşiyorum. Böbreğim yerine koyduğum birini şimdi hiç tanımamış gibi yaşamaya devam ediyorum. Unutuyorum.
" evet, bilirim nereden geldiğimi
Alev gibi doymamış, aç
yanar, tüketirim kendimi.
Işık olur, ne tutarsam,
küldür arkamda kalan.
Ben ateşim besbelli."
Dün gece seni gördüm rüyamda...
cantam calindi diye sinir kupune dondum sevgili sozluk. paradan falan gectim, her aksam ruyama icinde deger verdigim bir sey girdi de kabusum oldu. bugun sevmedigimden birinden telefon geldi. konusasim gelmedi, acmadim. bir sekilde ulasti bana. meger cantam izmir'den kalkmis eskisehir'e gitmis de orada bulunmuş. ha ona nasil mi ulasmislar, bir gun lazim olur diye o zamanlar deger verdigim insanın numarasini yazip cuzdanima koymusum. antika ruhuma saglik, teknolojiye guvenmeyen adamiz surda bir yararini gorduk. oldukca sevindim. sevincime kisa bir ara verdim sonra. itiraf burada basliyor, iyi bir insan oldugumu dusundum sozluk. sacma ama bugune kadar yaptigim iyiliklerin beklemedigim karsiligini gordum gibi geldi. mesut oldum vesselam.
Tertiplermin benden önce tezkere alması öyle bir koydu ki...

Atarsa 5..
tanrım beni gunahsiz... ama hemen değil.
bu ne la itiraf yazanların neredeyse hepsi kız, ottan boktan yazıyorlar, şöyle şaşırmalık yada gülmelik yazsanıza.
pide almaya gitmemek icin uyuyo numarasi yaptim.
Omrumun sonuna kadar besiktasi sevecegime yemin ettim.
saçlarını özledim, içten gülüşünü, senden gelen bildirime kadar her şeyini özledim...
keşke dün gece hiç uyumasaydım...
350 tl olan mustang gözlüğümü ne kadara aldın diye soranlara 100-150 arası bir şey diyorum. tamam yalan güzel bir şey değil fakat , gösteriş yapmak hiç hoş bir şey değil.
arkadaşıma faceden sınav belli oldu dedim ve ortalıktan kayboldu büyük ihtimal karşı komşusuna koşup sınav sonucuna bakmaya gitti..
Bildiğin kopuyoruz nasıl niye oluyor bilmiyorum sadece kahroluyorum.
Hiç birini okumuyoruz la biz bunların. Haberiniz olsun shsluhs.
eylülün 15inden sonra tatilini fethiye ve civarında geçirecek araba kullanmayı bilen bir yol arkadaşı arıyorum. ama bulamadım henüz. sanırım çok yalnızım
tam kıyıya geliyorum bişey yapıyorsun, telepatik, kalp kalbe karşı türünden, silip atıverecekken herşeyin başındayım, yüreğimin ortasındasın.
ya ben geçmişin deli izlerinin tesirinde korkudan kaçıp gitmeye terelelliyim bu yüzden hayat beni bu defa seninle pişirmeye meyilli ya da ne bilmiyorum. tek bildiğim sol yanımda cız eden yerin olmasa ürkek bir kuş gibi kaçıp yalnızlığıma konacağım. beni bırakmasan iyi olacak gibime geliyor.
yazdığım senaryolar formata uygun değilmiş. sisteme karşı gelemezsin diyorlar. ne yapayım sürüye mi katılayım. bu gidişle aç kalırsın diyor zibidi. bilmediği bir şey var lakin ben daima açım. popüler hikaye yaz diye ekliyor tipini siktiğim. e be orospu çocuğu o zaman bağımsız sinemanın anlamı ne. parası olabilir lakin benim de sınırsız hayal gücüm var. kendini önde zannediyor. skorun benim lehime olduğunun farkında değil. egosu boyunu aşmış. bunu diyen insan evladı da sözüm ona saygın bir kişilik. sizin devriniz bitti hocam. kuyruğunuzu kıstıra kıstıra gideceksiniz. zamanı gelince benim gideceğim gibi.
Başım dönüyor sözlük. Neden bu kadar halsiz ve bitkinim. Demir ilaçlarıyla yaşıyorum resmen.
itiraf ediyorum sözlük, pişman olmasını deli gibi istiyorum.
bu saatte spor yapmak forma girmeye çalışmak çok zor sözlük sihirli bi degnekle zayiflatilmak istiyorum ya da vahiy falan gelse nasil zayiflanabilcegine dair.
sağda solda harcamış, çar çur etmiş olduğum yaklaşık 200bin lirayı çıkarmak için gece gündüz çalışıyorum. neyse ki 2 sene sonra bitecek. her gün bankalardan mesaj almaktan bıktım amk bıktımm.
Bana birçok aşık insan varken beni hiç sevmeyen umursamayan ve neredeyse benle dalga geçen bir yavşağı seviyorum evet gerçekten salaklıktır.
hayatta yapmak istediğim seyler var.herkesin yapmak istediği ve belki yapması gereken.fakat hayat sartlari oylesine zor ki insanin tek basina yaoabilecegi seyler ne yazikki sinirli.peki ben yanimda bir destek bulamadan, sirtimi yaslayacagim değil beraber omuz omuza bir seyler basarabilecegim biri olmadan nasil yaparimki tum bunlari.oysa olsa,basarilabilecek o kadar sey varki.tek basinayken olmuyor, olamiyor. oysa olsa biraz zorlukla hersey yapilabilir. ama yok, olmayacakta, peki ne olacak boyle? ne mi olacak destek olanin olmadikca beraber bir adim atamadikca hic bir seye cesaret kalamayacak. hayat o kadar acimasizki seçimlerini heveslerin ve zorunluluklarin arasinda yapmak zorundasin. ya iyi bir hayat icin simdi zorluk çekmek ya da o hayati hic bir zaman yasayamamak... dedim ya tek basinaysan, yanında yoksa destek olacak biri hayat daha da zor...
kimbilir belki yarinlar daha aydinliktir hic umudum olmasada..