bugün

entry'ler (92)

sözlük yazarlarının itirafları

1 yılı aşmış yazmayalı. Çok şey değişmiş olmalıydı ama aslında neredeyse hiçbir şey değişmedi be sözlük..
Daha ne kadar hayal kırıklığını kaldırabilirim bilmiyorum ama gittiği yere kadar artık ne diyeyim, herkesin canı sağolsun..

Biramı alıp sahile inecektim rahatlamak için, gene sahile ineceğim ama serbestçe içim içimi yesin diye.. Şaşkınlığımı gizleyemiyorum beklenilenin dışında bir gelişme oldu bu..

yeniden hissetmeye başlamak

Yeniden edinmek istediğim özellik. Bünye istiyor ama elde değil ne yazık ki

sözlük yazarlarının favori arabaları

Mitsubishi Lancer Evo namı diğer "Köpekbalığı "

Mazda 3

ben bu yazıyı sana yazdım

Sevgimi bütün gücümle son bir gece daha dışa vuracağım. Ardından ise sonsuza dek gömülü kalacak kalbimin derinlerine ve yoluma devam edeceğim..
Ben bu yazıyı sana yazdım artık ne bir şans var bizim için ne de benden bir uğraş. 3 yıl içimde sakladım ilk günmüşçesine ama herşeyin de bir sonu varmış harbiden

Gene yazdım yazdım durdum, sonra her zamanki gibi sildim bütün yazılanları..

Belki de sildiğimden, atamadığımdan gitmiyor içimdeki bu ağırlık. Ama ne yapabilirim ki kim çare olabilir ki o'ndan başka

karşıma çıksın artık be sözlük. yetmedi mi bu kadar hasret, bu mesafeler, bu zaman aralığı

aradan aylar gecmesine ragmen, nasil oldu bilmiyorum ama ruyamda gördüm onu. ona onu ozledigimi soyledim falan, barisiyor gibiydik. ne garip bilincaltidir bu ya

durumun buraya cikacagini biliyor olmanin hakli sevinci icerisindeyim, zamanında da bunun kavgasinda onu bana korumustu, belliydi inanmayisindan.
neyse kim mutlu oluyosa olsun gram umrumda olan bir olay degil. ben mutluyum, tek ironi ise arkadaslarindan birine git yaz diye gaz vermisken bunu yapmis olmasi. gulduruyor ya

saçlarını özledim, içten gülüşünü, senden gelen bildirime kadar her şeyini özledim...

halen unutamadim, ne akla hizmet numarasini sildim bilmiyorum....
ama o olaylardan sonra tekrar konusabilir miyiz bilmiyorum, kimseye de aslında kim oldugunu belli etmemem lazim

su okulda biraktigima uzuldugum cok az sey var.
en sevdigim hocam, kivircigim ve kumralim..

yaran online oyun nickleri

anabacivokke . league of legends oynarken karsi takıma düşen oyuncu.. fena yenmistik ama isimden artiyi bastim kendilerine

hiçbir erkeğe güvenmeyen kız

birkac kiside yasadigi kotu anilari butun erkeklere genelleyen kizdir. ugrasirsiniz sonuç sifir cikar, zaman ve enerji kaybidir

artik rahatim be sözlük, farkli okul, farkli ortam, ygsye odaklanabilmem icin yeterli kosullar var sanirim.. ama su son durumlardan kurtulduguma cok seviniyorum, artik daha mutlu bir iliskim var, eglenebiliyorum en azından

itiraf ediyorum sozluk, sabah sabah sinirden ictim..
Çünkü paranoya kaynagim olan kisinin hedefine ulastigini dusunuyorum, bunu dusundurten bir ize rastladim.
kötüyüm çok kötü hissediyorum

gene affediyorum, son seferligine. yaptıkların çok agirima gidiyor ama ne yapayım sensiz de olmuyor be...
o kadar 1 yilimsin, canimsin sen bana ne yaparsan yap ben nasil kopabilirim ki

ben bu yazıyı rakıya yazdım

kokuna hasret, tadina keyfine duaciyiz ey büyük

beynim artik fonksiyonlarını yitiriyor galiba.
duzgun goremiyor, duyamıyorum..
muzik dinlerken canım acıyor, soruyorum size ne yapayım sözlük?
keske zihnimi bosaltmanin bir yolu olsa

güneşin batışı en iyi nerde izlenir

dikmenin tepelerinden..
yazın sabahlarken bu manzarayı gördükçe bir enerjiyle doluyorum resmen