bugün

daha internetle yeni tanıştığım yıllar. chat olayını çözmeye çalışıyorum.kısaltmalar felan. aeo*gibi
bazen millet a.q yazıp duruyor.iyi niyetli düşünüyorum. Allah korusun demek istediklerini sanmıştım.
dedim bu chat edebi boyle heralde.bende basladım eşe dosta a.q yazmaya veda ederken. taki beni uyaran birileri cıkana kadar.ne yapayım arkadaş içim temizmiş *
rakamlarla kafayı bozdum nihayet! yaşasın!
purescore.com daki testte %17 saf çıktım.
bacağımı bükemediğim için tuvalete çıkamıyorum sözlük. * *
edit: allah tan yakınlarda avm var. (#8217835)
bitirme alabilmek için 3 ortalama gerekirken 6 dersten henüz bb görememiş durumdayım. bir not bu kadar mı uzak olur bir insana yahu.
(bkz: çanın dibini oluşturanlar)
jean paul belmondo'yu başbakan olarak görmek istiyorum. hala hayattayken bir deneyelim derim.
kola, portakallı kola, gazozu asitsiz severim, asitli içemem. bu nedenle şişenin dibi favorimdir.
bazı sitelerde çıkan, 5-6 haneli, harfli rakamlı ortaya karışık güvenlik kodlarını ancak 8-10 kere değiştirdikten sonra okuyabildiğim bir tane bulabiliyorum.
entry girdikten yaklaşık 2 saniye sonra "ben" butonuna tıklayıp, oylarımı kontrol ediyorum. 2-3 artı oy alınca götüm kalkıyor, lord havasına giriyorum.
her gece yemekteyiz i izliyorum. sonra sinirlerim bozuluyor, ağlamaya başlıyorum. neden sinirlerim bozuluyor? çünkü yemekteyiz i izliyorum. neden yemekteyiz i izliyorum? ben de anlamadım neden olduğunu. isviçreli bilim adamları araştırıyor ama.
finale birkaç saat kala fizikten biskim bilmediğimi fark ettim, sinirlerim çok bozuldu. zaten olunan 3 finalin üçünden de kaldım, ne yapsam bilemedim şimdi. allah belanı versin fizik bölümü diyorum ilk kez, uygulamaları da çok karışık çözmüşsünüz.
her sabah servisi beklerken önümden geçen sarışın hatunun ismini öğrenmeyi çok istiyorum sözlükk!!
Sözlükte tanıştığım bir kızdan ciddi şekilde hoşlandım sanırım.
geçtiğimiz dönem yükseltme amaçlı aldığım üç dersin ikisini F, birini de düşürerekten D+ getirdim. (bkz: tu kaka bana)
diğer servisteki nöbetçi arkadaş arayıp birşeyler sordu kapatırken de sağol abla dedi. bir garip oldum. gözümün önüne çömezlik yıllarım geldi. ya şimdi ben yaşlı cadı hemşire kategorisine mi dahil oldum. halbuki hiç öyle hissetmiyorum. insanı zorla depresyona sokuyorlar ya.
sevgili patronum çok pintisin hani klimaları açtırmıyorsun ya sen çıkınca ben hep klimaları açıyorum geçen günde ışıkları açık bıraktım sonra her gelen müşteriye bir şey içermisiniz diye sormayın diyorsun ya işte ben gelen müşteriye ısrarla çay kahve ikram ediyorum içmese bile ben yinede söylüyorum.
itiraf edemiyorum. en çok deli olmayı istiyorum bazen taklid etmeye çalışıyorum ama sonra vazgeçiyorum. şu hayatta en çok zevk alıp derdi tasası olmayan deli olanları herkesten çok seviyorum. özenmiyor değilim. dünyaya en faydalı insanlar onlar.
itiraf ediyorum yarin sinavim var ve ben hic calismadigim halde simdi kalkip sinemaya gidicem. bu saatten sonra calissam nolur calismasam nolur. boylede gamsiz bi insanim (bkz: batti balik yan gider)
şu an buz gibi bir su içmeyi o kadar istiyorum ki. ama son 2 sınavım var. ikisinden de muhtemelen geçerim. bu topa girmek istemiyorum hasta olarak.

+ içsem mi?

- hayır sakın!

+ birazcık.

- bademciklerin kesin şişer. 8 krediyi yabana atarsan salaksın kızım!

+ iyi be içmiyorum.
iki gündür paso menemen yiyorum sözlük hala da olsa yerim yani büyük ihtimalle yarın sabah kahvaltısında da menemen yerim belki öğle yemeğinde de...

içine bir şey mi katıyorlar bilmiyorum ama bağımlılık yaptı resmen hatta senin adın menemen sözlük olsa keşke oh ne güzel seni de yerim.
yalnız kalmaktan korkarım. sevgili değil arkadaş yalnızlığı. dost yalnızlığı.
2 aydır ağzıma içki sürmedim... fakat garip olanı, eksikliğini de hissetmedim...
sevgilimin babası bize süpriz yapıp pasta aldı. oğlu daha bana bir dal çiçek almamış iken, gönlüm şenlendi. oğlunun hatasını babası örtüyor. babalık zor.

hayatımda ilk defa big mac yedim. soğan, marul, peynir ve köfte. steakhouse mudur nedir. onun eline su dökemez. bu da mı gol değil burger king bu da mı ha?

deneyimlerimi paylaşmayı seviyorum. bacaklarınız kalınsa, etek giyiyorsanız bence tayt giyin altınıza. pişik diye bir şey var.

hala o kız bana mesaj çekiyor. araya laf sokuyor ara bozmak için. ne kadar saf olduğumu yeni anladım.

'sevgilisine sarıldı mı 7 kaburga kemiğini kırmayan erkek' bizden değildir.

bence şiddet erkeklerin tek savunma mekanizması. kadın kin yapar, laf sokar, bir yerden hınç alır, zarar verir. fakat erkek 'çakacam ağzına tövbe ya'dan başka bi şey bilmez. bi de çakmaktan. erkekleri anlıyorum bazen sözlük.

sevgilisi olan bayanların fazla göze batması beni rahatsız ediyor. kısa etekler, açık giysiler. sevgilisi yanında yokken. davet gibi. çünkü biz sevgilimiz bizi beğensin diye giyiniyoruz. hoş gözle bakmıyorum. hoş ben baksam da bir şey olmuyor.

sevgilime geçirdiğim hesapları sayıyorum. sonra bir şekilde iade ediyorum. kızlar bana salak diyor genelde. neden para yemiyormuşum. cidden salak olabilitem var. alman hesabından hans oldum, helga oldum.
ders çalışmamak için bin türlü gereksiz aktivite gerçekleştirmekteyim.
önce annemin düzelt diye aylardır söylendiği kitaplığı düzelttim, sonra sayısız entry girdim. eyvahlar olsun.
itiraf ediyorum bazen şifremi unutup yeni şifre istiyorum.