bugün

iyi geceler sözlük,
Nasıl mutluyum anlatamam.
Az önce abim, bu şarkı da enişteye gelsin dedi...
Ve Athena - skolanga.
Yes!
Otantik bir adam getireceksin bu gidişle sabah aksam gitar calan, oldu o ara.

Bir de en büyük Beşiktaş.

Not: seni henüz tanımıyorum sanırım.
Şöyle bir komşum olsa yanı başımda istediğimiz an çıksak eğlensek aşağıya insek dolaşşak. Mesafeler kötü.
sadece, sevdiğim ihtimaller ile sevmediğim gerçekler çatıştığında kendimi yenilmiş hissediyorum.
çok içtim amk kafam taşşak gibi oldu. otele nasıl gireceğim bilmiyorum.
Sevgilim sözlüğü bıraktım zannediyor fakat bir türlü kopamiyorum. Ona yalan söylemek istemiyorum ama sözlükten vazgeÇemem. Öğrenirse naparsan bilmiyorum ama cok kotu bisey olucagina kesin. Allahım nolur öğrenmesin.
cCc bursaspor siker cCc.
cebime 500 lira koyup hepsine kitap almak istiyorum.
insan sürekli birşeyler yeni uğraşlar ister. hep daha fazlası. ihtiyaçlar doyumsuz. birşey almak istersin para biriktiip alabilirsin. bir sınavı geçmek istersin çalışıp kazanabilirsin. birşeyler çizmek istersin tekrar tekrar uğraşıp en güzel şekilde çizebilirsin. bir resim çizer, belki de bir heykel kazırsın. kafana koydugu yapmak istersin. belli bir sabır belli bir uğraş ister hayat hepsine. hedef belli, sınırlar belli. ya konu sevgi aşk ise ? çok daha zor degil mi sözlük? öyle her istedigini her zaman elde edemezsin. çabalarsın uğraşırsın daima. ince bir çizgi vardır ve birkere çizgiyi kaçırdım mı ikinci bir şansın olmaz. ister bunda senin hatan olsun ister sevdiginin. hiç bir şey eskisi gibi olmaz. sadece sorgularsın. neden?

hayat ne çileli değil mi dostlar?
Sigarayi biraktim sozluk, sira alkolde. Hayat yasamaya deger.
ikinci öğretime gelen bir öğrenci olarak sabah 8 de ders olmasını anlamıyorum. hele cumartesi gününe koymaları iyice beni sinirlendiriyor.
Bazı arkadaşlarımın facebook durumuna bi siktir git yaa yazmak istiyorum arkadaşlar.

Çeşit çeşit sayfalardaki durumları paylaşıp, beğeni bekleyenler var. Kardeşim, haber olsa tamam. ama bana ne lan senin beğendiğin çiçekten böcekten.

Bide böyle din üzerinden, türklük üzerinden prim yapmaya çalışan sayfaların bağlantılarını paylaşanlar yokmu. lan sikerim senin aklının sapını deyip silesim geliyor o adamı.

Sonra da yesar'ın götü kalktı derler diye sessiz kalıyorum.
Lan yoksa yanlış mı yapıyorum.

O değilde acıktım ya dolapta ne var acaba?
bir gece yine dertlerimi meze edip rakı içerken intihar etmeyi düşünmüştüm. bileklerimi kesip intihar etmek hep korkutucu gelmiştir bana. silahla beynime sıkıp öleceğimi hayal etmiştim hep; fakat silahım olmadı hiç. o ölümü hep alkollü veya depresyonda olduğum akşamlarda arzulamıştım. neyse, rakı içtiğim akşamda ocaktaki gazı açıp intihar etmeyi ciddi bir şekilde düşünmüştüm. şu anda, gün itibariyle yaşım 21. bundan yaklaşık 2 yıl önceydi bu planım. o sıra kirada yaşıyordum -şu anda da öyle- ve herhangi bir patlamayla evin masrafının ailem üzerine kalacağını düşünüp intihardan vazgeçmiştim. ertesi gün ise düşündüklerimden pişmanlık duymuştum. ama şu sıralar aileme karşı bile herhangi bir duygu besleyemiyorum. yani onları geride bırakma kaygısı yaşamıyorum ve intihar duygusunu buram buram yaşıyorum. bir ihtimal daha var, herkesi geride bırakıp tek ve hür bir şekilde yaşamak.
birinden mesaj bekliyorum.hoş neden bekliyorsam.belki de yazmıcak hatta yazarsa da kötü bişey yazcak.ama bekliyorum.bi yazsın uyucam.

edit:geldi.
3. Biradan sonra zum oluyorum. 2 bardak votkadan sonrasını hatırlamıyorum. Adam gibi oturup saatlerce içemiyorum. Kendimi bildim bileli böyle.
30 metre ötemdekini göremiyorum kardeşim bu nasıl hukuk bu nasıl adalet.
Az önce hayatımdaki insanları sınıflandırma ihtiyacı hissettim de ben hayatımda hiç kötü insanla karşılaşmamışım. Insanlara iyi ya da özünde iyi demişim, neyse bu özünde iyi olmak, hayatımdan dost dediğim 3 insanı çıkarttım, bir kanlı bıçaklı ayrılmadığımız kalmıştı evet evet hepsinin içinde bir yerlerde iyilik vardı ve ben onlardan sadece birini özlemiştim. Salaklığa doymamak yazıldığında karşılığı ben olmalıyım. iyilikten öleceğim sanırım.
radyo'da artık her önüne gelene yayın yaptırmayacağımı itiraf ediyorum...
sarhoşum sarhoşsunuz dönüyor başım çok hoşsunuzz..
Yabancı şarkıların sözlerini salakça sallayıp söylemeye bayılıyorum ya!
evet şunu anladım; son 15 gündür cümle bile kuramıyorum... kırk saat düşünüp bi cümle kuruyorum ve onu yazıyorum, üstüne otuz kere de o cümleyi okuyup düzenlemeye çalışıyorum... buna rağmen yine akıl almaz (fatal error) cümleler kuruyorum. artık allahını seven fişimi çeksin. (jamiryo) beynim (404 not found) sadece 7 yıldır peşimi bırakmayan muhasebeye kodlandı. mantık sıfır... benim moral sıffır sıffır sıffır!!! bitkisel hayata girmiş bulunup, aklımın iplerini saldım. beyleyken beyle.

işe girdim şehir değiştirdim. yani istemediğim bir işte çalışıyor ve istemediğim bir şehirde yaşıyorum. bi insan daha niye yaşar ki. çok şükür sağlığım yerinde ama ruh sağlığım için aynı şeyi söyleyemem sözlük.

bildiğin yüzüm gülmüyor 2 haftadır kahkaha attığımı hatırlamıyorum aksine her an regl modundaymışcasına duygusal, ağlamaklı, agresifim. otobüs şoförünü gırtlaklayabilir, çöpte yemek arayan kediyi görünce ağlayabilecek bi moda girebilirim. bankaya borç ödemek için gelen yaşlı dedeleri nineleri hiç saymıyorum bile. anıra anıra ağlama sebebimdir onlar.

çok mutsuzum lan. çok. çok depresifim. çok yalnızım. gel bi çay içek diyecek arkadaşım bile yok şu şehirde. hoş, ankara'da da yoktu. belki de hiç arkadaşım olmadı benim.

şiirlere düştüm, soyutlandım iyice. filmlerin içinde arar oldum hiç gelmeyecek olan sevgiliyi. ya da hayalimdeki sevgiliye giydirdim etrafımdaki bedenleri.(dur bu laf iyi oldu ben bunu twitter'a yazayım) *
öyle işte bi gün ölürsem kendime değil, arkamdan ağlayacak üç beş kişiye üzülürüm. ama bu hayatta da hep ben üzülürüm sözlük.
depresyon benim karakterime, ruhuma işlemiş amk. Her türlü yenilmeye, hayata karşı ezilmeye, bunalmaya eğimli biriyim. Ergen miyim neyim amk? Kendime kızıyorum ama ergenler havalı görünmek için yer bi bok ama ben baldırlarına kadar bataklığa batmış, sessiz çığlıklar atan biriyim. Neyse sözlük zaten sigaram bitti. Bulaşık makinasının üstünde buldum bir tane içimde 5-6 sn. tuta tuta içtim boğazıma ağrı girdi. Ben zıbarıp yatayım belki olur da uyku beni bataklıktan çeker kurtarır. Ne dersin?
çok afedersiniz ama varoluş çabanızı skeyim. gece gece ağzımı bozdum yine. twitter da sanal kimlik yaratıp orada yeniden doğmaya, varolmaya çalışanlara sözüm. adam normalde iki cümleyi biraraya getiremez, tweetlere bakıyorum herifteki özgüvenle evrenin öteki ucuna 2 kere gider gelirsin. kız sinirleniyor, karşısındakine tepki vermek yerine twitter dan laf sokuyor, kin kusuyor. ulan bu ne tür bir iletişim şekli? ben de aynı jenerasyondanım ben mi çok geri kaldım? neyin tribindesinizn olum siz? twitter filozoflarına ne demeli? bir kere felsefe düşünme sanatıdır. aklına gelen fikirleri insanlara sunup beklenti içine girmek de neyin nesi? herkes kendi çapında fenomen olmanın derdinde. neyi ıspatlamanın derdi bu hiç anlamıyorum. aklımda birkaç bir şey daha vardı onları da yazarım bir ara artık.
ne kalmayı bilebildim ne gitmeyi , çünkü ben istemedim hiç gitmeyi .

gitmicem lan , seviyorum . otur kız şuraya dicem , susup şu filmi izlicez ondan sonra herşey dicem , ona mahal bırakmıcam . film

bitince de gitmicem .filmde indiriyorum şuan zaten .

düzelicek , düzelmek zorunda herşey başka sansım , şansı , şansımız yok . gerekirse ben düzelicem o da düzelicek , herşey düzelicek .

olmazsan olmam lan . valla çok zor . düşünüyorum yok yani . pes etmek yok , yarın dünyanın son günüymüş gibi çabalıycam . az biraz

gerginlikler oldu aramızda son zaman , uyumuştu az önce gördüm girmiş okumuş , yetişemedim , sen iyi birisin demek isterdim . hey

diyebildim ama uyumuş işte hemen, 3. ekstradaydım o vakit başka da şeyapadım . ama kötü davranılmayı haketmiyo . tammam bazı konularda

uyuşmasakta bariz bi şekilde kötü davranılmayı haketmiyo iyi biri ve beni çok düşünüyo , daha mumla arasam bulamam yani kısacası yarın

napıp edip kalıcı bir çözüme ulaşmam lazım . önce yumuşatmam lazım konuşabilmek için onu düşüneyim bari nasıl yapıcam , iyi konuşayım

görüşene kadar iyi davranayım ki soğuk olmasın o da dıştan olsa bile içinde soğukluk hissetmesin . ama önce tabi bu akşam sergilediğim moron imajını bi yıkmam lazım harbiden ne garipti he o hareketler falan ıslık şarkı stres altında mala bağladım resmen . neyse çok heyecanladım lan inş. bu

kez kesin olacak bu iş hadi hayırlısı .

e.v'a kişisel not : lan lavuk mumla arasan öyle güzel ve sevdiğini düşünen bi kız bulamazsın .
ciddi ciddi her maçtan sonra birbirine söven tipleri kıskanıyorum. hala var mıdır onlardan? keşke kahve önünden geçip maç görünce mutlu olan kişi olabilsem.
izmir gibi bir güzellikte yaşamama rağmen ben edremitte yaşamak istiyorum oralarda bir yerde. ne gerekirse de yapacağım bunun için.
güncel Önemli Başlıklar