bugün

tamam yakışıyorsunuz aslında yağlarını alırsan biraz ahaha neyse öhöm. hani benim sayemde yine birliktesiniz tebrik alayım bebeklerim. işte çalışmalarım amacına ulaştı mutlu bir yuvayı yıkılmaktan kurtardım yüz puan bana birde kendim aşkı bulsam ya.
annemi çok seviyorum. öyle çok ki içim eriyor sevgiden.
evde, odamda başkalarına anlatır gibi yapıp ama aslında kendi kendime konuşup kendimle dertleşiyorum. tavsiye ederim, iyi geliyor.
son 10 günde girdiğim hem siyasi hem sosyo belli başlı entry ler var. özel mesajla tebrik eden ' çok güzel yazmışsın ' diyenler oluyor. yavaş yavaş olumlu çok sayıda tepki alıyorum artık. kendimi 'sözlüğün yükselen değeri tovbekar hacker' gibi görmüyor değilim. bu ego değil de, eskisine göre bu kadar fazla olumlu tepki almak ister istemez birşeyler düşünmeye itiyor beyni. (#21977126) şu entry mdeki ile paralel olduğumu düşünüyorum. çünkü daha mantıklı konular için daha mantıklı şeyler yazıp olumlu tepkiler almam, bu entry mi bana karşı doğrular cinsten.
beynim bana oyunlar oynuyor bunun farkındayım kafamın içinde ters giden bir şeyler var.
zamanla düzelmiyor dahada yoğunlaşıyor derinleşiyor.
sudokuda level atlamak gibi. gün geçtikçe derine batıyorum.
artık muhabbet etmek sevgi aşk iş para gibi dünyavi şeyler ilgimi çekmiyor.
neden varız. neden çalışmalıyım aç kalsam ne olur. başkaları beni yargılasa ne olur. ölsem ne olur
evlenmesem ne olur annem ölse ne ölür ve her soruya en mantıklı cevabı bulmak zorundaymışım gibi.
düşünmediğim seçenek yol kalmayana kadar her yoldan geçiyorum.
sevdiklerimi binlerce kez öldürdüm kafamda başangıçlarda ağladım zırladım isyan ettim düşüncelerim de.
ve sonuna geldiğim de artık tepkisizdim yaşamla ölümün bir farkı yoktu hissetmiyordum.
ne acı ne şevkat ne merhamet ne merak ne korku hepsi birer birer terkettiler.
ben gerçekleşmeden önce en kötü senaryoları yazıp çiziyorum beynimde yaşıyor acısını çekiyorum
ve yeterince tekrar ettiğimde artık en kötüleri bile bana etki edemediğinde çözmüş oluyorum sorunu.
ama herkes mi böyle yoksa bende gerçekten bir yanlış mı var bilmiyorum.
kaç kere kıyamet koptu kaç kere öldürdüm tanıdığım insanları en manyak işkelere maruz bıraktım kendimi.
aslına bakarsanız bu beni gerçek dünya da gerçekten ama gerçekten güçlü biri kılıyor yada aldırmaz.
o kadar derine indim o kadar kötüleriyle karşılaştım ki zihnim de yıkılmam gereken şeylere
neden yıkılmadığımı sorgulamaya başlıyorum bu sefer.
sorgulama işinde çığır açtım. durdurmak istiyorum oyalanmak istiyorum düşünmemek istiyorum ihtimalleri.
kitap okuyorum ama bir anda kendimi yine bir şeyleri sorgularken buluyorum.
etrafımdaki insanlar ne olduğunu bile anlamıyorlar
bir seye sinirlenmem gerek mesela normal davranış biçimi bu olmalı
ama anında bir mekanizma işe koyuluyor çok daha kötüsünü yaşatıyor bana
ve ben o an gerçek dünyada başıma gelen şeye normalde vermem gereken tepkiyi veremiyorum. gülebiliyorumda.
bu daha çok korkutuyor etrafımdakileri neden ağlamıyorsun neden kızmıyorsun neden duygusuzsun neden böyle
sonra bunları soruyorum kendime gerekli mi ardı arkası kesilmiyor
düşüncelerim normal bir hayat sürdürmeme izin vermiyor.
uludağ sözlükten başka hiçbirşeyim yok şuan. bi de müzik tabi ki.

http://galeri8.uludagsozl...nin-itiraflari_533723.jpg
Ulan birakicam birakamiyorum çok boktan bi durum.
3. sınıf üniversite öğrencisiyim, ama tip olarak sanırım küçük gösteriyorum. sakal desen yeni yeni çıkar oldu. şuan var ama kesince ufacık oluyorum. saçlar düz, yüz ufak boy 1.70 e bi de sakal yokken tam liseli.. arkadaş kimse 20 olduğuma inanmıyor. geçen arkadaşlar çağırdı bara gireceğim (içmek için değil) adam kimlik sordu. 18 den küçük sandı. iddaa bayiine giderken kimlikle gidiyorum hep. reelde ya da sözlükte beni gören de hep '18 gibisin la' diyor. arkadaş 21 yaşına gircem ne 18 i. seneye üniversiteden mezun olcam hala liseli geyiği dönüyor. okulda kantinde otururken arkadaş, diğer biriyle tanıştırıyor beni. diyor 'bu da bizim kantince melahat ablanın oğlu, fen lisesinde okuyor annesini görmeye gelmiş' karşıdaki de inanıyor. deli olacam lan lakabım '95 li' olmuş. seneye mezun olacam iş arayacam ama tip olarak hala 19 göstercez.
çok fena üşütmüşüm dün işe gitmedim, az önce duş aldım sabah işe gideceğim ama hala ayaktayım, yarın hem uykusuz hem de hasta bir şekilde çalışacağım.
bihtim bu canimdan bezdim olem dedim olemedim.
itiraf ediyorum ben burada yeniyim.
hayatimda hic waffle yemedim. starbucks'a gitmedim. burger king ve mc donaldsa 1-2 kere gitmisligim var ama. ozsut, mado gibi mekanlara da hic gitmedim bu arada. parasindan degil, buradaki adamlar bana cok itici geliyor. param var giderim havasinda bircogu. uzaktan bakinca 'su ortama bak amk, hepside kolpa' diyip geciyorum.
Ise gitmek istemiyorum. Okumak istiyorum.
sözlük yazarlarının aşk meşk maceralarından sıkıldım sözlük.
hiç adrenalin, aksiyon yok efendim.

mesela geçenlerde bir travesti beni sokağın başına kadar takip etti sözlük.
çok korktum bana tecavüz edecek diye.
ancak daha sonra balkondan baktığımda fark ettim, travesti değil kadınmış lan!
çok pişman oldum sözlük.
oysaki tanışmış olsaydım, ağda yapar-kaş alır-dedikodu yapardık.
Hay allah mousenin pilleri bitti. Alalı daha yarım ay oluyor. Anlamadım bu işten.
merak etmediğiniz bir konu üzerine yüksek lisans yapmak angaryadır.siz siz olun konunuzu kendiniz belirleyin.
ben ayakta uyuyorum galiba sevgili sözlük.

malum, son birkaç günün favori konusu paradise05 (messenger 8.1 den kalma) in kemcuk agizli tarafından aldatılması olayıydı. gündüz iş gece aş derken sözlüğe çok fazla zaman ayıramamamdan dolayı olaydan istatistiklere girmesi hasebiyle haberdar olabildim. okudum okudum üzüldüm paradise05 in yazısını.

ta ki taytszkral ın entrysini okuyana kadar (#22040849).
o an itibariyle sövmeye başladım. şayet doğruysa, ki bana doğru gibi geliyor, paradise05 e izninizle 2 çift lafım var:

"ulan bunu nasıl düşündün, nasıl organize ettin, nasıl bekledin haftalarca da yazdın o senaryo yu. senin sabrına oturayım ben. tek entry ile selebriti oluverdin. bir closer olamasa da, unfaithful u yaşattın bize."

demem o ki insanlar azimli azizim, hevesli, hırslı sevgili sözlük. hedefe ulaşmak için ilmek ilmek örüyorlar zamanı. fakat ben kırk yıl düşünsem akıl edemem böyle şeyleri, hadi ettim, 3-4 hafta uzun gelir, "sikerim" derim, bekleyemem hacı.

kadın, sen tut 3 hafta sözlükte yalandan sevgilicilik oyna, sonra sevgilim beni aldattı diye entry gir. selebriti ol. ha bir de romantizmin doruklarını samsunda yaşama olayı var, oraya hiç girmiyorum. hayalgücüne bak amk.

ayrıca aldatılma olayı ne prim yaptı arkadaş? ulan beni de eski sevgilim aldatmıştı, gerçi ben ayrıldıktan sonra öğrendim ama neticede aldatmıştı. hem de bunlarınki gibi basic bir aldatma değil. kızlı erkekli aldatmış orospu. meğer en az benle sevişiyormuş kahpe. o derece yani.
o zaman biz napaydık, öle miydik paradise05?
yine ağzımı bozdum.

edit: az koydum.
And a poet's gut reaction is to search his very soul,
So much damn confusion before my eyes, 
But nothing seems to phase me and this one still survives. 
Well, I just want to walk right out of this world, 
'Cause everybody has a poison heart.
Artık benim değilsin gibi dedi adam ,baktı kadın adama ve tek bir kelime çıktı titreyen dudaklarından "haklısın" ne kadar acı bir kelime.. adam elini tuttu kadının soguktu bu minik eller, avuçları içinde kaybolan minik ellere baktı o parmakları öptü seni seviyorum dedi adam. Kadın ise biliyorum dedi biliyorum sonra kalktı ve yürüdü kafasındaki tek şey bu hiçbir şeyi değiştirmeye yetmiyor.

kadın hiç hak etmedi o adamı, başkalarına da hak olamadı...
SGK ya kayıt yenilemek için geçmiş yıllara dönük Transkript istediler ne yani GANO 3.00 ın üstündeyse prostat ameliyatını yüzde 50 indirimlemi yapacaksınız ?
Sabah uyandıgımda sol gözüm yumruk yemiş kadar şişti, allahtan buz muz derken kimse farketmedi, şok oldum cidden. Yine mi enfeksiyon...
çok onurlu biriyimdir, burnum düşse almam. bir gün çok acıktım böyle hayatımda ilk defa elim ayağım kesildi karşıma çiğ et koysalar yerim o derece acıkmışım, gözüm dönmüş sabrım yok.

girdim büfeye döner ekmek söyledim. geldi ısırdım. içinden böcek çıktı. önce sağıma baktım sonra soluma. baktım ki kimse görmüyor, böceği elimle aldım ekmeğin içinden pantolonuma silip döneri yedim.

(bkz: açlık insana neler yaptırır)
eski günleri en iyi kokular hatırlatır.
çekirdek çitleyenlerden nefret ediyorum. her yeri kabuk yapıyorlar.
ben bile kendimi sadece arkadaş olarak seviyorum.