bugün

sözlük şuan çok yakın bir akrabamız misafirliğe geldi kendisi emniyet amiri ve çay vermek istemiyorum konuyu gezi olaylarına getirmiyim diye herkes gözümün içine bakıyor nefret ediyorum.
Uludağ Üniversitesi itiraf ediyor sayfasından nefret ediyorum.
gamzeli insanlar güldüğünde dilimi gamzesine sokmak istiyorum.

kabul ediyorum sapıkça. eyvallah tamam psikopatça. yok lan iğrenç değil. sensin obsesif.
kimsenin nick altıma bişey yazmamasına içerleniyorum.
"eksik bir şey mi var hayatımda?
gözlerim neden sık sık dalıyor?
eksik bir şey mi var hayatımda?
gökyüzü bazen ciğerime doluyor." * *
iyiydim aslında, iyileşmiştim. ama sebebini bilmediğim sıkıntılar doluyor içime, anlamlandıramıyorum. çabuk sıkılıyorum, hemen bunalıyorum, değişiklik istiyorum ama değişikliklerden de nefret ediyorum. tamamlanmamış bir şeyler var içimde, ne olduğunu bir türlü çözemiyorum.
itiraf ediyorum internette okey oynarken iki kere okey attım sohbettekiler birbirine girdi.Görmezlikten gelip sıvıştım masadan:)
bugün sözlükte matilde ve ms knowingmuch nickli yazarların canını sıktım bilerek ve isteyerek. pişman değilim. hiç suçları yokken bir de üstüne üstlük nick altı girip karaladım. pişman değilim ama içimde inanılmaz bir öfke var. onlara karşı değil ama. ve aynı zamanda onlara da karşı. fokuslayamadım öfkemi.
dinmedi.

pişmanım amk.
sabahtan beri bi oyun indiryodum. alçak norton virüslü diye sildi caanım oyunu. lan bari iki dakka bakmama müsade edeydin.

edit: bunun bi itiraf olmadığının farkındayım. acımı paylaşayım dedim. geçen gün de nickinde fillli milli bi şeyler olan bi yazarımız nişanlanıyom yazdıydı. nişanlanmaya gelince vuhhuu ben acımı paylaşınca ouvvvv.

bi daha indiriyom oyunu nortonu da sildim. oh olsun.
itiraf ediyorum bugün acayip sıkıldım ya.
ben galiba seni özledim. Yüzüne dokunmasam da sarılmasam da özledim allahsız.
teyzemin orospu gibi gülmesi beni rahatsız ediyor. azıcık oturaklı ol be kadın 50 yaşındasın. hay amk, ergen ruhlu koca koca kadınların nesli tükensin artık.
Yalnizligimi çok seviyorum. Ancak keske ben yanindayim, seninleyim lafini dıyabilseydim diyorum kendime. Koca adam, der mi bunlari? Ben diyorum. Keske daha duyarli insanlar olsa etrafimda. Güvenmek istiyorum, güvenmeye korkutanlar sağolsun.
öğrencilerimi özledim.
dün, ölümünün 51. gününde ilk kez mezarını gördüm dedem. hala öldüğüne inanamıyorum ya cidden, o anlamsız. ve hala düşünmeyi reddediyorum ölümün hakkında. ket vuruyorum duygularıma, düşüncelerime. sanki yine gittin istanbul' dan yurt dışına ya da şehir dışına ne bileyim. gün geçtikçe daha zor olacak galiba sana olan özleme katlanmam. her şeye alışılacak da ölüme ve hissettirdiklerine alışamayacak insan.
Yaşamaya değmeyecek kadar boğucu bu hayat. Çok bunaltıyor insanı. derdi, tasası, kederi, hüznü hiç bitmiyor. Bazen ara veriyor hayat seni yormaya. Başladı mı da ardı arkası kesilmiyor, darmadagin ediyor, yıkıyor insanı. Ya insan olmak çok zor bu hayatta ya da insan kalmak. En zoru da hayatta kalmak.
yazar olduğumdan beri tek takıldım koca sözlükte. neden bu kadar asosyalim ben ?
itiraf ediyorum sözlük bugün sağnak yağmurda bile gezmeye çıktım içim sıkıldı bazen o kadar yalnız hissediyorum ki.
bu sadece sevgili yada arkadaş olarakta değil düşünce açımla da alakalı onda bile yalnızım. neyse takalım kulaklıkları yürüyeyim ancak o zaman geçiyor bende ki bu yalnızlık hissi.
evet yalnızım.

aylardır sabah kalkmak için akşamdan saati kurmadım... sabah erken kalkmak için bir nedenim yok. bir kişi de arayıp sormuyor ki bu herif yaşıyomu diye. ölsem bir hafta sonra kokuma gelirler. kapıyı falan kırarlar, eve girip cesedimi bulurlar. o derece...
bir zamanlar arkasından ağladığım kızların arkasından götüne bakıyorum.
çocukluğumda yıllarca batman'in meşhur yarasa ambleminin ortasındaki koskoca yarasayı
farketmek yerine, iğrenç sarı dişli bir ağız sanmak gibi yanlış yollarda dolaştım.
geçenlerde izmir'den seferihisar'a doğru giderken yolda trafik kazasına denk geldim. araç, yolda giderken kontrol hakimiyeti kaybedilip takla atmış. içindeki 3 yolcu da yaralı olarak kurtulmuştu. yanından geçerken de fotoğraf çektim:
görsel

ilerlemeye devam ederken yerde kurban etleri gördüm. tam bir film karesi gibiydi. belli ki kurban bayramından dönüş sırasında yaşanan trafik kazası. hatta haber yapacaksan bile kurban bayramını al kadraja sonra koy haberi..

arabadakiler ise verilmiş sadakası varmış kurban eti korumuş gibi cümleler ettiler. Yutkundum ve olayı uzatmak istemedim. Ulen kurban eti mi emniyet kemeri mi belli değil.
misafirimiz var yatiya,buzluktan kestigimiz ilk kurbanin etini çıkardım. sabah kendi ellerimle yeni aldığım sac tavanda bol biberli domatesli güzel bir dava yapacam inşallah.
dostluk ,akrabalık dünyadaki en güzel şeyden daha güzel . Mevlam kimseyi yalnızlıkla imtihan etmesin zira bu durum sadece o'na mahsus. iyi bayramlar.
akıl sağlığımı yitiriyorum.
farkındayım
ama güvenmiyorum.
Sanırım aşık oldum yakın arkadaşıma yanlış olduğunu bilmeme rağmen geçer gider die düşünüp bastırırken bu duygularımla bas edemez oldum asla bunu ona soyliyemem olumsuz cevap almayi ve arkadaşımı kaybetmeyi göze alamam zamanla geçmesini bekliycem sanırım .
cok uzun itiraflari hiç okumuyorum.
güncel Önemli Başlıklar