entry'ler (71)

zengin sözlük ile ilgili her entry nin eksilenmesi

Fikirlere kurşun işlemez. Sözlük sözlüktür. Ortada emeğin olduğu her şeye saygım var.

zengin sözlük e baksana

Sözlük yazarları çekmiş, buna rağmen amatörlükten uzak olmuş. buna cesaret edilmesi bile önemli şey. Kanım ısınıyor bu sözlüğe.

12 moderatörün istifa edip kurduğu sözlük

bu ne biçim iş ya böyle pr çalışması görmedim ben,Bugün akşam üzeri metrobüsteyken billboard'larda görünce çok şaşırdım. Adamlar nerden buluyor bu kadar parayı arkalarında kim var bilmiyorum. Bildiğim bir şey varsa sağlam bir giriş yaptıkları. Reklamları görünce direkt olarak buraya geldim, ekşide ve burda da gündeme oturmuş durumda. Ulu sen nelere kadirsin?

zengin sözlük

Ekşi sözlükten belli sebeplerle ayrılan moderatörlerin yer aldığını öğrendiğim oluşum. Bugün akşam üzeri metrobüsteyken billboard'larda reklamlarına denk gelip şaşırdığım sözlük.

Sözlükte metaya önem veren, maddiyatı önemseyen bir şeye rastlamadım işin ilginci zenginliğiyle övünmeyip, bilginin en büyük zenginlik olduğunu iddia edip de yüksek meblalarda reklamlar vermesine şaşırdım. Arkasında ekşi moderatörleri var tamam anladık fakat bu kaynağı nereden buluyor, arkalarında kim var? Kim lan bu erol egemen?

zengin sözlük

Son zamanda yazarlığım olan birkaç sözlükte gezinirken tesadüf ettiğim sözlük. 7 yıldır en bilindik yerlerde yazarım ve dikkatimi ne çekti biliyor musunuz? Bu sözlük muadili sözlüklerden şu yönüyle ayrılıyor: "yazarlarına değer veren sözlük".

Yazarlar Sözlükleri var eden bulunmaz nimetlerdendir. Yolları bahtları açık olsun. Zengin sözlüğün arayüzü basit olan sitesi aşağıda efendim umarım çizgilerini bozmazlar.

http://zenginsozluk.com

delisi olmayan köy

hiç yaşanılmaz ve dayanılmaz olan köydür.

paragraf çözerken karşılaşılan güzel metinler

paragrafı bırakıp paragrafın ait olduğu kitabı okuyası geliyor insanın.

kadınlar duymasın

kadınlar duymasın, kelime olarak aslında kadınların duymaması gereken şeklinde yorumlanabilir ama aslında kadınların duyması gerekenleri ifade eder. bilakis kadınlar duymasın dediğinizde kadınlarda daha da duyma isteği uyanır ve kadınlara hitap edildiği belli olur. ayrıca kadınlar duymasın adında güncel ve doğru bilgilere yer veren blog da mevcuttur. güncel kadın sitesinde dekorasyon fikirleri, cilt bakımı, güzellik, bitkisel tedavi yöntemleri, diyet yöntemleri, anne ve çocuk, moda, giyim, sağlık gibi konulara yer verilmektedir.

dekorasyon konusunda bilmedikleriniz, ev dekorasyonuna dair ipuçları, dekorasyon fikirleri, cilt bakımına dair aklınıza gelebilecek merak edilen her şey, anne ve çocuk bakımında bilinmeyenler ve mutlaka öğrenilmesi gereken konular, diyet yaparken dikkat edilmesi gerekenler, giyim kombinleri, kıyafet seçiminde dikkat edilmesi gerekenler gibi birçok konuya ulaşabileceğiniz site kullanılabilir arayüzü ile faydalı bilgilere yer vermektedir.

http://www.kadinlarduymasin.net

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum internette okey oynarken iki kere okey attım sohbettekiler birbirine girdi.Görmezlikten gelip sıvıştım masadan:)

açlık

knut hamsun'nun bu sıralar okuduğum ve açlığın her zerresini ayrıntılarına kadar anlatan,ruhsal çözümlemesi yüksek okunası bir kitap.

aknetrent

kullanalı bir ay olmasına rağmen etkisini gösteren yan etkisi yüksek kurutucu etkisi yüksek bir ilaç.Dudaklarınızda bu kuruluğu çok fazla hissedeceksiniz.Bünyenize bağlı yan etkileri bazı kişilerde eklem ağrılarıda yapabiliyor.

damak yemek tarifleri

2012 yılında kurulmuş ve yemek sitelerine alternatif olarak farklı bir konsept üzerinde insanlara tarif sunmaya çalışan, facebook sayfası şu anda 11 bin olup, twitterda da bin takipçisi bulunuyor. Bu bile kısa sürede ne kadar sevildiğini gösteriyor. Bizleri siteye girince göze hitap eden bir tema karşılıyor.

Ev hanımları, öğrenciler ve bekarlara yönelik olarak tarifler içeriyor. Yemek tarifleri alanında güncelliğini koruyan yemek blogu.

Birbirinden lezzetli tarifler denenmiş, resimli ve kategorilendirilmiş olarak kullanıcıya sunuluyor. Ayrıca çikolata topları, çakallı menemeni en çok ilgi gören tarifler.

http://www.damakyemektarifleri.com

sözlük yazarlarının sahip oldukları en değerli şey

kalemleri

1 kasım 2013 galatasaray torku konyaspor maçı

merakla beklenen maçtır

üniversiteye yeni başlayacaklara tavsiyeler

kızlara öneri; saçlarınızı kızıla boyatmayın, aksi hâlde çömez diye fişlenirsiniz (bkz: üniversiteye geçtim kızılı)

türkçe yi yanlış kullanmak

geçmişinin görkemini bilmeyip, geleceğini de günümüzdeki bu bozulmaya maruz bırakmak

aile bireylerinden gelen komik sms ler

Cevap versene lan telefonuna

ahmet haşim

türk edebiyatının yapı taşlarındandır, türk edebiyatının temellerini ağır ağır atmış üstattır.

trip atan erkek

sevimlilik için yapıyorsa mevzu yoktur, ancak alışkanlık haline getirip kızdan çok trip atıyorsa cinsiyet değiştirmelidir.

itü roman

merakla beklenilen romandır.