bugün

benden dokuz yas büyük kuzenim benden yirmi iki yas büyük psikologumla ask ya da daha farkli seyler yasiyo ve bu durumdan gercekten rahatsizim. adamin psikolog olmasi sağlikli bi insan olduğunu göstermez bunu anlatamiyorum. o adamla evlenirse gercekten bi sabah uyandiğinda yaninda olmayacak üc ay sonra bi bahaneyle geri dönecek yine. cok uzuluyorum sözlük. bir aydir sözlüğe girmiyorum yazip rahatlamak icin girdim cok rahatsizim öyle böyle değil acayip rahatsizim. bunlar evlenirse ağlarim sözlük.
''Parfümün çok güzelmiş, markası ne?'' dedin demesine ama ben ''he o mu? Açık parfüm o ya v2 kodlu'' diyemedim ya la. Diyemem la zaten. işte öyle bir şey.
Bir elimde yashica Mat 124 G, diğere elimde ilford FP4 125 asa.
12 pozum var. Çıkıp Bursa'da fotoğraf çekmek istiyorum.
çok gamsızsın diyorlar bir bilseler nasıl acı çekiyorum.
öncelikle abimle aramdaki ilişkiyi anlatayım. aramızda 2buçuk yaş var. Küçüklükten beri sürekli kavga ederiz o beni döver ben onu babama şikayet ederim. hiçbir zaman benimle bir şeyini paylaşmamıştır. Sadece beraber yaramazlık yaptığımız zaman eğlenirdik. Şimdi büyüdük o adam oldu ben de alakasız bir kardeş. Hala çok kopuğuz. Oyun ve müzikten başka oturup muhabbet etmişliğimiz yoktur. onun beni kollamışlığı, akıl vermişliği, gelip bir sarılmışlığı yoktur. 18 senedir...

ve ben onun arkadaşıyla çıkıyorum. çok tereddüt ettim ''nasıl olacak yanlış olmaz mı?'' diye sormadığım insan kalmadı. içimden geldiği gibi davrandım. ama söylemek istedim. bilsin, başkasından duymasın dedim. ama yemedi sözlük... ilişkimiz böyleyken nasıl söylenirdi ki böyle bir şey? nasıl tepki verirdi yıllardır beni koruyup kollamamış ''ne halin varsa gör'' demiş bir abi? ve şimdi ufak bir tartışmada ağzımı açtırtma dedi bana. ben de inadım ya aç lan dedim. Bir açtı... Senelerdir ondan zerre duymadığım hakaretler işittim. O kadar kırıldım ki zaten ha var ha yok olan ilişkimiz bitmiştir dedim kendi kendime.

haksız mıydım sözlük? ne yapmalıydım? söylesem yine aynı tepkiyi verir miydi? halbuki geçen gece söylemek için karar almıştım. aramızdaki bütün o saf çocukluk bağı koptu artık. ilişkim biteceğinden falan değil, abimin bana ettiği sözlerden. Hayatımın en kötü günlerini yaşıyorum. içten içe hep ona bir hayranlık beslemişimdir. o yüzden bu kadar acıttı canımı. Ne yapmalıyım? Elim ayağım titriyor sözlük...
kendinle ilgili bazı durumları hayatından kesip atarak çıkartabildiğin zamanlar olur ya bazen, sanırım büyüdüğün an o an, gerçi bunu sonradan farkedersin.
bütün yaz çalışıcam üniversite sınavını kazanıcam dediysem de bi kere oturup çalışmışlığım yok.
hayatım başkalarının mutluluğunu izlemekle geçiyor sözlük.

ve merak ediyorum;

bir gün başkaları da benim mutluluğumu izleyecek mi acaba.

her nedense,

hiç sanmıyorum...
Önce telefonun anakartı yandı, şimdi windows çöktü. Allah sıralı format versin.
lahmacun, pide, şebit yağlaması istiyorum. delicesine istiyorum. ameliyatlı olmasam da isterdim ama yiyemediğim için daha çekici ulan hepsi.

not: realiteye dönüş = meyveli yoğurda talim.
hiç bir şeye ilgim kalmadı sözlük. eve giderim iyi olur falan diyordum. yok. cık. son entrimi gireli 1 ay olmuş. 1 ay!

böyle yazar mı olur sözlük?!

daha bir şeyler yazacaktım ama yine hevesim kaçtı.

görüşürüz sözlük.
HALACIM seni çok seviyorum ama beni delirtiyorsun ben daha 21 yaşındayım iyiliğimi düşündüğünü biliyorum ama beni köydeki komşu çocuğu Fatih'le baş göz etmeye çalışmana dayanamıyorum KEDiSiNi TANIMIYORUM BiLE HALA NOLii SANAAA.
askerlik yaptığım yılı hayatımın en zorlu yılı olarak kabul ediyordum ancak yanılmışım. 2013 yılı, daha ilk yarısı bitmeden beni perte Çıkardı.
ya kendimi oldurecegim ya da okulu da birakip bu sikik sehirden defolup gidecegim.
hastane de diye sevinme iyim ben, yine sana kanlanıyom
bugün benim doğum günüm la, bi kutlasanıza çoayıp ediyonuz.
bazı insanlar vardır Bir şeyi kaybedince o şey(sevgi, aşk, sadakat, bağlılık...) ona dünyanın en değerli eşyası gibi gelir.
insanın yıllardır dost kardeş bildiği kişinin bazı gereksiz ve ikiyüzlülere inanarak 5 dakika içinde satması gerçekten çok koyuyor acıtıyor.
http://www.e-haberajansi....aga-verilecek-256372.html

okuduğumdan beri kendime gelemiyorum çok kötüyüm sözlük. o minnacık bedenin kemikleri 18 yıl sonra nasıl bulundu bilmiyorum, bütün insanlığın vicdanı nasıl sızlamıyor anlamak istemiyorum. kemikleri kalmışmıdır ki. gerçi 2 günlük bir melek o. erimemiştir ki bedeni. allahdan 8 aylıktım da bu rezaleti hatırlamıyorum. ıraktan sonra birde bosnayı kaldıramazdım. bosnayla kafayı bozmuş olan ben 8 aylıktım, eriş,3 aylık, ecem 5 aylık, deniz 1 aylıktı. ulan bu bebek 2 günlük. hani 12 yaşından büyükler öldürülmüştü. hani en küçük bizdik. bu yüzden bu rezilliği hatırlamıyorduk ya. bizden daha küçükleri de ölüyormuş. bm nin karargahının altında. çok kötüyüm sözlük. 15 temmuz doğumlu arkadaşım var benim. biz fink atarken o orda mezarda. çok fenayım. çok.
sözlük yazarlarının itirafları başlığında hiçbir şey itiraf edemiyorum. biri görür, tanıdık çıkar diye korkuyorum.
3 yıl önce metalciydim ondan sonra aşık oldum oasis, beatles, coldplay dinlemeye başladım 1 aydır acı çekiyorum artık feydi tayfur dinlemeye de başladım. bir insan daha ne kadar dibe vurabilir? yaktın beni kızıl ama seviyorum ha.
Otobüs yolculuğuna yine uykusuz cıktım. Seviyorum bu durumu, hiçbir şey hissetmeden ilerliyorsun. Kimseyi takmıyorsun (çocuk ağlamasını bile).
itiraf ediyorum kıskancım, depresifim. çekingen, ruhsuz, özgüvensiz ve galiba asla mutlu olamayacak bi insanım.sözlükte pskolog varsa bana beleşten yardım etmesini isteyebilecek kadar da cimriyim.
sigarayı bırakıyorum. camel softuma veda ediyorum. ama gerekli olan buydu. değişiyorum ama değiştiğime inandıramıyorum. somut kanıtlarla gitmem gerek sanırım karşısına.
hani ağlayarak geçiyordu lan? 2 saattir aralıksız ağlıyorum hiç bir şeyin geçtiği yok gram ilerleme bile yok.