bugün

uykum o kadar hafif ki kardeşimin biraz hızlı aldığı nefes sesine bile uyanıyorum. keşke uykuyu çok seven biri olarak uykum daha ağır olsaydı.
sahiplendirmem gereken 3 yavru kedi var ama kimse ilgilenmiyor malesef
bir gün sözlük nickimi sosyal hayattan yakın bir arkadaşım öğrenir ve benim için çok özel olan entrylerimi okur diye bu başlıktaki entrylerin yarısını sildim sözlük. halbuki buraya bir şeyler yazıp huzur bulmaya gelmiştim.
eğer biri beni durdurmazsa gidip biraz sonra saçlarımı boyatabilirim hatta kısa olan saçlarımı daha çok kestirebilirim,ah sınavlar da bitince insan boşluktan neler yapacağını şaşıyor sözlük.
ömrümüzden 1 gün daha eksildi ve insanlık her zaman olduğu gibi canının acıdığı yerden insan olmayı öğrendi.
"senin semtin yakinlarindayim, tam olarak nerde oturuyodun, biseyler icelim bro" diye bir mesaj aldim arkadasimdan. itinayla gormemezlikten geliyorum ve aksama bi bahane uydurup cool bir mesaj atacagim.
misafirle ugrasacak halimin olmadigi gunlerden birindeyim.
(bkz: misafir go home)
öyle üzgünüm,
öyle üzgünüm ki şuanda zamanı geri alabilsem keşke. hem üzgünüm hem üzüyorum hem de üzdüğüm için bir daha üzülüyorum. ben üzgünüm. her şey için.
ilerde bir gün ülkenin başına gelirsem, bu cahil halkımı bir de ben sömüreceğim sözlük. böyle daha zevkli olacak.
kendimi ifade edemeyecek kadar güçsüz hissediyorum. tam savunmaya kalkacakken boşver diyorum zaten sadece işine geleni anlayacak, konuştuğuna değmez. bu yüzden hep iç dünyamda sorguluyorum herşeyi. dışarıdan görünenden çok farklı iç dünyam, kimse aslımın farkında değil.

bu içe kapanıklılıkla 3 5 yıla kalmaz ciddi psikolojik sorunlar yaşamaktan çok korkuyorum sözlük. ama hazin sonum bu.
uyku uyumak fiilini unutmuş olduğumu farkettim. uyuyamıyorum değil uyku uyumak nasıl bir şey?
canım simit istedi lan.
beni aldatan sevgilimi çok sevdiğim için affettim.
anneannemın evınde Dar Geldi Sana Ankara, Şazıye de gaçmış osmana dıye saatlerdır bağırıyordum sözlük annem de ne o öyle falan dıyordu geldık eve açtım dınlıyoruz tövbeler olsun ben bu hallere düşecek adam mıydım la.*
bir türlü şu angaralıların kafasını yakalayamadım. bir türlü hayatı tespih yapıp sallıyamadım. hep bir aksilik çıktı.
az evel dışarıdayken, sokaktan geçen 35 yaşlarındaki minimal kadın, bir çok genç hatundan daha güzel ve çekici itiraf ediyorum. yanımda başka birileri olmayaydı ne güzelsiniz yaa diyecektim. bir de ne güzel giyinmiş ya. ne kadınlar var arkadaş ya, gençler de iş yok.
sağlık haricinde hiçbirşeyim yolunda gitmiyor sözlük.

Bunu burada ifşa etmek istiyorum evet gitmiyor.
hüzünlü müzikler ile vuruyorum rakının dibine, yakıyorum bir sigara daha.
Hele ki çevremden " ulan senin gibi yakışıklı olsam neler yapmam. " gibsinden gaza getirici cümleler kullanarak daha da psikolojimin alt üst olmasını körüklemektedirler.

24 yaşında üniversite mezunu,kültürlü kendini bilen bir insanın ne kız arkadaşı ne de adam akıllı bir işi olmaz mı yahu!!!

Gerçi daha yeni mezun olduk sayılır da, kız konusunda da arayışta olmadım hiçbir zaman da.
Amannnn neyseeeee uzatmak ıstemıyorum...
iş yerindeki çoğu insana gıcık oluyorum.
kara murat benim.
yalnizlik cok koyuyor. kendime aciyorum. dun gece mezuniyet balomuz vardi. neredeyse herkes cift olarak gelmisti. onlari gordukce kendim icin uzuldum sozluk. dans ederlerken aci bir gulumseme olustugunu hissettim yuzumde. hic mi sans olmazdi ki. herkes yari yolda birakiyor beni. artik is hayatina atilacagim. muhtemelen is arkadaslarim da koca gobekli pos biyikli kel amcalar olur. kedileriyle pislik icinde yasayan teyzelerden olacagim gunleri gorur gibiyim.
10. sınıftayken tarih dersinde dinozorlardan bahsederken canavarlar demiştim. hoca, ''canavarlar ne lan'' dediğinde iki elim yüzüme gitmişti.
çok yoruldum kimseye anlatamıyorum ama çok yorgunum.
ağustos ayına kadar bütünleme sınavlarım var stajlardan. nefret ediyorum ders çalışmaktan ve bu sıcakta hiç bişe yetmiyomuş gibi ders çalışmak zorundayım. dua edin millet geçsem süper olcak. bi de anlamıyorum zaten sokak düğünü yapıyosun iki insan bir kere evleniyo bunu sokakta kutluyosun eyvallah bi lafım yok kimse sorun etmemişse; ama arkadaş neden gidip de 'hatasız kul olmaz.' parçasını çalıosunuz. ben sinir olurum gelin olsam. subluminal mesaj resmen.
Bir an hayat beni neden yoruyorsun demek istedim serdar ortaç'dan alıntı yaparaktan.
Biriyle tanışayım hayatım değişsin istiyorum sözlük.
her şeyi erteliyorum, bu huyumdan nefret ediyorum az önce şeyoldu, dedim araştırayım neymiş bu erteleme hastalığı bayağı bir şeyler çıktı internette ama ben ne yaptım, hoff kim okuyacak lan şimdi bunları sonra okurum diyerek kendi kendime ironik anlar geçirdim.

neyse itiraf bu değildi oha geliyor,

uzun zamandır canım ne zaman sıkılsa çal keke çal dinliyorum. çogaşırı komik geliyor moralim ne kadar bozuk olursa açıyorum kekeyi gül gül ölüyorum. bikaç kere kendimi, başımı hafifçe eğip gözlerimi kısıp arkaya dönüp kararlı ve mağrur bir şekilde 'çal kekee çaaal' derken buldum. *