bugün

ergenlik çağımda bir dönem bryan adams dinlemiştim.
beni arkadaş olarak gören birinden hoşlanıyorum sözlük.nolur bana dur de.
ben onu arkadaşım olarak görüyorum.
safım. salak dahi olabilirim.

ayrıntı vermek istemiyorum. beni böyle kabullenin.
Hayatımdaki en uzun çarşamba günü "25 kasım 2009" olmalı ki.hiç bitmesin ki.
Bitse bile "hiç bitmemiş ki".
Ve bu "ki" ler çarşamba günü onun yanında zamanım daraldıkça artıcak.
Küçük bi çocuk gibi olucam bi vakit sonra.
istekler masumlaşıcak.gözler yere bakıcak.
Bir kere "sarılmak" istenicek ama olmıycak.
Dokunulmaz ki ona."Kıyamam ki".
Sonra uzaklara gidilir.Dua edilir geceleri.
Aylar geçer.Gelirim bu mevsim gibi kapına "kış mevsimi".
Ellerim kar beyazı olur cansızlıktan.
Sonra düzelir tekrar karşında.
çünkü "canım" karşımda.
yine gözler yere bakar.
karşımda durduğun her saniye sebepsiz gülümsemeler bende.
Artık sormazsın "niye güldün" diye? alışırsın.
Sonra gene kıyamam.
Sevmesini bilene bunlarda fazla elbet.
Her şeyin farkındayım.
Usulca uyunur ki şimdi.
bu başlığa yazılan herşeyi okuyorum. entrylerinizi de takip ediyorum. ananızdan babanızdan iyi tanıyorum sizi anlayacağınız *
neydi o bi çocuk vardı, evde sigara içemeyip balkonda içen? adını hatırlayamadım. ilahi kaç yaşına geldin hala gizli gizli mi sigara içiyosun sen? *
bir de şey var sevgilisinden ayrılan bi çocuk, mal galiba biraz okudukça üzülsem mi gülsem mi haline bilemem.
(#5538748)
lise yıllarımda ismail yk dinlerdim.

neden olduğunu anlayamadığım bir şekilde ismail yk dinlemeye başlamıştım,aslında adamın tipinden de sesinden de hiç hoşlanmam ama gençtik,ergendik,bütün paramızı alkole yatırırdık affet beni sözlük pişmanım.
sıfır uyku, sabah ders, öğlen fotoğraf atölyesi, öğleden sonra burs başvurusu, yine ders, sonra işbaşı ve işten geceyarısı çıkış.
inanılmaz yorgundum ama senin ufacık bir parçan bile yetti beni ayakta tutmaya.
bütün gün sağ yanağındaki benini düşündüm.
ona tutundum ve kurtuldum.
senelerce herkeste de böyle mi diye dü$ünürken sinestezik olduğumu öğrendim. herkesin böyle olmaması çok tuhaf gelirken bir de bu garip $eyin bilmem kaç insanda bir olduğunu öğrenmek beni korkutmadı değil. lan nasıl herkeste olmaz bu yahu, nasıl yaa !'^+%&?
böyle içimde kalan kırılmış dökülmüş zamanlar var... her nefes alışta canımı yakan...
birisi hakkında çok pis yanıldım sözlük... ben ona kalbimin en lüks süitini bir ömür boyu ayırmışken, o çıktı kalbimin çatısından attı kendini... son baktığımda hala düşüyordu... zira biraz yüksektir kalbim yerden. çakılırsa ne mi olur? ölür.
humanist bir insan olmaktan vazgeçtim ve fasişt olmaya karar verdim. *
avusturya'da yaşıyorum. ama sözlük içinde hala türkiye'de yaşıyormuş gibi davranıyorum. özledim lan!
itiraf ediyorum. annemi çok seviyorum sözlük. duygularımı anlayışla karşıladığı için ona minnettarım. nalbantoğlu'nun ortasında beni mutluluktan ağlattığı için... eşşek kadar olmama rağmen kendi yaşına, benim yaşıma bakmadan deli gibi eğlenebildiğimiz için... ''gözümün önünde erimeni istemiyorum'' diyip, bana yalvaran gözlerle baktığı için... hakkı ödenmezmiş sözlük... ödenmezmiş... ''bir insan nasıl bu kadar anlayışlı olur lan!'' diye soruyorum kendime. cevabı bulamadım.
itiraf ediyorum 6. nesil yazarım.
ayrıca ahlak zabıtası olmak istiyorum. ne çok belden aşağı başlık var öyle aaa ayıpladım (abazaların arasına mı düştüm ne?)
itiraf ediyorum. benide aranıza almazsınız diye çok korkuyorum.
dünyanın en kararsız ve dönek insanları: ey kızlar. bu kadar mı dönek olursunuz!..
kadın olunca anlıyorsunuz kadın!
sözlük ile ilgili yaptığımız itiraflardır.
okumadan artı veremiyorum. eh işte butonundan nefret ediyorum. :O
ilk yazarların sadece zirve zamanları coşmalarına anlam veremiyorum..
ayrıca 5. nesilin sözlüğü bok ettiğini düşünüyorum.
çok salakça ama dünyada kafayı taktığım tek şey kızlar. bir türlü beceremedim. nedenini bilmiyorum çok acayipler.
kadınlardan hoşlanıyorum.

bu mudur?

budur.

5. neslin sözlüğü 1 adım ileri taşıdığını düşünüyorum.

ayrıca içime don giymedim.

yeter lan itiraf köşesi ne sevildi be arkadaş.
(bkz: zorlama başlık)

(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
otobüse totbüs yazdığımı itiraf etmeye vesiledir.
adı üstünde sözlük içi itirafdır.
örneğin bluevelve ile yattım.* *
eticin: şaka yaptık len üzerime gelmeyin.
naylon çorap fetişistliğimi göğsümü gere gere söylediğim şey.
(bkz: sözlük yazarlarının yurtiçi kargoları)