bugün

herkes anlatır ''arabaya hatun düşürdüm'' falan filan ulan ben bütün sahili girip çıkmadım yer kalmadı bir atraksiyon bile yok. bir yanlış var ama nerede bilemedim.
Eskiden bir okadar renkli bi kişilikken şimdinin En renkli asosyaliyim.
damarlı bacaklı kızları sevmiyorum. yeşil yeşil kırpık gibi. kötü.
bu saatte tuhaf tuhaf geziyorum, arkadaş her köşe başında veya her yerde bir hatıra görmek zorunda mıyım. ama görüyorum gördükçe hatırlıyorum. hatırladıkça daha çok sigarayı körüklüyorum, körükledikçe daha fazla ciğerlerim doluyor, doldukça biraz daha yaklaşıyorum ölüme. ama ölüme ne hatıralara ne sana ne saatin akrep veya yelkovanına.
bu akşam evden çıkarken kamelyada ailesiyle birlikte oturan küçük kızlardan biri ''abla bahçe kapısını kapatır mısın ?'' dedi...

hadi saçı gördün aferin, sakalı niye görmedin ?
elektrik çarptı beni daha yeni. harbi harbi de carptı yani titredim böyle güzelce.
her üniversite öğrencisi için var olan bir x değerini itiraf ediyorum şuan benim 4üncü alışım bu x'i.
benim için bir klasik haline gelen x vizesine hazırlanma periyodu başladı. gene x vizesi gene sabahlamalar artık gene olmasın lan bu sabahlar gene gibi yapıştı üzerime bu ders tamam kötüydü ama sabaha kadar ders çalıştım lan ben.
bıktım be hayattan sözlük hani bir yer vardır kimse yoktur . Telefon çekmez . Kervan geçmez o derece oralara gitmek istiyorum.
Suan otobuste arka koltukta oturan ayinin pardon amcanin burnunun uzerine ucan tekme atmak istiyorum. Arkadas adam uyanikken horluyor, o nefes alirken cikardigi ses sinirlerimi bozuyor. Yahu kes amca o burnunun icindeki killari da sen nefes aldiginda burun killarina ve kurumus sumuklerine carpan havanin cikardigi ses kimseyi kusmaya zorlamasin. Hayattan sogudum lan yarim saatte.
Bulaşık makinesinden çıkan bardakları samimi bulmuyorum sözlük, öyle sürtünmesiz falan çalkalamadan suya tutmadan içemiyorum. Böyle de gelenekçiyim.
dün aksam beni bir kez daha etkiledi, sadece o cümlesi etkiledi.
Bana 4 adet efes'in yapamadığını 2 adet tuborg yaptı şaşırdım.
artik aklima geldiginde, sadece midemi bulandiriyorsun.
son iki gündür tuhaf bir enerji var, hayır olsun. bir umursamazlık aldı başını gidiyor. umursamazlık dediğim yok yere kafamı taktıklarıma karşı. ne halleri varsa görsün tavırları. umarım böyle gider sözlükcüğüm. bir de şu okul işi olursa benden iyisi yok. o zaman başlayacak herşey.
simdi alacam bi kafa izni ama degmez... gerek yok.
Sanırım biraz canım sıkkın sözlük. Bugün şunu anladım ki istemeyene vermeyeceksin. Eğer almak kendine mal etmek istiyorsa iki kelime bile yeter. Değer vermeyen konuşulanların hiç birini hatırlamayıp yaptığı şeyde ısrar eden içinse destan yaz nafile...
Bim ile dalga falan geçiyorum ama sürekli oradaki köftelerden alıyorum hazırlanışı kolay lan sözlük.
itiraf ediyorum tam avuç içimde bir ben var.
bir daha erkeklik yapıp krem sürmeden denize girersem bana bütün sözlük tecavüz etsin.
aşık olduğum insanları cazibe merkezi haline getirip başkalarına kaptırma gibi kötü bir yeteneğim var.
çişimi uzun süre sidik torbamda tuttuktan sonra, aniden bıraktığımda tazyik etkisi göstermesini izlemek hoşuma gidiyor sözlük.
çişin uzun olanı makbüldür.
hilal cebeci'nin tangalı videolarını görünce bende bir hareketlenme oluyor. itiraf ediyorum.
siz de itiraf edin, artistlik yapmayın yok karı salak malak, gerizekalı diye. zaten bu tarz karıların böylesi daha makbüldür.
etrafta bunca kötülük, pislik, adaletsizlik, çıkar mücadelesi varken öfkelenmeden edemiyorum sözlük. görmezden gelemiyorum. dünya ile bir problemim var. bir gün her şey yerini iyiliğe bırakacak mı dersin?
sadece ankara'dan uzaklaşıp denize gitmek istiyorum ama olmuyor be sözlük.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar