bugün

oğlum bak git muhabbetinden tiksiniyorum !
sırf merakıma yenilip justin nin şarkılarından birini açtım. aslında tek amacım kızlar bu çocukta ne buluyor onu merak ediyordum. ama dinlediğime pişman oldum. aman ha siz açıp dinlemeyin.
itiraf ediyorum kedilerden çok korkuyorum,çöp kenarında falan cins cins bakınca harbi tırsıyorum,imkanım varsa karşı kaldırıma geçiyorum,yoksa kedinin olmadığı tarafa bakmamaya çalışıyorum,kediden korkuyorum diye de kimseye söyleyemedim bir de,alerjim var deyip geçiştiriyorum,hatta bu kış sokakta kalmış minnacık bir kedi yavrusu aç olduğu için peşimden geldi,ben kaçtım o beni kovaladı,kendimden utanıyorum...
facebookun ilk zamanlarında, yeni fotoğraf koyarken; eskisini silerdim.
ben hiç bu kadar büyük aynı zamanda bu kadar "hiç" hissetmemiştim kendimi.22 yaşımı hiç böyle hayal etmemiştim !
bu sıralar yalnızlıktan mı yoksa kafama uygun biriyle tanışamamaktan mı bilmem, eski sevgilimi arayıp '' yeniden mi başlasak ? '' diyesim var.
Hayatta psikolog olmaktan daha fazla istedigim birsey yok.
Cuma, cumartesi ve pazar gunlerinden nefret ediyorum. Hatta cuma gunu mutsuz uyaniyorum ve bu mutsuzluk pazartesi sabahina kadar suruyor. Ve suan da cok mutsuzsum!
düşündüklerim, umduklarım, gördüklerim...
korka korka yaklaşmak, düşüncelerine bile engel olmaya çalışmak, hep bir ışık aramak, küçük mutluluklarla yetinmek çok fazla sevdiğinden... onsuz nefes alamayacağını bilmek mi, yoksa böyle yaşamak mı korkutur insanı?
bugün onu son görüşümdü herhalde. daha doğrusu göremedim lan. görmeyi istedim de olmadı, gelmedi. oysa ne hayallerim vardı. umut, fakirin ekmeği harbiden.
hayatımda bir çok kız oldu ama birisi vardı ki onu hiç aldatmadım.
şimdiye kadarki hayatımın en büyük kazığını yedim. en kutsal kurum sayılan evliliğe yapılan ihanete şahit oldum ve elim kolum bağlı hiçbirşey yapamıyorum.

bir insanın gözümün içne bakarak kişiliksizleştiğini, küçüldüğüne şahit oldum.
insanlardan nefret etmek için o kadar çok sebep varki..
ama sevmek için sebepleri bulmak çok zor.
her hafta en az 15 tost yiyorum. icim disim tost oldu anasini satiyim ya. hic kiloda almiyorum buda ilginc.
arkadaşımla beraber eve çıktım sözlük. lakin bu çevrede oturan arkadaşlarımın hiç biri ziyarete gelmiyor. kendi evimde olsam her dakika bulurdum onları ama şimdi herkesin bir işi var.anlamadım gitti valla.
kız arkadaş edinmeye üşendiğimden adım gaye çıkacak.yok mna koyim şimdi bi kızı görüp beğenip sonra türlü şaklabanlıklarla aklını çeleyim felan.zati bunları aşmış birini bulim direk basıcam nikahı.
bugün her seferinde çaktığım ingilizce dersinin yazılıları okunuyordu. hoca bana fazladan 10 puan vermiş. yanlış toplamış olsa gerek. bunu farkettiğimde ne olduysa oldu hocaya bana fazla not verdiğini söyledim ve o soğuk ifadesi hiç bozulmadan kağıdı aldı ve doğrusunu yazdı. sabahtan beri bunun vicdan azabını çekiyorum sözlük. ne olduda ben böyle bişey yaptım içime bişey mi kaçtı ne. oysa ben o dersi geçmek için o kadar da kopya çekmiştim. ben bu vicdan azabıyla daha fazla yaşayamam sözlük.
seni unutmaya çalışıyorum. böylesi ikimiz için de daha iyi olacak.
bütün faşistler ölsün diye düşünerek faşistlik yaptığımdan garip bir paradoksa girdim.
bikini giyip dışarı çıkmakla, sütyen ve külot giyip dışarı çıkmak arasındaki fark nedir bilmiyorum.
bir keresinde bu baya eskiden olay bir olay herkez küçüklüğünde yapmıştır. 1.sınıfa falan gidiyordum herneyse öğretmenden izin aldım falan lavaboya gittim iyi hoş güzel başladım tuvaletimi yapmaya tabi ayaktayız alaturka tuvalet herneyse çişim baya yüksek bir oranda patlanuma sıçratı ulan napsak napsak her neyse zekiyiz ya musluğu açtım ve pantalonuma su sıçrattım. her neyse sınıf girdim öğretmen
- olum neoldu pantalonuna
- musluğu açtım su patlatı örtmenim
neyse tamam olum geç yerine buda başımdan geçen böyle bir olaydır.
Bir zamanlar adini feriha koydumu izledigim icin kendimden utaniyorum. Lanet olsun bana.
beni terk edip bir sene sonra yıl donümümüzde facebook tan dürten bir eski sevgilim var. durun asıl itiraf şu ki ben de onu dürttüm. dürtmek ne demek lan ? hangimiz daha aptalız ? hani kendime verdiğim sözler ? allah benim belamì versin.
sözlük harbi sinirliyim nedir bu turkcellden çektiğim ya telefona her baktığımda kendiliğinde tl gidiyo anlamadım.
vizelerimin ortalamasinin 90 olmasi hicbirseye yetmiyor be sozluk. finalden allah korusun en dusuk not olan 70i alamazsam diplomaya %30 ingilizce biliyo diye yazilmicak. allahim sen yardim ette bi aksilik olmasin.