bugün

isimleri net olarak hatırlayamasam da hiçbir şeyi unutmam. bir yıl önce konuşma arasında geçen bir şeyi sordugunuzda düşünmeden cevaplayabilirim. plakaları da unutmam, ikinci kez gördügüm plakayı ilk kez nerede ne zaman gördügümü hatırlarım. ve istersem kendimi hasta edebilirim.
ayak fetişiyim. Ne kadar ilginç bir özellik gerçi bilemedim.
--spoiler--

31 çekerken ellerimi bırakabiliyorum

--spoiler--
afedersiniz takıntılı olmak, lan yardım edin de kurtulayım.
yaşadıklarından dolayı şair olmak ve yazdığı şiirlerle ağlatmasınıda, güldürmesinide bilmek.
Elim ayağım dört mevsim soğuk ısınınca hapşırmaya başlıyorum. Kafamda doğuştan birden çok saç rengi var, genelde boyamı diye soruyolar, renkler siyah, sarı, kahverengi, sapsarı, beyaza yakın sarı, kapkara diye gidiyor. Ayak parmaklarımın arasında benler var. Anomolili yapıya sahip ailemde çift kulak memesi, yapışık parmakta mevcut.
önemsiz şeyleri çok çabuk unutup önemli olayları hiç unutmamam.
bir defa gördüğüm bir yüzü bi daha unutmamam, yıllar geçmiş olsa bile.
akreplerden hiç korkmuyorum, evimde bol miktarda bulundukları için, bazılarını anahtarlık yaptım hatta. irice olanları bile elimle tutup iğnelerini kesiyorum. iğrencim değil mi? *
- siyaset tartışmayı severim
- büyük vasıtalara karşı ilgim var. hatta bu yüzden üniversiteden sonra şoförlük düşünüyorum (kamyon, tır, halk otobüsü vb)
- asosyalım evden kolay kolay dışarıya çıkmam. bilgisayar en iyi dostumdur.
- savunma sanayisine ilgim var, elimden geldiğince savunma sanayisinde yapılan yenilikleri takip ederim ve bilirim.

şimdi bu saydıklarımı yazarken düşündüm acaba benim ne yeteneğim var diye ama zor da olsa buldum. ezber gücüm kuvvetlidir allaha şükür. yazılılardan önceki gün arkadaşımın verdiği not kağıdını yazılı zamanına kadar siler süpürürüm hepsini ezberlerim. başka da kendim de olağanüstü gördüğüm bir özellik yok. sıradanım ve basitim.
insandan çok rahat soğuyabiliyorum. Ufak hatası yeterli.
karikatürüstüm.
bilim adamlarına adamlık dersi vermek.

örneğin dünyanın güneş etrafında saçma sapan bir sürede dönmesi yerine daha akılcı bir zaman birimiyle 365 günde dönmesini sağlayabiliriz. akıl vermesi benden.

1 saniye, bir sezyum atomunun tam olarak 9.192.631.770 titreşimi olarak tanımlanır.

halbuki bilim adamları adam olsa;

1 saniyeyi sezyum atomunun tam olarak 9.168.711.717 defa titreşimi olarak tanımlarlar.

böylece dünya güneş etrafında 365 gün ve 0,0034 saniyede döner. görüldüğü gibi sadece ve sadece 0,0034 saniyelik bir artık süre oluşuyor.

yani her onbin yılda 34 saniyelik bir sapma ki gayet makul şimdiki 6 saat salaklığına göre.

6 saat bile tam değil.

eminim bütün elektronik eşyaları yeniden ayarlamaya üşenecekler ve benim bu gayet ilimsel yaklaşımıma karşı çıkacaklar.

edit: alıntı değildir, 1 saattir bunu hesaplamak için uğraşıyorum.
aniden nefes alamadığını sanmak,kalbinin sesini duyunca uyuyamamak bu yüzden sadece sağ kolunun üstüne yatıp uyumak gibi.. yada hiç uyumamak.
yıllarca editörlük yapmış olmasından ötürü gerek maillerde gerekse sohbet ortamında yapılan imla hatalarına dikkat etmek. kimi zaman yüksek sesle kimi zaman iç dünyada son bulan bu düzeltmeler bendenizin kopamadığı niteliğidir.
Bazi insanlari gozumde buy... tamam tamam sakaydi.
deliyim.
kimsenin görüp takılmayacağı detayları görebiliyor ve çıkarım yapabiliyorum. bildiğin tümdengelim yöntemini kullanabiliyorum. sanırım biraz daha zorlarsam sherlock holmes'ün tahtına aday adayı olacağım.

edit: tamam, itiraf ediyorum. yazdan beri bu özelliğimi kullanmadığımdan çıldırma evresine geldim. köreltiyorum kendimi, başlamalıyım tekrar.
birini seversem herhangi birini herhangi bir sevgi şeklinde, melek gibi oluyorum. kafama tuğla atsa sinirlenme o şekil. sevdiklerim çok az evet.
saklanmak kaçmak gizemli olmak konusunda fazlasıyla takıntılıyımdır

sokakta yürürken sanki çok ünlü biriymişim de her an birileri beni tanıyacakmış paparazziler bir taraftan üzerime atlayacakmış gibi hissederim.
Güzel kızlara bakmaya doyamıyorum ancak o kadar da güzel olmayan birine aşığım.
-çıplak ayağa bakamam.bu yüzden yaz mevsimi işgence benim için.
-hemşireyim.ve tüm ayak pansumanları şeçilmiş gibi bana gelir.yaparım ama sonrasında o ayağın şekli tüm gün beynimde kalır.
-sabah uyanırken yataktan asla insan gibi kalkmam.direk kendimi yere atarım.daha iyi ayılıyorum.
-spor salonuna gidiyorum.kendim müziğim olmadan spor yapamadığımı farkettim.mutlaka kulaklığım olmalı.
-vücudumda kabuk bağlamış bi yara varsa mutlaka kabuğunu kaldırırım.
-nöbetlerden kaynaklı heryerde her kosulda uyuyabılme yeteneğim var.otobuste ayakta iken uyuyup,rüyamda ineceğim durağı kaçırdığımı görüp uyanmışlığım ve ineceğim yere 1 durak kaldığını farketmişliğm var.
-çok şehirde yaşadım.gittiğim her şehrin şivesini kaparım ve çok iyide konuşurum.
bir soruyu 1 dakika içinde çözmem öğretildi.
çok iyi pes oynarım, çok pis yemek yerim, çok az uyurum.
uykusuz kalırsam 25 saate kadar deliksiz uyuyabiliyorum. annem bir gün yatağa işeyeceğimden korkuyor.
güncel Önemli Başlıklar