bugün

bide yenilmezler 5 i görüyorum fragman ile film karışık oluyor.
arada şey vardı call of duty black ops 2 rüyama girmiş ama tv de bölümleri seçiyoruz garip garip şeyler vardı ürkmüştüm.
outlast gibiydi sanırım bölümler.
eski spiderman oyunlarını oynadığımı ama çok farklıydı.
ben 10 orijinal serinin farklı bir bölümünü ama kamp korkusu bölümü ile birleşikti.
pamuk prenses ve avcı filminden bir kesite benzer bir bölüm.
oyun gibi ama uçakların kalkacağı hurdacı gibi bir yerden kaçıyorduk markete girdim herşeyi almaya çalışıyordum ama %75 kördüm.
laboratuvarda dolaşıyorum bir sürü şey var.
neyse sona gelelim kapıyı kapatmışlar zombiler dolu
asansör var kaçabiliriz kapı açılıyor zombiler dalıyor bizde o gerilim ile kaçıyoruz tabi.
birde hortum görmüştüm ıssiz biyerde ondan kaçıyordum tırmanıyordum.
2023 seçimleri sonuçları gazete basılır ekrana verilir ya haberi ona benzer bir şekilde bir rüya idi.

bir kerede kfr eden taraftarlar görmüştüm sanırım.

sonra tabanca ile babamın masumları vurmasını.

ve yalanlarla dolu eski anılarımın rüyama verilmesi.

bide oynadığım oyun rüyama girer kar canavarları olur falan korkunçlu bir ev falan.
ya da güneş batmayan bir evde olurum olaylar gelişir .

uyanınca diyorum rüyadan
yalan bu öyle olamamıştır.

ve rüyada bir özelliğe sahip oluyordum ama ne kadar sıksam da bunu kullanamıyordum.

birde gerilimli rüya vardı daha önce

bir grup genç var film gibi işte hani zamanda yolculuk yaparlar ya da deja vu olurlar onun gibi. ama bilerek biyere kapatılmışlar gibi sonra yaratık var örümcek gibiydi sanırım kanalizasyondan kaçıyorlar çok gerilimli rüya idi devamında bir bahçe var ama düz sonra bu yaratıkdan kaçıyorlar ama buluyor tabiki ama sanırım devamını çok hatırlamıyorum.
zaten aynı rüyaları gördümu bilirim çoğunlukla.
paralele evrenemi bir kapıdan geçiyoruz gizli biyerde ama fark edilecek şekilde yakın okul gibi bi yerde var ama hastane gibi merdivenler yukarı aşağı var okulun içindeyim ama ben ben değilim.korkutucu değil normal.
oraya geçiyoruz dr strange var sanırım o kapıdan gidince geleceğe gidiyoruz sanırım uçan binalar var daha çok uzay kapsüllerine benzeyen büyük bayağı ama altlarında havada kalmalarını sağlayan şey var hepsinde geçerli bu ve balıklar için uçabilen konteyner yapmışlar.
:d
yarısını unuttuğum için bukadar.
2021 de.
bitene daha var hiç unutamadım bayağı garip.
star wars daki gibi bir gemi yapmışım çok net değil karışık bişeyi kovalıyorum ya da o beni kovalıyor ama görüntü gibi.
sonra o geminin taslağı yatağımda gülünç şekilde zaman makinesi bulmuş gibi seviniyorum neyse ama taslak net değil anlık oluyor rüyada çizemedim yapamadım o yüzden.
sonra ufo geliyor gece vakti gibi ama sabah olmak üzere arası böyle arabalara sıkıyor o.
sonra evimiz aynı yataktan yani pencereden onu izleyen sadece benim sonra yanıma geliyor ama karanlık gibi tipini göremiyorum benle konuşuyor bildiğin rüyamda onla sohbet ediyordum.
bir sürü soru soruyorum ben neden geldin falan diye gelecekten sıkıldım diyor falan
ufo yu nereye koydun diyorum tablet gibi bişey var çalılara sakladığını söylüyor sonra bişeyler.
benden hoşlandığını söylüyor yatıyorum öpüşüyoruz sanırım şarkı çalıyor sonra annem babam kardeşim kapıdan görüyorlar ama hafif karanlık.bende bakıyorum onlara sonra
öpüşmeye devam ederken gözlerim gidiyor uyanıyorum ama yatağa ölü gibi yapışmışım zar zor kalkıyorum öğlen olmuş.
Geçen hafta misal çok saçma bir rüya gördüm yine. Rüyamda eşimi terkedip başka bir adamla evlendim. Gelinlik giydim, düğün yaptım.. Sonra da eşim yalnız kaldı diye çok üzüldüm, vicdan azabı çektim ve çok pişman oldum. O kötü hisle uyanmak bile korkunçtu.
saray yavrusu gibi bezenmiş tarihi düğün salonunun asma katının salıncak gibi sallanmasıydı.