bugün

Böyle bir ülkede geleceğin planlamasını yapamazsınız. Eğer ki, bir planınız var ise, lütfen hayaller diyarına dalmayınız.

Refah olacak ki, kendi ve sevdikleriniz adına plan yapa bilin. Bir ülke size başta adalet olmak üzre, sizi ve sevdiklerinizi onu da bırakın insanlığı barındırma özelliğini taşıyıp hissettirmeli ki değer algoritması çalışsın, güven oluşsun. dini de bırakın siyaseti de.

Hayalleriniz de, meclisteki tekme tokatlara benzeyecektir böylelikle.

Dolayısı ile, şimdi olmasa da, yakın tarihte bahsi geçen tekme ve tokatları kader diyerek yiyeceksiniz.

Boş verin..

için..
Bu yıl da evlenemezsem kendimi uçurumdan atacam sonunda.
Yakın gelecek olarak bakarsam bugun daha dogrusu bir kaç saat sonra yola gidicem ufak bir kaçışa.Daha sonra yine o etkinlik senin bu benim sonra başka bir şehire daha sonra bir daha.4 gün 3 ayrı şehirde olucam inşallah.Tabi bunların yanı sıra okumam gerekiyorda.Daha bu kız ne istesin.
bi plan yapılacaksa her ayrıntı hesaplanmalı. yoksa plan falan tutmuyor. ha eğer çok az gevşeklik yaparsanız zaten garanti tutmuyor o planlar. yani hayat bu gerçekten şakaya ve boşvermişliğe gelmiyor.
Valla küçük hesaplarimiz var ama tutar mi allah bilir.
Sonunu düşünen kahraman olamaz.
geleceğe dair tek planım gelecekte geleceğe dair plan yapabilmek. (bkz: inception)
hele bi yarını görelim plan olmasa da olur.
Yarın sabah uyanacağım.
Bu kadar. Daha ilerisini planlayamadım hiçbir zaman.
altımıza kaçırmayalım yeter. yaşlılık zor zanaat.
görsel
Yoktur.
Kuruyemişçi olmak.
3.oktav.

Çünkü şimdiki halimle beni en fazla tcdd de istihdam edebilirler.
plan yok, anı yaşamak en iyisi.
(bkz: tanrıyı güldürmek istiyorsan planlarından bahset)
hediye gelen kazak üstüme büyük. onu değiştirmek geleceğe dair ilk planım.

ulan 30 kilo verdim diyorum. herif hala xxl almış.
Yapın ama illaki olacakmış gibi de düşünmeyin.hayatta beklemediğiniz şeyler karşınıza çıkabiliyor.her şey altüst olabiliyor.sağlığınıza dikkat edin ve keyfinize bakın.
Kendi işimi kurup köşeyi dönmek.
sikke uzmanı olmak. hayAt bu kadar sikkoyken sikke uzmanı olmamam ve koleksyonlar için aranan bilirkişi haline gelmemem benim için kabul edilemez. uygarlıkların parasını yiyeceğim. zaten kendimi bir şeye adamaya hazır hissediyordum. nümizmat olayım da görün.
Sahsim için Kafada planlanmış, kimi zaman dile getirilse de liste haline getirilmemislerdir.

Gerceklestiremezsem kimse "hayallerde yaşadı bazı ibneler" demesin diye kesinlikle eheh.
Belgeselci olmak 1.
Açlıktan ağzı kokmak 2.
her şey olacağına varır. ( +9 plan yapmamış yazar itemi)
sallanan sandalye+kedi+yumak.
geleceğe dair uzun vadeli planlar yapmamayı öğrenmek biraz acı bir tecrübe oldu şahsım adına. ancak yakın zaman için sadece huzur ve sağlık istiyorum. gerisi gelir zaten.
Beklemek.