bugün

perdelerin kapalı olması. dayanamıyorum ruhum falan daralıyor. nereye gitsem ilk iş perdeleri açmak oluyor.
(bkz: hastane)
alış- veriş sırasında sürekli kasada sanki hesabı ödeyemiyecekmişim gibi geliyor. *
mutfakta ikinci biri varsa çekmecelere elini sokamamak. * *
fobim top yanlış anlamayın . futbol voleybol oynadığımız cinsten olanınından korkuyorum.ilkokul 4. sınıftayken ben tenefüse çıkmış aylak aylak dolaşırken o sırada aynı bahçede basketbol oynanmaktadır. ben mal mal durup dalmışımdır. topun aniden suratıma gelmesiyle durgunluğun yerine pis bir acı , kırmızı bir surat gelmiştir. o gün bu gündür top oynayamıyorum . beden derslerinde küçük emrah gibi dolaşıyorum ortalıkta .
Aslında fobiden ziyade nefret ediyorum: Hamamböceği
fobi demeyelim de ufak bir takıntı olsun. yaptığım en ufak iddaa kuponunu başka birisine göstermiyorum.
herhangi bir kapıyı kapatırken birisinin elinin kısılacağını zannederek kapıyı dikkatlice kapatmak
not:tek başıma dahi.
- makas fırlatmak veya birinin makas atması.
- web kamerası açmak.
- cem adrian.*
- alışveriş yaparken kasada paramın yetmeyeceğini düşünmek.
- yan sınıfın coğrafya öğretmeni.
kusmaktan korkuyorum. evet bu doğru. kustuktan sonrada 1 gün kendime gelemiyorum. yatak döşek hasta.
birde birşeyden midem bulanınca 'at parmak boğaza' diyorlar ya. daha bi fena oluyorum canıım.
köpekbalığı, her gün karşıma çıkarmış gibi korkuyorum işte, rüyama girdiği bile çok olur.
diş.

her daim temiz olmalı, sararmış dişler kabusum. nefret ederim. bir erkekte ilk dikkatimi çeken yeri dişleridir. temiz olmalı. sanki öpüşecekmişiz gibi düşünüyorum ve dilimin o pis dişlerde gezdiğini düşünmek bile deli edebiliyor.
yılandan fareden etkilenmeyip böcek ve örümceklerden korkmak.
simetri.
sokaktaki çöp konteynerları. içinden kedi fırlayacak gibi geliyor napim!...
yanlış bişe yazıp insanlar tarafından kınanmak...
klozetten yılan çıkacak korkusuyla tuvalette uzun süre oturamamak.
Her türlü yalandır.
(bkz: asansör)
10 kat üşenmeden merdivenden çıkmışlığım vardır.
çok geniş alan korkusu.
çok büyük ve boş alanlara bakamıyorum. böyle bi fobi olamaz.
bildiğin masa silmek için kullanılan ıslak mutfak bezi, çıldırıcak gibi oluyorum.
ne olur ıslak ıslak bakma öyle * *
tırnaklarıma dokunulması.
ulusalcılarla yalnız kalma fobisi.
sözlük yazarlarının ilgi çekmeye çalıştıkları hatta sözlükten kız düşürürüm düşüncesi ile yazdıkları entryler.

mesela:

-yükseklik korkusu.

özel mesaj: ayyyhhhhhhh choqqq dadluuusunnnnnnnnnnnn..... msn werr msn??? * )))))))

böylelerine: (bkz: bsg)
(bkz: platonik aşk)
güncel Önemli Başlıklar