bugün

Kimselere zararı yok saygı duyarım dışarıda ufacık çocuklara tecavüz eden pedofili orospu çocuklarının yanında eşcinsellik en masumu.
benden uzak olsun

mısıra sultan olsun.
Yadırgamam. insandır sonuçta. Keşke tövbe nasip olsa. Kim ne yaparsa kendine.

Fakat gelişme çağında olan küçük bedenlerin, bu insanlardan uzak kalması toplum ve değerlerimiz adına çok önemlidir.
kişinin kendi tercihi falan değildir. hormonlarıyla oynayabilen var mı aranızda? doğuştan geldiği için tercih değildir. transları dahil etmiyorum.
Homofobik insanların tepkisini gösterebileceği bir başlık.Fakat şöyle bir gerçek var ki aslında bu bir rahatsızlıktır. Keyfe keder özentilik uğruna bu yönde seçim yapan insanların dışında bununla mücadele edip, bastıramayan insanların genetik bozukluğu olduğu saptanmıştır.
Her erkekte kadınsal hormon her kadında da erkek hormonu vardır. Vücudumuz bunları üretir. Fakat bazı bünyelerin üretimi çok fazladır ve cinsel eğilimi değiştirir. Bu bir seçim değildir.
Seçim haline getiren insanlar için psikolojik sorunlar yaşıyor kanatinden başka bir şey getiremem aklıma.
Onları korkulacak bireyler olarak görmüyorum , onları aşağılamak bizim haddimize de değil.
olayı dine bağlayan ya da tarihten örnek olarak Lut kabilesini gösteren insanlara diyebileceğim tek şey, yaşadıkları ve bizim tanık olduğumuz şeylerin o kısır döngüsünün kumandası bizlerin elinde değil.
Yaşadıkları zorluklar empati kurularak anlayacağımız türden değil diye düşünüyorum.
Hayat bu kadar zorken, onlar adına daha da zorlaştırmaya gerek yok bence.
Eşcinselliğe bir bakış açısı geliştirmiyorum. Eşinsellere de.

ve ben bir eşcinselim. Şu an yirmi iki yaşındayım bunu ilk kez söyleyebildiğimde 18 yaşımdaydım. Itiraf edebildiğim ilk kişi hayir hayir yok oyle bir sey ben hiç fark etmedim sen normalsin diye konuyu kapattı. Oysa ben zaten normaldim. Ilk defa birinden hoşlandiğim zaman daha çükümün kalkmadığı zamanlar hani şu cennet pilaji otopark olmamışken ha işte tam da o zaman bir erkekten hoşlanmaya başladım. Gece onu düşünür sabah ona uyanırdım. Bütün günümüz okulda beraber geçerdi. Sert bir çocuktu. Yaşı benden büyüktü birkaç sene okula geç başlamıştı. Kavgacıydı. Ona okuma yazmayı ben öğrettim. Boksördü ama sigara içerdi. Mutlaka bıçak taşırdı. Ikimiz de çok küçüktük. Ölümüne masumduk amk. O benim kalp atışlarımı hızlandıran ilk kişiydi. Uyuşturucu ve adam yaralamadan ceza aldı diye duydun. Islahevinde hiç ziyaret etmedim. Nerede kaldı etti hiç oğrenemedim. O gittikten sonra bir kızla birlikte oldum. Kimseye onu sevdiğimi söylemedim. Hala kimse onu bilmez. On dort yaşımdayken başka bir erkekten çok hoşlandım. O da boksördü. O da kavgacıydı. O çok yakışıklıydı. Varlıklı bir ailenim çocuğuydu belki de bu yüzden hiç ceza almadı. Ben bir yaş büyüktü şu an yurt dışında yaşıyor. Kimseye itiraf etmedik. Hatta kendimizden bile sakladık. On sekiz yaşımdayken biri oldu hayatımda bir gece birlikte uyuduk. O da bir yaş büyüktü benden. Bana bir eşcinsel ilişkisini anlatmıştı en çok ona güvenmiştim. Fakat çocuğun 6-7 yıllık sevgilisi vardı. Çocukluğundan beri birlikte olduğu gerçek bir kız. Toplumun yadırgamayacağı. Sonra küçük bir adam tanıdîm bir yaş küçüktü benden. Daha küçük gosterirdi. Şimdi şimdi adam oldu. Ben bir hamle yapmadan eşcinsel olduğumu anlayan ilk kişiydi. Hala gorusuruz. Hiç sevgili olmadık. Çünkü sert adamlardık. Vay amk. Sikeyim böyle hayatı. Eşcinselliğe bakışım bu sözlük ortalamasında hayalini bile kuramayacağınız hatunlarla birlikte oldum ve oluyorum da. Bu seneye kadar eşcinselliğimden o kadar korktum ki. Bunu gizlemek için hep sert oldum dovuş sporlari farkli seyler vs. Fakat bitti artik. Gerek artik tamamen ergenlikten siyrilmis olmak gerek ise ekonomik ozgurluk maddi durumumun iyi olmasi vs bu cesareti bana veriyor artik. Kimseden gizlemek için cabalamıyorum. Artık utanmıyorum. Artık erkekler bana yasakmış gibi gelmiyor. Iş dünyasında artık saklamam gereken insanlar yok etrafimdakiler profesyonel yakin arkadaslarim da bunu yadirgamayacak insanlarla dolu. Resmen bir esaretten kurtulmuş gibiyim. Ben eşcinselim. Ben erkeğim. Erkekleri de seviyorum. Bundan da utanmıyorum. Pozitif ayrımcılık da istemiyorum zaten bu saatten sonra bana negatif ayrımcılık uygulamaya da kimsenin gücü yetmez. Olmadı biri çok canımı sıkarsa namluyu ağzına sokarım. Hayatımda olan kadınlardan bile escinselligimi saklama geregi duymuyorum artik. Artik daha cesurum. Artik daha benim. Artik daha güçlüyüm. Eşcinselliğim ile mutluyum.
Bir bakış açısı yoktur benim gözümde. Çünkü o ahlaksız varlığın yüzüne bakmam.
gercekten eşcinsel olan insanlara bisey demiyorum. ama havalı olmak dikkat cekmek cok konuşulmak icin ben escinselim diyen çok gerizekalı var. gercekten eşcinsel olanlara gelirsek onlarda insan bu neyin ayırt etmesin hormonlar hormonlar hormonlar... ama hep bi gay arkadasım olsun istemisimdir. kanka ayagı göt ayagı olayı yasayamayacagimiz icin ona bu konuda sınırsız güvenirdim.
eşcinsellik, organik ve kimyasal düzeyde bir bozulmadır çağımızda. bir anomalidir. övülecek bir yanı yoktur, gurur duyulacak bir şey de değildir. tabii dünyada son yaklaştıkça tek göz tapıcıları bunu iyice normalleştirmeye çalışmaktalar. hemen her komedi dizisinde homo karakterler, ki genellikle sevimli ve komedi unsurunu odaklayan tiplerdir; o yaşam tarzına uygun ve destekleyen binlerce ürün, ortam. homoseksüelliğin psikolojik bir arıza olduğu da çok örnek var. bunda çatlak toplum yapısı da önemli rol oynuyor elbet. arayışı doğru yönlendirilemeyen, ne yazık ki genç yaşta, çocuk yaşta tacize uğrayan, genetiği ile oynanmış ne idüğü belirsiz bir çok besinle beslenen; bu doğrultuda hormon dengeleri bozulan; baba hiç olmadığı için ailedeki dişileri rol model alarak büyüyen ve sair sebeplerin çokluğu karşısında bu duruma düşen pek çok kişi mevcut maalesef. eşcinselliğin çağın da körüklediği bir anomali olması, eşcinsellerin kanuni ve insani hakları üzerinde bir değişiklik yapılmasını gerektirmez. bununla beraber, bu kapsam dışında hak ettikleri pozitif bir ayrımcılık da yoktur. kişisel olarak, çevremde bulunmalarını tercih etmem. homofobik ilan edilip gizli eşcinsel diye yaftalanmak da cabası olsa da, pek umurumda diyemem. neticede rahatsız olduğum bir yapılanmadır. onlar da bana bayılmadıklarına göre sıkıntı yok. bir yakınım bana bu durumda olduğunu bildirirse, uygun çözümlerle giderme yolunu öneririm. zira bu iş bir tercih vb değildir. hazin bir olayın sonucu ya da doymuşluk sonucu ortaya çıkan bir sapmadır. amma uzatmışım yalnız.
Bu tipleri çok seviyorum nedense. Favori tipim oluyolar genelde.
"Senin için meşrudur paraya domalmak. Sonra gayler günahkar olur, sense kahraman."
Bence tövbe edip erkek bayan ilişkisine dikey geçiş yapsınlar. Heee edemiyolar o zaman erkek erkeğe ilşki yaşamadan hayatlarına tek başına devam etsinler. Günaha girmektense bir köşeye çekilip ömürlerini geçirsinler.
Fıtrata ters bir durum.
Ama lezbiyenler iyi öpüşüyo ya. *
iki taraf karşılıklı sevgi duyguları besliyorsa neden bizim buna Karışma gibi bir hakkımız olsun. Sevmek en değerli şeylerden değil mi bu hayattaki, bunu gercekleştiren insanlara neden kin ve öfke besliyosunuz. Size zararları ne? Yadirgamadan önce empati yapın. Kuruyan yüreklerinize biraz şu serpin. Herkes kendi özel hayatından sorumludur. Bu insanlar herkesin oklarini o yöne çevirdiği bir ilişkiyi bile bile neden yaşasın ki? Önünde duramadiklari bir güç var demek ki.
böyle.
görsel
Tercih meselesidir. Arkadaşım olsa yadırgamam amma velakin eşcinsel biri sevgili tanımlamamda da bulunmaz.
hiç bir açıdan bakmıyorum.
Kimsenin hayatina herkes karisamaz. Herkesin hayatina da kimse karisamaz. Herkes herkesin hayatina karisamaz. Kimse kimsenin hayatina karisamaz.
gözümüze sokmadıkları sürede umurumda olmayan güruhtur.
Bedeninden dışarı çıkarılmış bir kalbin, hangi cinsiyetin kalbi olduğunu anlayabilir misiniz?
AŞK BEDENDEN ÇOK ÖTEDiR.

-cem adrian
(bkz: olamaz olamaz olamaz kesinlikle olamaz)

https://www.youtube.com/watch?v=dfVACtkmQqQ
Ucu bana dokunmadığı sürece kimin ne yaptığına karışmam.

Her ne kadar Fikret amca'nın hamza dayı'ya ittirmesine hazır olmasak da bir şekilde kabulleniyoruz işte ne yapalım.
uyku gözlüğüyle bakıyorum.
Günah islemenin diğer boyutudur. Artik karşı cinsten zevk almaz sonrada ben doğuştan böyleyim der. Helake giden yol. Allah korusun.
yaklaşık 17 derece.
güncel Önemli Başlıklar