bugün

yani çok derdim yok sanırım.
Hangi birini saysam.
Canım sıkılınca mıncıracak ve yalayacak bir hatun bulamıyorum.
yazarların dertleri de aletleri gibi,en büyüğü hep bende sanırlar.
sözlüğün en boş başlığı. bize ne sizin derdinizden amk gidin günlük tutun.
fonda çalması adına da erkan oğur'dan derdim çoktur hangisine yanayım linkini bırakayım ve entariye giriş yapayım.

https://www.youtube.com/watch?v=rkIWlJdmPnc

telefonum bozuldu sözlük ahalisi, küçük sürprizler yapıp anlık kapanışlar sergilediği gibi bir anda dokunma bana dercesine donup ekranı tepkisiz kalabiliyor. velhasıl yeni bir telefon almam gerekecek biraz akıl vereninize çikilop alacağım.
hayatımda, ailem dışında, hakikaten sevdiğim en fazla 10 kişi falan vardır. onlar da benim canımdır, ruhumdur öyle severim her birini.

neyse asıl diyeceğim, insan canına halini anlatır mı ya? canı o söylemeden bilmez mi durumunu hiç?
Elmayi isirarak yiyemiyorum.
uzun zamandan sonra mutlu oldum iyi hissettim ve bu bozuldu.

büyü bozuldu.

cok guzel derdim var.
pazartesi acilde nöbet var amk...
Aşırı ponçik olmak. Ama aşırı yani haddini aşan bi ponçiklik.
derman olabilcekmisiniz?

boş boş sorular sormayın.
Tırnak değil de tırnak etini neden yer bir insan? Birkaç açıklama okudum ama yeterli gelmiyor
Daha köklü bir sebep arıyorum.
Yazı yazamamak. Yaratıcılığın birileri tarafından köreltilmesi.
11 yıldır insanları oturduğum yerden uzaktan çok uzaktan izliyorum.
Kendime dert edinme hastalığım var. Bundan nasıl kurtulurum bilmiyorum. Düşündükçe dert buluyorum. Bu ne bela bir hastalıkmış.
dün gece arabama arkadan vurdular. aşırı moralim bozuk. gitti yine en az bin kayme. :(
Şimdi ciddili bir miktar birikim yapmam lazım, ielts alacağım ama bi yandan da evin kirası, faturası o bu şu o onlar şunlar bunlar derken yapması zorluyor, sonra bi de bir tasarım programında uzmanlaşmak istiyorum ama işten geldiğimde pestilim çıkmış oluyor amk çok yoğunlaşamıyorum yani anlayacağınız. sonra bu şehirde yaşamak istemiyorum, çok kötü lan, valla. Keşke edirnede yaşasam, orada da iş yok ki bir şey yapamam. Çevresel etkenlere hiç değinmiyorum onlar ayrı curcuna, patronu ayrı, müdürü ayrı, anası ayrı, babası ayrı, hay amk. O son 2018 yılına girmeyecektik..
Şu şarkıyı biri dinlesin ve çok beğendiğini söylesin ya lütfen...

https://youtu.be/ykq-nPAcRWE
bir doktor yazarimiz varsa bana ulasmasini rica ediyorum en acilinden. ocaginiza dustum
benden haber bekle demişti hala bekliyorum. çok istediğim bir yere geçme şansı yakaladım inşallah beni unutmamıştır.
derman olabilecekseniz anlatayım
yoksa boş yapmayın burda.
Hayırdır napacaksin?
Derman olabileceksen anlatayım
tek derdim "iş".
“ilerde açlıktan ölür müyüm acaba” diye düşünerek dertleniyorum. Çok tembelim ve bu yaşıma geldim elimde ne bir diploma var, ne de meslek. inş aç kalmam ilerde.