bugün

Sözlükte şu vakitte yazacak adam gibi tek bir başlığın bile olmaması . inanılmaz canımı sıkıyor , bildiğiniz gibi değil .
Merak etmek,ama ulaşamamak,haber alamamak,nasılsın bile diyememek.
onbirinci nesillerin uyku vaktinin gelmiş olması...
kredi kartı borcum.
Saat 2 buçuğa geliyor olmasına rağmen hâlâ uykumun olmaması. Yarın tatil falan da değil.

Saat 04.09
Davulcunun dönüşü.
hastaneden yeni gelmek.
Ritimsiz çalınan DAVUL.zorlami saldılar sokağa seni lan Kitapsız?
yarınki sınav.

ya 12. sınav silsilesi bu okul açıldığından beri. millet hala "ya yapamazsam offf :s :s" diyor. üç senedir aynı zımbırtı aynı muhabbet. bıktım yahu. sonra sekseni doksanı çakıyo hepsi. teselli eden song atmışla ucu ucuna geçiyor.
bazı şeylerin başa sarması.
maç yok maç

koskoca iddaa bülteninde basket maçı yok avrastim.
Sözlük.
Ne bileyim...
elektriğin kesilmiş olması. en kötüsü de karanlıkta sıcaktan uyuyamamak, telefonun şarjı 3% kaldı. hafiften sivrisineklerin de sesi duyuluyor, korkuyorum sözlük çaresizim..

edit: elektrikler geldi *
yarın akraba ortamına girecek olmam. hiçbir şekilde ilgimi çekmeyen boş dedikoduları, yalandan "nasılsın" soruları, onların yanında yapacak bir şeyim olmadığı ve sohbetlerine de katılmadığımdan bol bol internete girdiğim için "sohbet sarmadı herhalde" bakışları... bunları düşünmek bile canımı şimdilik sıkmaya yetiyor. üstelik özellikle baba tarafını sevmem aksi gibi yüzde 70'ini bir arada göreceğim. sesten rahatsız olmayan bir tip olsam kesinlikle açar gere gere kitabımı okurum, fakat yüksek seste okuduklarıma odaklanamıyorum. napalım, başa gelen çekilecek.

wish me luck,please..
yalnızlık ve cuma gününe yetiştirilmesi gereken şeyler.
4 aaat sonra uyanıp staja gitmek zorunda olmam.
havanın çok sıcak olması, yapacak bir şey bulamamak aslında hiçbir şey yapmak istememek.
Ülke genel itibari ile canımı sıkıyor ve bu boşvermişlik, cehalet neden insanları rahatsız etmiyor? Garantisi olmayan bir ölümden sonra hayat için şuan yaşanan hayatı neden zehir ediyorlar çevrelerine ve kendilerine işte bu canımı sıkıyor.
Olmuyor anla artık böyle çaresiz sensiz olmuyor..
nur topu gibi bir bütüm oldu. bu çile bayramdan sonraya kadar devam edecek.
Yemek yapma işlemleri.
Ulan valla bazen tak ediyor canıma.
Tek başına yemek mi yapılır da yenir be!!
tek kelimeyle "yalnızlık".
Uzerimde gezinen acayip suratli bir bocek. Belkide acliktan hayal goruyorumdur malum iftardan corbayla duruyoruz..
iş yok iş.