bugün

Bayramlık giysime yemek döküldü. Ühü.
hastane kantininde çayın çok sıcak olması nedeniyle elimi yakması ve üstüne birazcık çay dökülünce sinirin tavan yapması sonucu kantinci kıza bağırdım.
arkadas ortaminda bir sey konusmaya calisirken hep bir agizdan kahkaha atmalari, agzima sigara tutusturmalari, dersten kacmaya tesvik edip burgera goturmeleri
Aramızda 10 kilometre olan gittiğim kasaptan sucuk var mı diye sorunca yok dediler tekrar o yolu gelmek zorunda kaldım. Evlat acısı gibi çöktü ciğerime ayazı.
saat 2 olmak üzere ve hâlâ uyumadım, yarın dersim olmasa sorun olmaz da dersim var.

hayat beni neden yoruyorsun....
(bkz: o kendini biliyor)
Aşağıda gürültü yapan komşulara sinirlendim.
38 gündür hiçbir yazarın hiçbir şeye sinirlenmemiş olmasına çok sinirlendim.
Ben bir mutluluk düşmanıyım galiba!
Toz pembe olmuş herşey biz sözlüğe girmeyeli.
Sol yanağımın içinde büyük bir beze farkettim!
Gidicimiyim ne?
Gecenin köründe yatıp, Sabahın köründe uyanmak zorunda olmaktı daha sonra arkadaşın bahsettiği el fotoğrafını bulup eksileyip kaçtım.

Keyfim yerine geldi sözlük.
Servisten inerken ayağım kaydı neredeyse düşüyordum.
Sabah sabah sözlük yazarlarının elleri başlığına attığım fotoğrafın eksilenmesi!

Ahanda kaldırdım.
uyanmak.
google scholar.
benim tereci oldugumu bile ble bana tere satmaya çalışan kurnazlar selamlar saygılar.
Yine ikinci el elektronik ürün aramamda bilgisiz satıcılar beni gerim gerim gerdiler.

Anakart satıyor tersini çevirip fotoğraf atmış andaval, quad işlemci destekliyor mu diyorum evet diyor sonra bi bakıyorum dual bile yok amk tarih öncesi işlemci takasin anca.

Başkasi gelmiş yine 70-90 lira piyasası olan anakarta 125 diyor, bilgi verince kufrediyor.

Napiyim lan ben sizi...
Memleketin de yıldızların da gençliğin de uzak olması.
Sevgilimi takip eden lavuklara sinirlendim ulan puşt herifler takip istegi yollamayın kabul hepnizin istegini takibini siliyorum.
Bir öğretmen.

7-8 yaşındaki çocuklarla yaşıtları ile uğraşırmış gibi uğraşıyor.
Ve o çocuklar evde her akşam ağlıyorlar.

O yaşlı orospunun her Yanağına bıçağı dibine kadar daldırmak isterdim. o çocukları sarsmasını, itmesini sağlayan kollarını dirseklerinden kırmak. Ve ağzını dikmek.

Ama sanırım iyi bir insanım. Ya da hapse girmekten çok korkuyorum.
Henüz yapmadım.
Scoutpoure - walsall maçı.
içmesek iyiydi yine içtik.
Nemi içtik?
Yarın içmemek istediğimiz şeyi!
Narkotik falan değil.
indirimde ki bütün ürünlerin tükenmesi delirdim delirdim !
Okula gitmemle ders programının değişip,benim olaydan habersiz olmam. ders ekleme çıkartma haftasının bitmesi,çoğu dersimin aynı günde olması ve benim kızının orospu olduğunu öğrendiği zaman ki ali Rıza Bey gibi kalbimin sıkışması...
açılan ayrımcı başlıklar.
yarınki 14 şubatı da yalnız geçireceğimi farketmek.