bugün

Okul ikincisi oldum plaket verdiler. Ünide 4 üzerinden 3 ile geçtim. 3. 50 olurdu da işte ihmal ettik.
döner ile ayranı denk bitirmem.
valla alçak gönüllülük yapacağım başlık. yoktur pek bi başarım.

alçak gönüllülük yapmazsam da yokmuş onu fark ettim.
ilkögretimde okul bırincisiydim. matematık projesı yapmıstım. kitap okuma yarısmasında ıstanbul ıkıncısı olmustum. fen lisesinden mezun oldum. dıs hekımlıgi okuyom.
kpss önlisansta 1400 küsürlü sıralama elde etmek sanırım hayatımdaki en büyük başarım bu memur olmaya az kaldı sözlük özel sektörde eşşek gibi çalışmaya son. benim de artık bi düzenim olacak doğru düzgün bir maaşım izinlerim olacak yaş 26 hayat daha yeni başlıyor.

ekleme: bundan önce üniversiteyi bölüm birincisi olarak bitirdim ve lisede bir arge projesinde türkiye 2.liğim var.
Saatimi geri almayı unutmadım *
Kasaba yarışması vardı bir zamanlar. Ayın birincisi olmuştum onda. dvd falan vermislerdi, en büyük başarım bu heralde.
deveye hendek atlatmıştım.
okul hayatımda bir kez okul birinciliği, başka olmadı tabi.
ojelerimi kazıyarak çıkarabiliyorum. bu ne başlık. cv mi hazırlıyoruz.
Ayıptır soylemesi milyonlarca sperm arasından yumurtayı ben dollemisim.
kompozisyon yarışması 10.'culuğudur. başka da bir şeyden anlamam.
Geç kalınan bir Sabahta - yani bu Sabah - tam 12 dakikada makyaj dahil hazırlanıp dışarı çıkmak.

Bursa bugün de çok soğuk.
universitede bir donem 3.76'lik ortalama ile bolum birincisi olmustum. sansa da o donem toren yapildi ve inekligim cumle aleme duyruldu.
Ygs-1 turkiye yedinciligi.
counter online de rakiplerinin b 10 skoru varken benim 80 skorumun olması.
ortaokulda satranç Turnuvasında 3. olmuştum istanbulda. diger ikisiyle karşılaşmadık yoksa onları da alırdım.
okuldan gidiyim diye 5 zorunlu ders hocamında beni geçirecek kadar benden bıktırmak.
yabancı dil sınavı türkiye 79. su olmuştum 3 sene evvel.
son başarım pes 2013 ml open kupasını almak. hehe. şampiyonum cimbomummmm!!
bu acımasız dünyaya inat hala yaşamak.
ne diyor bu kim okuyacak merak konusu.
Elalemin götünü kaldırmak. Ustume tanımam aklimi silkeyim.
2007 ilkokul turnuvası birinciliği.
2012 lise futsal takımında kalecilik.
2014 üniversite kazanmak.

hiç de öyle büyük bir başarım yokmuş lan vay arkadaş ot gibi yaşıyoruz.
2015 @1 deki kurtce kelimeleri okuyabilmek.