bugün

14 tane ve ayakkabı genellemesi içinde bot sneakers sandalet klasik spor dahildir.
4 tane bot, 1 tane spor salonu için toplam 3 adet spor, 5 nubuk, 3 süet, 3 tımbırlent, 3 tane günlük ne spor ne klasik.21 adet ayakkabım var.
Bir çift. Diğerlerine bağımlı değilim evde bırakırım.
(bkz: düşüyor mu böyle)
Maksimum 25 tane desek tam olur bence .
Spor ayakkabım çok vardır, en çok kullandığım ve zaafım olduğu için. 15-20 çift arası spor ayakkabım vardır.
Kış için ise 8-10 çift bot/çizmem vardır.
Onun haricinde 4 çift loafer/oxford tipinde ayakkabım var.

Başka da Yok, sanırım çok uzun süre ayakkabı almayacağım, yazarken farkettim ne kadar da müsrif ve bencil davranmışım.

Şimdi neden bu kadar ayakkabın var bu yaşta diyeceksiniz, ayakkabı numaram çok bulunan bir numara olmadığı için kendi numaramda ayakkabı bulduğum zaman alıyorum. Bulmak zor oluyor ve her marka ve modelde benim numaram olmuyor. Haliyle bulduğum zaman da kaçırmıyorum.
3 uzunlu kısalı çizme, 1 topuklu bot, 2 spor ayakkabı, 1 babet, 1 sandalet, 8 topuklu ayakkabı. dans ayakkabıları da sayılıyorsa, 9.
oha. herkes eksileyecek. benim de haberim yoktu bu entryden önce. ben iki çift falan sanıyordum.
Kimin kaç tane ayakabbısı olduğuyla ilgilendiğimiz kadar ayağına ayakkabı alamayanlarla ilgilenseydik inanın daha mutlu olabilirdik.
3 spor ayakkabı 1 tane de bot var.
1 tane kışlık spor ayakkabı
2 tane yazlık spor ayakkabı
1 tane kumaş altına klasik ayakkabı
Bot ayakkabı sayılıyorsa 2 tane de bot.
3 spor 1 kışlık kalin tabanlı deri 1 bot 1 takım elbise ayakkabısı . yeter da
öğrenildiğinde ufku yedi yüz bin katına çıkaran sayıdır.
sayabildiğim 78 tanedir. sayı başlığında marka sayardım ama yorulurum.

( şaka lan şaka. 2 tane biri yazlık biri kışlık)
Dört tanedir.
aq ciddi ciddi ayakkabılarını markasına kadar yazan var lan ! ya hasta bu insanlar yada ağır ergen rezilsiniz aq !
3.5 bir çifti hafif yırtık.
2 danedir. Sabancı holdingin veliahtı değiliz.
(bkz: Sakıpsabancı)
2 danedir. Sabancı holdingin veliahtı değiliz.
(bkz: Sakıpsabancı)
3 spor- nıke, tiger, tiger,
1 krampon- lotto
1 kundura- inci
2 bez ayakkabı- polo, yds
1 malese param yok.
1 tanedir. her gun cevirip giyiyorum amk. ters giydigim zaman insanlar cin saniyor. olsun.
iki spor, bir tane de normal (yüksek beyaz köpük tabanlı) bana yetiyor ama yeni alıcam bi beğenemedim ayrıca spor ayakkabılar bu sene iyice bozdu ve çok pahalı.
Saydığım kadarıyla 9. Gidip baksam 2 tane daha çıkar. 11 diyelim biz ona.
4 tane spor, 3 tane de klasik. toplamda son 7 yılda aldığım ayakkabı sayısı.
3 tane. Yetiyor zaten 1 yili gecik suredir ayakkabi almiyorum.

Nike air force low white.
Nike lunar sneakerboot.
Cat bot.

Bu ucuyle birlikte eylul ayinda ikinci yilimi doldurucam. Hala ilk gunki gibiler efem temiz kullaniyorum. Daha nice yillara.
7 tane. Yuh lan ne çok ayakkabım varmış.